En Güvenilir Madencilik ve Kripto Yatırımları, Tek Bir Uygulamada!

WhatsApp Image 2021 10 20 at 19.31.48
WhatsApp Image 2021 10 20 at 19.31.48
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ecos Crypto Investment Platform, 4 kripto para birimi ürünü ve aracına sahip bir kripto ekosistemidir. Şirketin kendisine belirlediği ana görev, her kullanıcıya dijital varlıkları yönetmek ve kâr elde etmek için basit, güvenli, güvenilir ve kârlı araçlar sağlamaktır. Ecos Platform ürünlerinin yapısı aşağıdaki hizmetleri içerir:

 • ECOS Cüzdanı (ECOS Wallet)
 • ECOS Borsası (ECOS Exchange)
 • ECOS Madenciliği (ECOS Mining)
 • ECOS Portföyü (ECOS Portfolio)

ECOS madenciliği  

ECOS, en iyi yasal bulut madenciliği hizmetlerinden biridir. Ayrıca, Bitcoin madenciliği konusunda uzmanlaşmış ve kendi veri merkezine sahip büyük bir kripto yatırım şirketidir. Bu nedenle, en iyi bulut madenciliği siteleri derecelendirmemizde ilk sırada yer almaktadır. Organizasyon, Serbest Ekonomik Bölge’de (FEZ) yer almaktadır. FEZ’in amacı, yapay zeka ve Blockchain teknolojilerinde yüksek teknolojili girişimlerin geliştirilmesini ve piyasaya sürülmesini teşvik etmektir; bu nedenle, ECOS gelecek 25 yıl boyunca gelir vergisinden ve emlak vergisinden muaftır. Şirketin halihazırda dünya çapında 100.000’den fazla kullanıcısı var ve bu sayı her geçen gün artıyor.

Madencilik için minimum sözleşme fiyatı, en düşük giriş eşiklerinden biri olan yalnızca 49 dolardır. Bu, yeni başlayanların para kazanmanın yeni bir yolunu denemelerini sağlar ve piyasaya likidite katar. 0,001 BTC’den başlayarak madencilikle üretilmiş coin’inizi çekebilirsiniz. Üstelik bunu her gün yapabilirsiniz. Ayrıca, platform çok çeşitli madencilik sözleşmeleri sunmaktadır. Özel bir hesap makinesi kullanarak doğru olanı bulabilirsiniz. ECOS Madenciliğinin aşağıdaki gibi birçok avantajı vardır:

 • Çok çeşitli kripto para madenciliği tarifeleri
 • Günlük ödemeler
 • Sitede kullanışlı kârlılık hesaplayıcısı
 • Gösterge tablosundaki açık istatistikler
 • 7/24 müşteri desteği
 • Basit kayıt prosedürü
 • Çeşitli şifreleme araçlarını gerçekleştirmek için geliştirilmiş ekosistem

ECOS, tüm yeni kullanıcılara bir ay boyunca ücretsiz deneme sözleşmesi sunar. Madenciliği ücretsiz deneyebilir ve ne kadar kârlı olduğunu görebilirsiniz.

Bitcoin Madencilerinin Günlük Ortalama Karları Dudak Uçuklattı

ECOS Cüzdanı

Bulut madenciliği platformuna ek olarak, ECOS ekosisteminde ayrıca bir Cüzdan, Borsa ve Portföy bulunur. Cüzdan yardımıyla, madencilik sonucu üretilmiş kripto para birimini depolayabilir, bilgi işlem gücü kiralama sözleşmelerini ödeyebilir, farklı coin’lere yatırım yapabilir ve diğer işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bu fırsatlar kullanışlı bir akıllı telefon uygulamasında, App Store ve Google Play’de mevcuttur. ECOS Cüzdan, kripto para birimleri satın almanıza, takas etmenize ve depolamanıza ve NFT’leri tek bir yerde toplamanıza olanak tanır. Kullanmak için uygulamayı akıllı telefonunuza indirmeniz ve yeni bir cüzdan oluşturmanız yeterlidir. Bundan sonra, zaten kripto para birimleri gönderip alabilirsiniz. ECOS Cüzdanının faydaları ise aşağıdaki şekildedir:

 • Doğrudan karttan 1 dakika içinde kripto para birimi satın alınmasını sağlar
 • Kripto para birimi ticareti sağlar
 • Varlıkları bilgisayar korsanlarından ve dolandırıcılardan korur
 • Madencilik sözleşmesi satın alma aracı olarak kullanılır
Analist: "Fiyat Düşerken En Zengin Cüzdanlara Bitcoin Akmaya Devam Etti"

ECOS kripto para borsası

ECOS Exchange, hiçbir gizli ücreti olmayan bir kripto para borsasıdır. ECOS Cüzdan’a entegre edilmiştir ve 200’den fazla kripto para birimini anında, güvenli ve kârlı bir şekilde değiştirmenize olanak tanır. Kripto para piyasası döngüseldir ve Bitcoin düştüğünde büyüyen altcoin’lere yatırım yapmak daha kârlı olur. Altcoin grafiği düştüğünde, yatırımcılar ana kripto para birimini satın alıyor. Ancak varlıkları tek bir yerde kolayca değiştirebilecekken neden alıp satalım?

Üstelik tek yapmanız gereken ECOS Cüzdan’daki Borsa bölümüne gitmek. Takas etmek istediğiniz parayı, almak istediğiniz parayı seçin ve “Exchange”e tıklayın! ECOS Exchange, gerekli kripto para birimini anında bakiyenize almanıza yardımcı olacaktır.

Türk Bitcoin Borsasında Erişim Sorunu: Borsaya Neden Erişilemiyor?

ECOS kripto para portföyü

ECOS Portföy, dijital varlık portföylerine yatırım yapmak için oluşturulmuş bir araçtır. Ecos, farklı risk-ödül oranlarına sahip portföyler sunar. Deneyimi olan veya olmayan her kullanıcı, ihtiyaçlarına uygun bir portföy bulabilecektir.

Bir kripto para varlık portföyünün oluşturulması, yatırım yapmanın ilk adımıdır; başarı ve gelir miktarı buna bağlıdır. Yatırım fonları için tüm parametreleri ve koşulları tanımlar. Önceden hazırlık yapmadan bir portföy oluşturmak son derece karmaşık bir süreçtir. Bir kripto para portföyünün ne olduğunu ve nasıl çalıştığını bilmeden, varlıkları seçmek ve doğru bir şekilde büyük bir kâr elde etmek imkansızdır.

Dev Yatırım Şirketi: Bitcoin’e Emeklilik Fonları da Geldi! İşte Portföydeki 8 Altcoin

Bu nedenle Ecos analistleri, farklı yatırımcı profillerine dayalı bir dizi portföy oluşturmuştur. Bunlar arasında yüksek riskli (USD cinsinden yıllık %50 getiri), orta riskli (USD cinsinden yıllık %25-40) ve tutucu (USD cinsinden yıllık (%15-30 getiri) vardır. Portföylerden birine yatırım yapmak için yalnızca şunlara ihtiyacınız vardır:

 • Ecos Defi Platform uygulamasını indirin
 • Kaydolun ve oturum açın
 • Portföy bölümüne gidin
 • Risk seviyesini seçin
 • Bu risk düzeyine uygun bir portföy seçin veya özel bir hesap makinesi kullanarak portföyünüzü oluşturun
 • Seçilen portföyü satın alın ve değerinin dinamiklerini gözlemleyin

Sonuç

Ecos Crypto Investment Platform, kripto küresinin tüm güncel ürünlerini bünyesinde barındıran bir ekosistemdir. Bu sayede kullanıcılar dijital varlıklara yatırım yapmanın temellerini öğrenebilir, onları madencilik yapabilir, satın alabilir, satabilir ve pasif gelir elde edebilir.

Platform, kripto para birimlerini gerçek hayata giderek daha fazla entegre ediyor, müşterilerin kripto para birimleri kullanarak satın almaları için ödeme yapmasına ve yeni dijital ekonomi hakkında bilgi yaymasına ve böylece coin’lerin değerini daha da artırmasına olanak tanıyor. ECOS, tüm yeni kullanıcılara bir ay boyunca ücretsiz deneme sözleşmesi sunar. Madenciliği ücretsiz deneyebilir ve ne kadar kârlı olduğunu görebilirsiniz.

Sorumluluk reddi: Bu bir sponsorlu içerik ve basın bülteni olup burada yazılanlar Kriptokoin.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır. Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

En Güvenilir Madencilik ve Kripto Yatırımları, Tek Bir Uygulamada!