Tahminler Çıktı: LUNC Aralık’ta Bu Zirvelerde Olabilir!

Tahminler Çıktı: LUNC Aralık'ta Bu Zirvelerde Olabilir!
Tahminler Çıktı: LUNC Aralık'ta Bu Zirvelerde Olabilir!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para topluluğu, Terra Classic’in (LUNC) fiyatının yıl sonuna kadar ciddi bir yükseliş yaşayacağını öngörüyor. Coin’in, yüzde 570’in üzerinde sıçrama yaşamasını bekliyor. Bunun ardında,  Binance tarafından da desteklenen yüzde 1.2’lik vergi yakımına dair heyecan olduğu düşünülmekte. İşte detaylar…

CoinMarketCap topluluğu, LUNC tahminlerini paylaştı

CoinMarketCap’in fiyat tahminleri özelliği ile, kripto para birimi topluluğu, yıl sonu LUNC tahminlerini paylaştı. Topluluk, yıl sonunda LUNC’ın 0.0002918 mevcut fiyatından 0.001978 dolara çıkacağını öngörüyor. Bu durum, mevcut fiyatından yüzde 577’lik uçuk bir artışa işaret ediyor. Tahmin, Ekim ayında token başına yüzde 400 artışla 0,001457 dolara yükselişe dair yapılan öngörünün üzerine geliyor.  

Kripto para topluluğunun tahminlerinin hiç gerçekleşmeyebileceğini belirtmek önemlidir. Platformun verileri, ortalama LUNC tahminlerinin geçen ay sadece yüzde 0.72’lik bir doğruluk oranına sahip olduğunu gösteriyor. Yani söz konusu yükseliş tahminlerini, LUNC fanlarının yapıyor olması muhtemel.

Terra Classic, vergi yakımı hype’ı ile gündemde

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi Terra Classic, bu yılın başlarında çöken Terra ekosisteminin yeni versiyonudur. Terra’nın ekosistemi çöktüğünde, dolaşımdaki arzı 340 milyon tokendan 6,9 trilyon tokena fırladı. Yakın zamanda LUNC destekçileri, enflasyonla mücadele etmek için bir öneriyi hayata geçirdi. Ağ üzerinde gerçekleştirilen tüm işlemlere yüzde 1.2’lik vergi yakımı eklediler. Terra Classic’in fiyatı, önde gelen borsa Binance’in bu yakımı desteklemesiyle ivme kazandı.

Borsa, tüm alım satım ücretlerini (spot ve marjin dahil) yakacağını duyurdu. Duyurunun ardından coin’in değeri, bu ayın başlarında artış yaşadı. Bildirildiği gibi, Binance CEO’su Changpeng Zhao, yakılan miktara dair duyurular yaptı. Ayrıca borsanın o sırada 1.8 milyon doların üzerinde değere sahip yaklaşık 5.6 milyar LUNC tokeni yaktığını belirtti. Binance’in bir sonraki LUNC token yakımının 11 Ekim’de gerçekleşmesi bekleniyor. Yakım, LUNC işlemlerinde oluşan alım satım ücretlerinin ve marj alım satım çiftlerinin LUNC yakım adresine gönderilmesiyle gerçekleşmekte.

Dev balina, LUNC’un peşinde

Bu sırada Terra Classic, büyük yatırımcılar olan balinaların ilgisini çekiyor. Özellikle, Twitter’da Gigantic Rebirth olarak bilinen popüler bir kripto para balinası, alım yapıyor. Balina, Terra Classic’e karşı yaklaşık 8 milyon dolar ayırdı.  Gigantic Rebirth, böyle devasa bir alımı ikinci kez gerçekleştirdi. Trader, kripto para birimi topluluğunda, çöküşten önce Terra’yı açığa sattığı için iyi bilinmekteydi. O sırada Do Kwon ile LUNA tokenının fiyatının 92 doların altına düşeceğine dair bir bahse girmişti. Son olarak, yazım sırasında coin, yüzde 1.3’lük bir yükseliş ile 0.0002939 dolardan el değiştiriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Tahminler Çıktı: LUNC Aralık’ta Bu Zirvelerde Olabilir!