XRP
XRP
$0.46 +0.80
Bitcoin
Bitcoin
$19.599 +2.74
Dogecoin
Dogecoin
$0.06 +1.02
Ethereum
Ethereum
$1.323 +3.26
Cronos
Cronos
$0.11 -0.52
Cardano
Cardano
$0.43 +1.05
Decentraland
Decentraland
$0.7 +2.33
Polkadot
Polkadot
$6.38 +3.10

Loom Network Nedir? LOOM Ne İşe Yarar?

0 görüntülenme
Loom Network Nedir? LOOM Ne İşe Yarar?

Loom Network Coin, 2018 yılı Eylül ayında ana ağı Basechain’i başlatmıştır. Basechain, Ethereum, Binance Chain ve TRON’u destekleyen ve birbirine bağlı çok zincirli bir platform olarak görev yapmakta olan Delegated Proof-of-Stake (DPoS) ağıdır. Bu makalemizde Kriptokoin.com olarak “Loom Network nedir?” sorusuna yanıt vereceğiz. Bunlara ek olarak proje hakkında merak edilen tüm konulara değineceğiz.

Loom Network nedir? LOOM ne işe yarar?

Basechain, geliştiricilerin yüksek düzeyde ölçeklenebilir oyunları ve diğer büyük Blockchain’le etkileşime giren yatırımcıya yönelik DApp’leri dağıtmasına olanak tanımaktadır. Geliştiriciler, DApp’lerini bir kez Basechain’e dağıtabilir ve birden çok ağın kullanıcı tabanına erişim sağlayabilmektedir. LOOM Coin, Ethereum ağındaki bir ERC-20 Token’idir.  LOOM Coin, Basechain ağını güvence altına almak için kullanılmakta olan bir Stake Token’idir. Bununla birlikte DApp geliştiricilerinin DApp’lerini BaseChain’de barındırmak için kullandıkları para birimi olarakta kullanılmaktadır. Herhangi bir LOOM Coin sahibi, doğrulayıcıları desteklemeye yardımcı olur. Aynı zamanda ağın güvenliğini sağlamaya aktif olarak katılmak için Token’lerini Basechain’de devredebilmektedir.

LOOM nasıl çalışır?

Loom Network Coin daha hızlı, ölçeklenebilen ve daha önce geliştirilen herhangi bir Coin’den çok daha istikrarlı olan Ethereum tabanlı bir altyapıya sahiptir. Geliştiriciler, Loom Network Coin ve ekipleri tarafından geliştirilen çeşitli araçları kullanmıştır. Kapsam ve boyut bakımından MMORPG’lere ve World of Warcraft benzeyen devasa oyun dünyaları bulunmaktadır. Bununla birlikte küresel sosyal uygulamalar da yaratabilmektedir. Platform, Blockchain teknolojisinin çeşitli uygulamalarının, yalnızca işlemlerle sınırlı olmadığını kanıtlama fikrinden yola çıkılarak geliştirilmiştir.

Loom Network nedir? LOOM nasıl satın alınır?

Platformda yer alan LOOM Coin ile işlem yapılan en büyük ve en bilindik borsalar; Binance, KuCoin, Huobi Global, Coinbase Exchange borsalarıdır. Coin satın almak için ise bu aşamalar izlenmektedir. Öncelikle ilk adım olarak seçtiğiniz LOOM listeleyen borsanın web/mobil uygulamasına erişim sağlayın. Daha sonra hesap açma adımlarını tamamlayın. Bir diğer adım olan kimlik doğrulama ve onay sürecini tamamlayın. Diğer adım olan borsanın para yatırma adımlarını takip edin. Son adım olarak ise istediğiniz bakiye tutarınca LOOM seçin ve alım emri oluşturun. Güvenilir hesaplarınızda saklayın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

The Sandbox Nedir? SAND Ne İşe Yarar?
The Sandbox Nedir? SAND Ne İşe Yarar? The Sandbox, varlıkları ve oyunları oluşturabileceğiniz, paylaşabileceğiniz ve bunlardan para kazanabileceğiniz Ethereum tabanlı bir Metaverse ve oyun ekosistemidir. Bu makalemizde Kriptokoin.com olarak “The Sandbox nedir?” sorusuna yanıt vereceğiz. Ek olarak proje hakkında merak edilen diğer konulara değineceğiz....
Kriptokoin.com 2 ay önce