Ağızları Açık Bıraktı! Makro Guru Solana Fiyat Hedefini Açıkladı!

Ağızları Açık Bıraktı! Makro Guru Solana Fiyat Hedefini Açıkladı!
Ağızları Açık Bıraktı! Makro Guru Solana Fiyat Hedefini Açıkladı!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasası üstündeki ölü toprağını atıyor. Yeni bir ivme yakalayan piyasadaki bazı alcoin’ler göze çarpıyor. Hiç şüphesiz bunlardan birisi de Solana. Lider altcoin Ethereum’un rakibi güçlü koşusuyla herkesin ilgisini çekmeyi başardı. Makro Guru Raoul Pal, Solana (SOL) için bir sonraki boğa koşusu tahminlerini paylaştı. Pal’in tahminleri duyanların ağızlarını açık bıraktı.

Raoul Pal’in Solana tahminleri yatırımcılarını sevindirecek!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasada artık boğalar daha güçlü görünüyor. Lider kripto Bitcoin, yeni haftaya girerken 35 bin doların üzerine çıkmayı başardı. Bu arada, çoğu altcoin de yeşil bölgenin derinliklerine ilerliyor. Bu ortamda Eski Goldman Sachs yöneticisi Raoul Pal, Crypto Banter YouTube kanalına bir röportaj verdi. Pal, akıllı sözleşme platformu Solana’nın bir sonraki boğa piyasasında mevcut seviyelerden %1.097 ile %2.294 arasında fırlayabileceğini söylüyor. Bu bağlamda Makro Guru, şu açıklamayı yapıyor:

Rakamlar dramatik bir şekilde değişti. Çünkü ben bu konuya bakmaya başladığımda SOL 20 dolardan işlem görüyordu. O zamandan bu yana zaten çok yükseldik. Bu yüzden bu rakamlar çok yükselmeye devam ettikçe yarıya inmeye devam ediyor. Benim fikrim 500 ila 1.000 dolar arasında bir yerde, sadece piyasanın nasıl hissettiğine bağlı.

Bu arada Solana, son 24 saat içinde %0,82 düşüşle 40,90 dolara geriledi. Böylece SOL fiyat hareketi mevcut durumda piyasadan ayrıştı. Bununla birlikte altcoin, 2023’ün başından bu yana %300’ün üzerinde şaşırtıcı bir kazanç elde etti. Bunun yanında haftalık grafiğinde yaklaşık %24’lük bir kazancın üzerinde oturuyor.

Solana

Bunlar boğa döngüsünün üçlüsü olacak!”

Raoul Pal, bir sonraki kripto boğa döngüsünün zirvede Bitcoin (BTC), ikinci sırada akıllı sözleşme platformu ETH ve üçüncü sırada Solana ile sona ereceği yönündeki değerlendirmesinde sunucu Ran Nuener ile aynı fikirde olduğunu belirtiyor. Ancak Pal, başka bir kripto varlığın yükselişiyle “gafil avlanabileeceğini” de ekliyor. Bununla birlikte, şu anda hangisi olduğundan emin değil. Bu bağlamda Makro Guru, şu değerlendirmesini paylaşıyor:

Aslında ben de aynı sıralamaya sahibim. Bu da açıkçası düşünmediğimiz ilginç başka bir şey tarafından gafil avlanacağımız anlamına geliyor. Bu döngünün Solana’sı, bu ne olacak? Bunları seçecek kadar iyi değilim… Solana gibi bir makro bahisle bu çok daha kolay. Çünkü bu çok açık. Bir kriz atlattı. Piyasaya sürüldü. Teknoloji büyük ölçüde gelişiyor. Topluluk iyi durumda. Sadece Solana’ya ilişkin anlatı iyi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Ağızları Açık Bıraktı! Makro Guru Solana Fiyat Hedefini Açıkladı!