“Litecoin Fiyatı Daha Fazlasıyla Geliyor” Diyen Analist, Bu Seviyelere İşaret Etti!

Serkan Eser
Serkan Eser 19 Aralık 2020
0 görüntülenme
buy litecoin without verification

Kriptokoin.com – Litecoin fiyatı, ABD doları karşısında 90 dolar ve 100 doların üzerinde güçlü bir ralli başlattı. Ünlü analist Aayush Jindal’a göre, Litecoin fiyatı kazançları konsolide ediyor ve 110 doların üzerinde yükselebilir.

  • Litecoin fiyatı, ABD doları karşısında 90 dolar ve 100 dolarlık direnç seviyelerinin üzerinde güçlü bir yükseliş başlattı.
  • Fiyat 110 dolarlık direnç bölgesini test etti ve 100 basit hareketli ortalamanın (4 saatlik) üzerine çıktı.
  • LTC/USD paritesinin 4 saatlik grafiğinde (Kraken’den gelen veri beslemesi) 80 dolarlık dirençle önemli bir düşüş kanalının üzerinde bir kırılma oldu.
  • Analiste göre, fiyat kazançları konsolide etmeye başlamadan önce 112,76 dolara kadar yükseldi.

Ünlü analist: Litecoin fiyatı 110 doların üzerinde yükselebilir

Geçtiğimiz 2-3 gün içinde, ABD doları karşısında Bitcoin, Ethereum, Ripple ve Litecoin’de güçlü bir artış oldu. Litecoin fiyatı, yeni bir artışa başlamadan önce 72 dolar seviyesine yakın büyük bir destek tabanı oluşturdu. Son ralliyi başlatmak için, LTC/USD paritesinin 4 saatlik grafiğinde 80 dolarlık dirençle önemli bir düşüş kanalının üzerinde bir kırılma oldu. Parite 90 dolar ve 100 dolarlık direnç seviyelerini kırdı. Ayrıca 100 dolar seviyesinin ve 100 basit hareketli ortalamanın (4 saatlik) üzerinde bir kapanış vardı.

Hatta LTC, 110 dolar seviyesinin üzerine çıktı ve 112,76 dolar civarında yeni bir aylık yüksek seviye oluştu. Fiyat şu anda 100 dolar seviyesinin üzerindeki kazançları konsolide ediyor. 105 dolar seviyesinin altında küçük bir düşüş oldu. Fiyat, 78,88 dolardan 112,76 dolara olan hareketin %23.6 Fib geri çekilme seviyesinin altında bile işlem gördü. Bununla birlikte, fiyat 100 dolar seviyesinin yakınında güçlü bir destek buluyor.

İşte Litecoin’in kısa vadede görebileceği seviyeler

Bir sonraki büyük destek analiste göre, 95 dolarlık bölgeye yakın. Bu seviye, yukarı doğru hareketin %50 Fib geri çekilme seviyesine yakın. Artan yönde analiste göre, 110 dolar seviyesi önemli bir engel. 110 dolar seviyesinin üzerinde bir kapanış analiste göre, muhtemelen 125 dolar ve 130 dolar seviyelerine doğru bir hareket için hızı belirleyebilir.

Yatırımıyla 40x Kazanan Trader: Bu Altcoin Piyasaya Damga Vuracak!

Analiste göre, Litecoin’de 100 dolar seviyesinin altında sınırlı olumsuzluklar olabilir. İlk büyük destek analiste göre, 95 dolar seviyesinin yakınında oluşuyor. Daha fazla kayıp analiste göre, belki de fiyatı önümüzdeki seanslarda 90 dolarlık desteğe gönderebilir. Bir sonraki büyük destek analiste göre, 92 dolarlık bölgeye yakın.

Teknik göstergelerle Litecoin fiyatının mevcut görünümü

4 saatlik MACD: LTC/USD paritesi için MACD, yükseliş bölgesinde yavaş yavaş ivme kaybediyor.

4 saatlik RSI (Göreceli Güç Endeksi): LTC/USD paritesi için RSI şu anda aşırı satım bölgesinden düşük seviyede düzeltme yapıyor.

Başlıca Destek Seviyeleri: 100 ABD doları ve ardından 95 ABD doları.

Ana Direnç Seviyeleri: 110 ABD doları ve 125 ABD doları.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

btc gold
“Trilyon Dolarlık Göç Yaklaşıyor”: İşte Dünyaca Ünlü Analistlerden Bitcoin ve Altın Tahminleri Kriptokoin.com – Derecelendirme devi Weiss Ratings’in analistleri, tahvillerden Bitcoin ve altın’a trilyon dolarlık bir varlık göçünü öngörüyor. İşte Weiss Ratings’in analistlerinden çarpıcı Bitcoin ve altın tahminleri… Weiss Ratings analistleri: Piyasalardaki klasik tahvil anlatısı artık bozuldu Makro ekonomiyle...
Serkan Eser 19 Aralık 2020