Reklamı kapat

Litecoin Foundation Litecoin’le Ödemeyi Kapınıza Getiriyor

Şebnem Ertan
Şebnem Ertan 8 Haziran 2018
0 görüntülenme

Litecoin (LTC) yaratıcısı Charlie Lee bugün yaptığı duyuruda LTC Foundation’daki ekibinin tüm kaynaklarını, firmalara Litecoin’i kabul ettirmeye ayırdıklarını duyurdu.

Duyuru Litecoin Foundation ve Litecoin kurucusu Charlie Lee tarafındanTwitter’dan yapıldı. Duyuruyla beraber ekip bir de video paylaşarak Litecoin’in faydalarına değindi. Buna ek olarak, ekip yaptığı iyileştirmelerle firmalar için Litecoin entegrasyonunu kolaylaştırdı. Firmalar PayWithLitecoin sayfasına istek maili atarak Litecoin Foundation’la iletişime geçebilirler.

Litecoin’in temsilci ekibi birçok küçük ve orta ölçekli firmayla iletişime geçerek Litecoin’i ödeme seçeneği olarak kabul etmelerini istedi.

Bugüne kadar, #PayWithLitecoin’in en çok istenen firmaları arasında Amazon, Seamless, Uber, Apple, Lyft, eBay, Netflix, Starbucks, Walmart ve Spotify bulunuyor.

#PayWithLitecoin ve #LitecoinAcceptedHere gibi kampanyalar çok sayıda Litecoin kullanıcısını ve destekçisini çekti.

Ambcrpto

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Jamie Dimon’dan Son Bitcoin Yorumu: Dikkat Edin “Dikkat edin.” Wall Street yatırım bankalarından J.P Morgan Chase’in CEO’su Jamie Dimon hafta içinde milyarder yatırımcı Warren Buffett ile CNBC’de katıldığı programda Bitcoin hakkında bu yorumda bulundu. Bitcoin’e karşı olumsuz tavırları ile öne çıkan Jamie Dimon ve...
Serkan Eser 8 Haziran 2018