LINK, SHIB Satan Kripto Şirketi, Bu Altcoin’den Aldı!

Aslı Dinçer
Aslı Dinçer 3 hafta önce
286 görüntülenme
LINK, SHIB Satan Kripto Şirketi, Bu Altcoin'den Aldı!

En son on-chain verilere göre Chainlink (LINK), Shiba Inu (SHIB) ve Ethereum (ETH) gibi büyük kripto para birimlerini satan ünlü kripto para platformu, bir satın alım gerçekleştirdi.  İşte kripto paralara yönelik aracı platformu olan ve geçtiğimiz yıl iflas başvurusunda bulunan Voyager Digital cüzdanlarındaki son hareketler…

Voyager Digital LINK, ETH ve SHIB sattı

Blockchain istihbarat firması Arkham Intelligence, en son tweet’inde, Voyager Digital’in satın alım ve satış işlemlerine işaret etti. Firmaya göre, güç durumdaki kripto komisyoncu platformu Voyager Digital, kripto para birimlerini hızlı bir oranda satıyor. Arkham’ın Blockchain işlem verileri, Voyager’ın geçen hafta Coinbase ve Binance.US borsalarına en az 54 milyon dolarlık kripto para aktardığını ve muhtemelen tokenleri sattığını gösteriyor. Arkham’ın verilerine göre, son yedi gün içinde borsalara en az 24.7 milyon dolarlık Ethereum (ETH), 12.2 milyon dolarlık Shiba Inu (SHIB) ve 2.5 milyon dolarlık Chainlink (LINK) aktardı.

Kripto komisyoncusunun borsalara yaptığı toplam mevduat, Şubat ayının başından bu yana 121 milyon doları buldu. İşlem verileri ayrıca Voyager’ın son dört gün içinde Coinbase’den yaklaşık 150 milyon dolarlık Circle destekli USDC stablecoin’i aldığını gösteriyor. Arkham’a göre bu muhtemelen kripto para birimi satışlarından elde ediliyor. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi Voyager, şu anda tüm ticareti durdurmuş halde.

Voyager, Temmuz ayında ABD’de bölüm 11 iflas koruması için başvurdu. Mahkeme işlemlerinin bir parçası olarak, bir müzayededen sonra kendisini Binance.US’a satmayı kabul etti. Fakat ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Voyager’ın VGX tokenını  kayıtsız menkul kıymetler teklifi olarak araştırıyor. Kripto komisyoncusunun son manevrası, firmanın en büyük varlıkları arasında yer alan kripto para birimleri, özellikle ETH ve SHIB için satış baskısının habercisi olabilir.

Voyager’ın elinde yüklü miktarda USDC var

Arkham verileri, Voyager’ın stablecoin’ler dışında en büyük kripto para birimlerinin 271 milyon dolar değerinde 166.223 ETH, 77 milyon dolar değerinde 6.2 trilyon SHIB ve 63 milyon dolar değerinde 148.4 milyon VGX tokeni olduğunu gösteriyor. Diğer kayda değer varlıklar arasında 13 milyon dolarlık LINK, 5.5 milyon dolarlık Fantom (FTM) ve 5 milyon dolarlık ApeCoin (APE) yer alıyor. Arkham’a göre Voyager kripto para birimi adresleri, 236 milyon dolarlık USDC stablecoin dahil olmak üzere toplam 697 milyon dolar değerinde kripto para birimine sahip. Bilindiği üzere USDC, ABD dolarına sabitli bir kripto para birimidir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • Coindesk

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

MATIC, DOGE, BNB ve Bu 5 Coin İçin Al-Sat Stratejileri!
MATIC, DOGE, BNB ve Bu 5 Coin İçin Al-Sat Stratejileri! MATIC, DOGE ve bu 6 coin toparlanmaya çalışıyor, ancak genel dirençte satış, yükseliş ivmesini baskılamaya devam edebilir. Kriptokoin.com olarak belirlenen al-sat stratejilerini sizler için derledik. Kısa vadede şüpheci davranıyorlar Bitcoin ve ABD hisse senedi piyasaları haftaya olumlu...
Emre Borsan 3 hafta önce