LUNC ve Ethereum: Şubat’ta Bu Seviyeler Bekleniyor!

12.099 görüntülenme
LUNC ve Ethereum Şubat'ta Seviyeler

Yapay zeka (AI) son zamanlarda ChatGPT gibi araçlar gündeme geldiğinden beri ön planda. Geniş bir veri tabanını ve teknik indikatörleri derleyen bu algoritmalar, kripto fiyat tahminlerinde yardımcı olabilir. Bu yazıda, PricePredictions’ın makine öğrenimi algoritması Şubat sonuna LUNC ve Ethereum için hangi seviyelere işaret ediyor, göz atalım. Ethereum (ETH) fiyatını ve detaylı piyasa verilerini buradan görebilirsiniz.

Makine öğrenimi algoritması LUNC fiyatında bu seviyeleri bekliyor

Çöken Terra (LUNA) ekosisteminin ilk Blockchain’i Terra Classic (LUNC), 2023’ün başından bu yana piyasa geneli eşliğinde toparlanma fırsatı buldu. Özellikle, Mayıs 2022’deki çöküşten sonra LUNC topluluğu, yatırımcılar arasında Terra Classic’in gözden düşmesini engellemek için sektörünün desteğiyle bağlantılı olarak çeşitli önlemler aldı. Özellikle Binance gibi devlerin token yakma çabalarını desteklemesi, LUNA ve LUNC’yi zaman zaman en çok kazananlar listesine taşıyor.

Fiyat açısından, yapay zeka botlarının tahminlerine göz atalım. Yapay zeka (AI) son zamanlarda OpenAI’nin ChatGPT’si gibi araçlarla gündeme geldiğinden beri, yatırımcılar kripto para birimi fiyatlarının yönünü tahmin etmeye yardımcı olması için derin öğrenme algoritmalarına yöneliyor. Özellikle PricePredictions’ın makine öğrenimi algoritması, LUNC’nin 28 Şubat’ta yayınlandığı tarihteki mevcut fiyatından hafif bir düşüşle 0,000172 dolardan işlem göreceğini tahmin ediyor.

Şubat ayında Terra Classic (LUNC) yatırımcılarını neler bekliyor?

Topluluk tarafından hazırlanan, USTC’yi proje için önemli bir geri dönüşte yeniden sabitleme girişimini görebilecek iddialı bir plan, önümüzdeki haftalarda LUNC fiyat hareketi için bir başka önemli motive kaynağı olabilir.

Bu plana dikkat etmek önemli, çünkü eğer gerçekleşirse, bu bir fiyat artışının katalizörü olacak ve LUNC’nin mevcut fiyat aralığından çıkmasına yardımcı olacak. Fiyat 0,00019 dolara yaklaşırken, bu rallinin uygulanabilirliği için belirleyici bir test görevi görecek.

Yapay zeka Ethereum fiyatını belirliyor

PricePredictions’ın yapay zeka algoritması, 28 Şubat’ta Ethereum fiyatının 1,555 dolar bölgesinde olacağını öngördü. Hareketli ortalamalar (MA), hareketli ortalama yakınsama farklılığı (MACD), Bollinger Bantları (BB), göreli güç endeksi (RSI) ve diğerleri gibi teknik analiz (TA) göstergelerini hesaba katarsak, bu algoritmanın Ethereum fiyatında yaklaşık %1,2 düşüş beklediği anlamına geliyor.

Ethereum (ETH), Şubat ayında yükselmek için bu katalizörlere sahip

Her zaman olduğu gibi, herhangi bir altcoin büyük ölçüde ekosistemini çevreleyen gelişmelerin yanı sıra piyasa atmosferi ve dünyadaki makroekonomik manzaradan etkilenir. Örneğin, Ethereum’un yakın gelecekte yeni bir yükseliş rallisi başlatmasına yardımcı olabilecek gelişmelerden biri, ETH staking çekme kabiliyetinin hazır olup olmadığını test edecek olan, uzun zamandır beklenen Şanghay mainnet fork’unun Mart ayında piyasaya sürülmesi.

Shadow fork’un resmi lansmanına hazırlık olarak, Ethereum geliştiricisi Parithosh Jayanthi tarafından onaylandığı üzere, Zheijang genel testnet 1 Şubat’ta yayınladı. Topluluk şimdi, altı gün sonra yayınlanacak Shanghai ve Capella testnet’lerine hazırlanıyor.

Aynı zamanda, Ethereum, 1 Ocak 2023’ten bu yana her gün 130.000’e yakın yeni benzersiz adres ekleyerek ATH seviyesi olan 221 milyona ulaşıyor. Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, günün geliştirme faaliyetleri açısından üçüncü projesiydi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • Finbold

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Politikacı, Bu 2 Altcoin Projesinden Torbalarca Alıyor
ABD’li Politikacı, Bu 2 Altcoin’den Torbalarca Alıyor! Politikacı kimliğiyle tanınan David Gokhshtein, Twitter’dan büyük bir geri dönüş beklediğini paylaştı. Kripto fenomeni, yatırımcıların Bitcoin veya Ethereum yerine iki altcoin projesiyle ilgilendiğini söylüyor. David Gokhshtein, bu altcoin projelerinin geri dönüş yapabileceğinden bahsediyor Kripto fenomeni, bu sefer...
Buğra Çağlar 2 ay önce