SHIB, LINK ve FTT’yi Devirdi: İşte Balinaların Trade Ettiği Coin!

Buğra Çağlar
Buğra Çağlar 21 Mart 2022
11 görüntülenme
crypto whale

Apecoin (APE) etrafındaki hype, Ethereum balinalarını da çevrelemiş gibi görünüyor. WhaleStats verilerine göre, dev cüzdanlar tipik birikimleri SHIB, LINK veya FTT yerine, Bored Ape Yacht Club (BAYC) topluluğuna airdrop olarak dağıtılan Apecoin’e yöneldi. Ancak yine de, güne damga vuran balina işlemi milyon dolarlık Shiba Inu (SHIB) oldu. İşte ayrıntılar…

Devasa bir Ethereum 3,7 trilyon SHIB satın aldı

On-chain veri kaynağı WhaleStats’ın güncel istatistiklerine göre, devasa bir Ethereum balinası, tek bir işlemde 89,1 milyon dolar değerinde akıllara durgunluk veren miktarda Shiba Inu topladı. Aynı zamanda, SHIB şu anda büyük Ethereum balinalarının HODL sepetinde yer alan en popüler ikinci kripto para birimidir. İlgili işlemi gerçekleştiren, WhaleStats’ın izlediği en büyük 216. balina, 3.713.675.424.944 Shiba Inu’ya sahip. Satın alma sırasında, Shiba için ödediği ücret 89.128.210 dolardı.

https://twitter.com/WhaleStats/status/1505305951150223361?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1505305951150223361%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fu.today%2F37-trillion-shib-lands-in-whales-wallet-after-massive-purchase-details

Bu balina, WhaleStats listesindeki ayrıntılı verilere göre, dolar değerine göre en büyük kripto para olarak piyasa değerine göre ikinci en büyük meme coin’i, yani SHIB’yi elinde tutuyor. Balinanın cüzdanının toplam değeri 88.469.296 dolar. Shiba Inu (SHIB), toplamda 113.922.737 dolar değerinde olan ERC-20 token portföyünün %31.29’unu oluşturuyor.

Ethereum balinalarının HODL sepeti

WhaleStats, en büyük 1.000 Ethereum balinasını takip ediyor ve cüzdanlara dair güncel istatistikler yayınlıyor. Bu yatırımcı sınıfının yazım sırasında 1.284.199.751 dolar değerinde altcoin birikimi var. FTT’den sonra SHIB, balinaların ilk on kripto HODL sepetinde ikinci ve dolayısıyla Ethereum’dan sonra üçüncü.

Apecoin, popüler balina token’leri LINK, SHIB ve FTT’yi devirdi

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, Türkiye’de olduğu gibi dünya genelinde Apecoin’e yoğun bir ilgi mevcut. Bu hype dalgasından yararlanan APE, en çok işlem gören tipik Ethereum balina token’leri SHIB, LINK ve FTT’yi geride bıraktı. APE, 17 Mart’ta %1.232 artışla 1 dolardan 39.40 dolara çıkarak ATH seviyesini belirledi. Cumartesi günü zirve fiyatından %66.16 düşüşle 13.40 dolara geriledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

precio bitcoin estabiliza 40.000
Ripple Kâhini: Bitcoin’i Kısa Vadede Bu Seviyelerde Görebiliriz! Ripple kâhini olarak bilinen popüler kripto analisti Credible, Bitcoin (BTC)’in uzun vadeli grafiğinde göz ardı edilen bir indikatörün, BTC’i ATH seviyelerine taşıyacak yeni bir aşamaya hazırladığını söylüyor. Bitcoin grafiğindeki gizli sinyaller ATH seviyelerine işaret ediyor Analistin isabetli...
Buğra Çağlar 21 Mart 2022