Küçük Yatırımlarla 2024 Yılında Sizi Milyoner Yapabilecek Altcoinler

Küçük Yatırımlarla 2024 Yılında Sizi Milyoner Yapabilecek Altcoinler
Küçük Yatırımlarla 2024 Yılında Sizi Milyoner Yapabilecek Altcoinler
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2024 yılında kripto para piyasaları yükseliş gösteriyor ve potansiyel beklenmedik gelişmelere zemin hazırlıyor. Bu makale, mütevazı yatırımları önemli servete dönüştürme vaadinde bulunan seçili altcoinler için bir araştırma niteliğinde. Her küçük ölçekli coinin yükselmeyeceğine dikkat etmek önemlidir, ancak mevcut boğa koşusu ile bazı projelerin potansiyelleri fark edilmeye başlandı. Yatırım içgörüleri arayan bir okuyucu olarak, dikkat çekici büyümeye hazır gelecek vaat eden altcoin projelerine derinlemesine bir bakış sunuyoruz.

CYBRO Ön Satışı Hızla Devam Ediyor, 25 Milyon Token Tükendi

CYBRO, Blast Blockchain’in yerel getiri potansiyelinden yararlanan türünün tek örneği bir pazardır. CYBRO, erken yatırımcılara CYBRO token ön satışına katılarak projeye uygun koşullarla girme olanağı sunuyor.

Bu aşamada, CYBRO tokenleri gelecekteki piyasa fiyatlarının 3 katı indirimle satışa sunulacak ve %200 oranında cömert bir yatırım getirisi yaratacak. Tokenların tedariği sınırlı ve yaklaşık 25 milyon token halihazırda tükenmiş durumda. Ne kadar erken satın alırsanız o kadar büyük indirim alırsınız.

%200 Kâr Sağlamak için $CYBRO’yu ŞİMDİ En İyi Fiyatla Satın Alın

CYBRO tokeni, CYBRO’da para iadesinin, ticaret ve borç verme operasyonlarında indirimli ücretlerin, staking ödüllerinin, özel bir Airdrop’un ve Sigorta Programının kilidini açacak. Bu sağlam hizmet, CYBRO’nun 2024’ün 3. çeyreğinde TGE sonrası değerinin artması için güçlü bir temel oluşturacak.

CYBRO ile, ETH ve stablecoin staking için varsayılan getiri sunan tek Katman 2 Blockchain olan Blast’taki çeşitli kasalara yatırım yaparak kriptonuzu büyütebilirsiniz. CYBRO’nun nihai hedefi , basit ve şeffaf bir arayüz sağlarken kullanıcılara her strateji için mümkün olan en yüksek getiriyi sağlamaktır.

Bugün %66 İndirimle CYBRO’da Yerinizi Alın! Teklif Sınırlıdır!

Blur (BLUR) Fiyat Hareketi ve Geleceğe Bakış

Blur’un şu anki fiyatı 0,33 ila 0,38 dolar arasında dalgalanıyor ve kripto paranın geçtiğimiz ay %5,84 ve son altı ayda %36,93 oranında düşmesiyle son dönemdeki aşağı yönlü baskı görüldü. En yakın direnç ve destek seviyeleri sırasıyla 0,41 dolar ve 0,31 dolarda bulunuyor. Altcoinler içinde SEI fiyat hareketleri son zamanlarda düzeltici görünüyor çünkü RSI 44,69 ve düşük Stokastik değer 27,61 gibi göstergeler güçlü bir alıcı momentumunun olmadığını gösteriyor. Ortalamalar (10 günlük 0,42 dolar ve 100 günlük 0,40 dolar), Blur’un 0,46 dolarlık ikinci direnç seviyesini hedefleyerek acil direnç seviyelerinin üstesinden gelebilirse potansiyel bir yükseliş görebileceğine işaret ediyor.

Sei Coin: Kısa Vadede Hafif Türbülans, Uzun Vadede Parlıyor

Altcoinler arasında SEI son zamanlarda bir fiyat düşüşü gördü; geçen hafta %2,77’lik, geçen ay ise %20,38’lik daha keskin bir düşüş yaşandı. Ancak altı ay önceki seviyenin oldukça üzerinde seyrederek %111,05’lik güçlü bir kazanç elde etti. Şu anda 0,45 ile 0,59 dolar arasında işlem gören altcoin, bir sonraki engelle 0,67 dolarlık direnç seviyesinde karşı karşıya kalırken destek 0,37 dolarda kalıyor. Altcoin, RSI’nin düşük 30,51 seviyesinde ve Stokastik seviye 14,68 gibi göstergelerin önerdiği gibi düzeltme aşamasında ve aşırı satış olabileceğinin sinyalini veriyor. Sıfırın hemen altındaki MACD bu düzeltici eğilimi doğruluyor.

Arbitrum Fiyat Hareketi: ARB’de Sırada Ne Var?

Arbitrum’un (ARB) işlem fiyatı, yakın zamanda 0,91 ila 1,06 dolar arasında değişen çeşitli değişiklikler gördü. Geçtiğimiz hafta %18,90’lık yükselişin ardından fiyat, geçtiğimiz ay %2,32’lik hafif bir düşüşle karşılaştı. Altı ay öncesiyle karşılaştırıldığında mevcut fiyat %12,53 oranında bir iyileşme gösteriyor. ARB şu anda daha yükseğe çıkma çabaları ile istikrara kavuşma çabaları arasında gidip geliyor, bu da onun düzeltme aşamasında olabileceğini gösteriyor. Coin’in basit hareketli ortalamaları, 10 günlük ortalamanın (1,19 dolar) 100 günlük ortalamanın (1,11 dolar) üzerinde olması nedeniyle potansiyel olarak yükseliş eğilimine işaret ediyor. 52.45’teki RSI gibi göstergeler ARB’nin ne aşırı alım ne de aşırı satım olmak üzere dengeli bir bölgede olduğuna işaret ediyor. Stokastik ve MACD seviyelerinin hareket alanı göstermesiyle ARB, satış baskısı onu 0,84 dolarlık desteğe doğru itmediği sürece en yakın direnç olan 1,14 doları hedefleyebilir.

Seçili Altcoinler için Çözüm

BLUR, SEI ve ARB gibi altcoinler kısa vadede kayda değer bir büyüme göstermese de odak noktası CYBRO’ya kayıyor. Bu benzersiz kazanç pazarı, Blast Blockchain’in yerel getiri özelliklerinden en iyi şekilde yararlanıyor. CYBRO, 2024 yılının ikinci çeyreğindeki ilk lansmanına hazırlanırken, erken yatırımcılara avantajlı bir fırsat sunuluyor. CYBRO token ön satışına katılmak, kripto para piyasasında devam eden boğa koşusunun potansiyelinden yararlanmak isteyenler için stratejik bir hareket olabilir.

Web Sitesi: https://cybro.io

Twitter: https://twitter.com/Cybro_io

Discord: https://discord.gg/xFMGDQPhrB

Telegram: https://t.me/cybro_io

Sorumluluk reddi: Bu bir sponsorlu içerik ve basın bülteni olup burada yazılanlar Kriptokoin.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır. Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Küçük Yatırımlarla 2024 Yılında Sizi Milyoner Yapabilecek Altcoinler