Reklamı kapat

Bu Metrikler LUNA Fiyatının 4x Yapacağını Gösteriyor!

Buğra Çağlar
Buğra Çağlar 8 Haziran 2022
0 görüntülenme
13799

LUNA 2.0 fiyatı 30 Mayıs’tan bu yana düşüş eğiliminde. Sonunda kritik bir destek seviyesine ulaştı. Bu da bir geri dönüşün muhtemel olduğunu gösteriyor. FXStreet analistlerinden Akash Girimath, bu destek bölgesi korunursa, LUNA fiyatının 4x yapabileceğini söylüyor.

Bu indikatörler Terra’nın dört katına çıkacağını gösteriyor

LUNA 2.0 fiyatı nihayet 28 Mayıs’ta oluşturulan 3,50 ila 10,20 dolar aralığının alt sınırını süpürdü. Analistler, 30 Mayıs’ta yüksek aralığın üzerine kısa bir hareketten sonra, LUNA’nın bir U dönüşü yapmasını bekliyordu. 8 Haziran itibariyle, LUNA resmi olarak 3,50 dolar destek seviyesine ulaştı. Böylece trend değişiminin yakın olduğunu gösterdi. İleriye dönük olarak, eğer aralıklar tutulacaksa, analiste göre LUNA 3.50 dolardan hızla toparlanmalı ve daha yüksek seviyelere ulaşmalıdır.

Kriptokoin.com analizlerinde yer verdiğimiz üzere, bu hareketin ilk durağı, aralığın orta noktası olan 6.85 dolar. Bu artış, %96’lık bir yükseliş anlamına geliyor. Ancak ideal senaryo, LUNA 2.0 fiyatının 10.20 dolardan yüksek aralığı tekrar ziyaret etmeye çalışmasıdır.

Bu yükseliş %190’lık bir kazancı temsil edecek. Bununla birlikte, ATH seviyesi 30 dolardan acımasız satışlar göz önüne alındığında, analiste göre 10,24 dolar seviyesi dinlenmek için pek iyi bir yer değil. Boğaların inancı yüksekse, ortalamaya dönmek için LUNA 2.0 fiyatını zorlayabilirler. 30 dolardan 3,50 dolara bir Fibonacci düzeltme aracı çizmek, bu çöküşün orta noktasının 16,75 dolar civarında olduğunu gösteriyor. Mevcut konumdan bu, ortalama yatırımcı için %392’lik bir kazançla sonuçlanacaktır.

LUNA/USDT 1 saatlik grafik analizi

LUNA 2.0 fiyatı için bir trend değişikliğini daha da destekleyen indikatör: RSI. Bu endeks, belirli bir piyasanın hem mevcut hem de tarihsel, güçlü ve zayıf yönlerinin izlenmesine yardımcı olan momentum tabanlı bir osilatördür.

Büyük bir çöküşün ardından RSI, aşırı satım bölgesi olarak da bilinen 30’un altında seyrediyor. Çoğu zaman, bir varlık aşırı satım bölgesine ulaştığında, momentumda ayılardan boğalara doğru bir kayma olur. Bu da alıcıların devraldığını düşündürür. Sonuç olarak, bu, dayanak varlığın fiyatının tersine çevrilmesine yol açar. İlginç bir şekilde, bu görünüm, 3,50 dolardan düşük aralığın süpürülmesinin ardından trendde bir değişiklik öngören tekniklerle aynı doğrultuda düşüyor.

LUNA Fiyatı 4x Yapacak

LUNA fiyatı için iyimser anlatıma güven ekleyen, piyasa momentumunu ölçmek için kullanılan Awesome Osilatör indikatörüdür. Daha da önemlisi, bu indikatör ‘yükseliş ikiz zirveleri’ oluşturuyor.

Sıfır çizgisinin altında iki tepe noktası olduğunda boğa ikiz tepeleri oluşur. İkinci zirve birinci zirveden daha yüksektir ve onu yeşil bir çubuk takip eder. Ek olarak, iki tepe noktası arasındaki çukur, sıfır çizgisinin altında kalmalıdır. Ancak LUNA 2.0 için Awesome Osilatör henüz ikinci zirvede yeşil bir çizgi yazdırmadı.

LUNA Fiyatı 4x Yapacak

Yatırımcılar, bu tablonun Terra 2.0 fiyatı için aşırı yükseliş olarak yorumluyor. Ancak, analiste göre sadece 3.50 dolara yakın bir günlük mum çubuğu yükseliş tezini geçersiz kılacak. Böyle bir durumda, Terra 0,50 doların altında düşecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

twitter 0 sixteen nine
Elon Musk Twitter Anlaşmasında Son Dakika Gelişmesi! DOGE sevgilisi ve Tesla CEO’su Elon Musk, Twitter’ı sonunda alacak mı? Washington Post tarafından yayınlanan bir haber buna ışık tutuyor. Washington Post, Twitter yönetim kurulunun, devralma anlaşmasının bir parçası olarak, Elon Musk’ın taleplerine uymayı planladığını söylüyor. Elon...
Vural Erkan 8 Haziran 2022