LUKSO Nedir? LYXE Coin Ne İşe Yarar?

Kriptokoin.com
Kriptokoin.com 23 Haziran 2022
6 görüntülenme
lukso nedir

LUKSO nedir? LUKSO (LYXE), LUKSO, moda, oyun, tasarım ve sosyal medya dünyalarının kesiştiği çok evrenli bir blok zinciri ağıdır. Bu makalede LUKSO nedir, ne sunar, LYXE coin nedir? LYXE ne işe yarar, nasıl alınır gibi yatırımcıların merak ettiği soruların yanıtlarına erişebilirsiniz. Kriptokoin.com olarak, sizin için hazırladık.

LUKSO nedir? Ne işe yarar?

LUKSO, akıllı sözleşmeleri kullanabilen bir blok zinciri ağıdır. Ek olarak Fiziksel ve dijital tüketici veya lüks malların (moda, oyun veya sosyal ağ) blok zinciri ağına kabul edilmesini desteklemek amacıyla oluşturuldu. Sadece bu değil, sorunları önlemek için blockchain teknolojisinin ayırt edici özelliği olan şeffaflık özellikleri kullanır.

LUKSO, Ethereum’un yanı sıra web3.js ve Mist Browser’a dayalı ERC-20 ve ERC-725 tokeni ve NFT standartlarını icat eden Fabian Vogelsteller tarafından ortak olarak kurulmuştur.

LUKSO’nun kurucusu, eski bir Ethereum geliştiricisi ve Ethereum’daki tokenler ve blok zinciri tabanlı kimlik standartları olan ERC-20 ve ERC-725’in mucidi Fabian Vogelsteller’dir. Blok zinciri geliştiricileri arasında en popüler araçlardan biri olan web3.js dahil.

LYXE coin nedir?

LYXE coin LUKSO’in yerel tokenidir. LUKSO aslından iki tür token içerir: LUKSO (LYXE) ve OWL. LYXE coin, ekibin ICO’ları sırasında sattığı ERC20 tokenleridir. 10 milyon LYXE tokeni var.

LUKSO nasıl çalışır?

LUKSO, dijital yaşam tarzları için ideal blok zinciri olarak yaratıldı. Vizyona ulaşmak için, LUKSO’nun aşağıdaki üç sütundan oluşan bir sistemi vardır:

1. UPP: Uluslararası bir kullanıcı profili oluşturma sistemi. Dijital dünyada kendilerini tanımlamak için blok zincirinin kullanılmasıyla, kullanıcılar profilin %100 sahipliğini alırlar. O profili kimse silemez veya engelleyemez. Kullanıcıların UPP ile ayrı profiller oluşturmak zorunda olduğu ve tüm platformlarda yalnızca bir profil oluşturabildiği Facebook, Twitter veya Instagram gibi günümüzün sosyal medya platformlarından farklı olarak. Buna gelecekteki platformlar da dahildir.

2. NFT’ler: LUKSO, çekici düzenlere sahip çoklu NFT’lerin oluşturulmasını destekler. 

3. Kültürel Para Birimleri: LUKSO ağı, kullanıcıların tokenleri diğer kullanımlar için kullanabilmesi için ağıdır. Tıpkı Ethereum‘da token oluşturma gibi, özellikle LUKSO’daki çeşitli toplulukların uygulanmasını ve gelişimini yansıtmak için yalnızca LUKSO’lara Kültürel Para Birimleri denir.

UKSO nedir? LYXE coin nasıl alınır?

LUKSO, işlem hacmi geniş birçok kripto para borsasında işlem görüyor. LYXE coin şu anda KuCoin, Gate.io, BitMart, BKEX gibi borsalar tarafından listelenmekte. Tokeni satın almak için bu borsalardan birine üye olmak ve kimliği doğrulamak gerekiyor. Hesaplarını eksiksiz bir şekilde oluşturan yatırımcılar, cüzdanlarına para yatırarak LYXE coin satın alabiliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

marlin nedir
Marlin Nedir? POND Coin Ne İşe Yarar? Marlin nedir? Marlin (POND), DeFi ve Web 3.0 için programlanabilir bir ağ altyapısı sağlayan açık bir protokoldür. Bu makalede Marlin nedir, ne sunar, POND coin nedir? Marlin ne işe yarar, nasıl alınır gibi yatırımcıların merak ettiği soruların...
Kriptokoin.com 23 Haziran 2022