Bu Tarihe Dikkat: LUNC, USTC ve LUNA Sert Dalgalanabilir!

Bu Tarihe Dikkat: LUNC, USTC ve LUNA Sert Dalgalanabilir!
Bu Tarihe Dikkat: LUNC, USTC ve LUNA Sert Dalgalanabilir!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto çöküşünün simgesi haline gelen Terra kurucusu Do Kwon’dan bir sürpriz var. Uzmanlar, bu tarihe dikkat çekiyor. Çünkü, Terra ekosisteminin oynaklıklarıyla meşhur token’leri LUNA, USTC ve LUNC’un sert dalgalanması mümkün.

LUNA, USTC ve LUNC için Do Kwon sürprizi olabilir!

Kripto piyasası agresif bir faiz artış yoluna giren ABD Federal Reserve’le düşmeye başladı. Bununla birlikte, bazı altcoin projelerinde yaşananlar bu çöküşün derinleşmesinde önemli bir rol oynadı. Kuşkusuz, bunlardan ilk akla gelen Do Kwon’un Terra (LUNA)’sı oluyor. Kripto liginde ilk 10’a giren, yatırımcıların ilgi odağı altcoin dramatik bir şekilde çöktü. Ancak, daha sonra Anka gibi küllerinden doğdu!

Çeşitli tahminlere göre Terra’nın çöküşü, kripto para piyasasından yaklaşık 60 milyar doları çaldı. Ancak, bundan yaklaşık altı ay sonra, ekosistem kripto para birimleriyle yine gündemde. Öyle ki düzenli olarak bilgi üretmeye ve listelerinde hayal edilemez fiyat döngüleri gerçekleştirmeye devam ediyorlar.

Şimdi de Terra kurucusu Do Kwon, kripto Unchained Podcast popüler şovunda görünecek. Uzmanlara göre bu gelişmenin, LUNC, USTC ve LUNA için öngörülemeyen oynaklığa neden olması mümkün. Yani, bu programdaki gelişmelerin, fiyat hareketi yaratacak bir sonraki tetikleyicilerden biri olması muhtemel.

Podcast sunucusu Laura Shin’e göre, Do Kwon’lu bölüm önümüzdeki Salı, 18 Ekim Salı yayınlanacak. Gelecek bölümde, dinleyiciler Terra, Do Kwon ve çöküşleriyle ilgili en acil soruların yanıtlarını alabilecekler.

Terra tokenlerinin fiyat manipülasyonları

Terra (LUNA) ve kurucusu Do Kwon , kripto para piyasasında kötü şöhretiyle tanınıyor. Uzmanlar, projenin kurucusunun ortaya çıkmasının, muhtemelen ekosistem kripto para birimi fiyatlarını büyük ölçüde sarsacağını değerlendiriyor. Bu arada, olayın önceden haber verme riskini de göz ardı etmemek gerekiyor.

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere Do Kwon’un, daha önce Terra ekosisteminin kripto para birimlerinin fiyatlarını etkilediğini unutmamak lazım. Örneğin, LUNA, USTC, LUNC fiyatları, geliştiricinin yasal ve polis kovuşturmasıyla ilgili haberleri her yalanladığında veya iğneleyici bir şekilde yanıt verdiğinde artış kaydetti. İlginç bir şekilde, Do Kwon ile Unchained Podcast’in bölümü, geliştiricinin Singapur pasaportunun süresinin dolmasından bir gün önce yayınlanacak. Ayrıca, bu tarihten sonra anavatanı Güney Kore’ye sınır dışı edilme olasılığı da var.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bu Tarihe Dikkat: LUNC, USTC ve LUNA Sert Dalgalanabilir!