Rapor Açıklandı! Kurumsal Yatırımcının Gözdesi Bu Altcoin

Rapor Açıklandı! Kurumsal Yatırımcının Gözdesi Bu Altcoin
Rapor Açıklandı! Kurumsal Yatırımcının Gözdesi Bu Altcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Altcoin Ripple (XRP) SEC ile yasal savaşına rağmen kurumsal yatırımcının gözdesi durumunda. Elbette bu tercihin bazı nedenleri var. Detaylara bakalım.

Altcoin Ripple XRP’nin küresel genişlemesi devam ediyor

Altcoin XRP Ledger üzerine inşa edilmiş bir platform olan Sologenic, yakın tarihte bir rapor yayınladı. Buna göre Ripple’ın Dubai’deki kurumsal yatırımcıları çekmede devam eden başarısını vurguladı. Diğer taraftan devam eden SEC davasına rağmen küresel genişleme konusundaki kararlılığını pekiştirdi. Ripple’ın Dubai ve Orta Doğu ve Kuzey Afrika (MENA) pazarlarına yönelik stratejik hamlesi dikkat çekiyor. Ayrıca küresel ayak izini genişletme konusundaki kararlılığını gösteriyor. Ripple, bu yılın Mayıs ayında önemli bir adım atmıştı. Dubai Uluslararası Finans Merkezi’nde (DIFC) yeni bir ofis kurarak Dubai’deki varlığını sağlamlaştırdı.

Dubai Fintech Zirvesi sırasında Ripple CEO’su Brad Garlinghouse dikkat çekici bir istatistiği açıkladı. Altcoin XRP Ledger (XRPL) 4,8 milyondan fazla cüzdana sahip. Ayrıca müşterilerinin %20’si MENA bölgesinden geliyor. Bu istatistik, Ripple’ın önemli adımlar attığı bir bölge olan Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da Ripple tabanlı çözümlere yönelik büyük ilgi ve talebin altını çiziyor.

Küresel bir kitleye hizmet vermek

Altcoin Ripple öncelikli olarak dünyanın dört bir yanındaki müşterilere hizmet vermeye odaklanıyor. Diğer taraftan ticari faaliyetlerinin %90’ından fazlası Amerika Birleşik Devletleri’nin ötesine uzanıyor. MENA bölgesi, Ripple için çok önemli bir pazar olarak ortaya çıkıyor. Çünkü Ripple’ın SABB, Qatar National Bank, Lulu Financial Holdings, Al-Ansari Exchange ve RAK Bank gibi önde gelen müşterileri bu bölgede yer alıyor.

XRP News: SEC, Ripple, and the Implications of a Coinbase Victory

Birleşik Arap Emirlikleri’nin yerel bir firması olan Sologenic, Ripple’ın kurumsal yatırımcıları çekme misyonundaki rolünü coşkuyla benimsiyor. Sologenic, 200.000’den fazla müşteriyi altcoin XRP Ledger’a başarıyla dahil ediyor. Ayrıca Ripple’ın MENA bölgesindeki erişiminin genişlemesine katkı sağlıyor.

XRP ödemelerinin artan popülerliği

Kripto para birimlerinin küresel olarak benimsenmesi artmaya devam ediyor. Ayrıca Ripple XRP ödemeleri ivme kazanıyor. BitPay, geçtiğimiz günlerde iki şirketin platformu aracılığıyla altcoin XRP’yi kabul etmeye başladığını duyurdu. İngiliz Virgin Adaları’na kayıtlı Express Technology şirketi tarafından sağlanan bir VPN hizmeti olan ExpressVPN, kripto para birimi ödeme işlemcisinden gelen bir tweet’te ortaya çıktığı gibi, BitPay aracılığıyla XRP ödemelerini benimsedi.

Ripple Moves 60 Million XRP, What's Happening?

SEC davasına rağmen, Ripple’ın Dubai ve MENA bölgesindeki stratejik hamleleri dikkat çekiyor. Bu bağlamda Ripple kurumsal yatırımcıları çekmeye devam ediyor. Kriptokoin.com olarak baktığımızda gelişmeler Rippel’ın küresel pazara hizmet etme konusundaki esnekliğinin ve kararlılığının altını çiziyor. Ripple’ın bu gelişmekte olan pazarlardaki güçlü varlığı, onu sürekli gelişen kripto para dünyasında daha fazla başarı için konumlandırıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Rapor Açıklandı! Kurumsal Yatırımcının Gözdesi Bu Altcoin