Reklamı kapat

Maltepe Üniversitesinde Blockchain Zirvesi Gerçekleşecek: İşte Detaylar!

Kriptokoin.com
Kriptokoin.com 14 Nisan 2022
0 görüntülenme
WhatsApp Image 2022 04 14 at 12.37.25

Blockchain alanı hayatımıza girmeye devam ederken, Maltepe Üniversitesinde bir “Blockchain Zirvesi” etkinliği gerçekleşecek. Etkinlik, 16-17 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek. Zirveye konuşmacı olarak katılan uzmanlar Blockchain’in ve kripto paraların hukuksal tarafı, ticaret, token ve tokenizasyon, NFT ve Metaverse gibi konulardan bahsedecek. İşte detaylar…

Blockchain Zirvesi, 16-17 Nisan’da gerçekleşecek

Nispeten yeni ve kripto paraların arkasındaki teknoloji olan Blockchain, sıklıkla ekonomik işlemlerin bozulmaz bir kaydı olarak tanımlanır. Bir Blockchain defteri, finansal işlemler de dahil olmak üzere neredeyse değerli her şeyin kaydını tutmak için kodlanabilir. Bu alanın sürekli gelişmesi ve yenilenmesiyle birlikte, birçok farklı terim ve yorumlar ortaya çıkıyor. Bunların hepsinin konuşulabileceği bir yer arıyorsanız, 16-17 Nisan 2022 tarihinde Maltepe Üniversitesinde gerçekleşecek olan Blockchain’e yönelik zirveyi inceleyebilirsiniz.

Zirvede Blockchain’e ve kripto paralara yönelik pek çok şey konuşulacak. 16 Nisan’da ilk oturum Hukuk oturumu olacak. Bu oturumda, alanındaki uzman isimler kripto para hukuku, vergilendirmesi, akıllı sözleşmeler ve merkeziyetsiz finans (DeFi) ve regülasyon ilişkisini konuşacak. Bunun ardından kripto paralarda ticaret konusu ele alınacak. “Kripto Varlık Platformları” oturumunda ise KuCoin ve LBank, Bitget gibi kripto para borsalarının Türkiye’deki görevlileri söz alacak. “Blockchain Dünyası ve Habercilik” başlıklı konuşma ile medya oturumu da gerçekleşecek.

NFT ve Metaverse’ler de konuşulacak

Etkinliğin 17 Nisan’da gerçekleşecek olan ikinci gününde, son zamanların belki de en çok konuşulan konularından olan non-fungible token’lar (NFT) ve metaverse’ler de ele alınacak. Bunun dışında “token ve tokenizasyon” konuları, Blockchain yazılımı gibi kapsayıcı oturumlarla etkinlik sonlanacak. Siz de bu konularda daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız etkinliğe buradan kayıt olabilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

What is Shiba Inu
SHIB’den 2 Dev Haber: Balinalar Alıyor, Şirket Sepete Ekliyor! Salı günü Robinhood listesine eklenen Shiba Inu (SHIB), Ethereum balinaları arasında talep çılgınlığı yaşıyor ve bir şirketin daha sepetine ekleniyor. Shiba Inu en çok işlem gören kripto para birimi oldu Robinhood borsasında uzun zamandır beklenen listelemeden sonra,...
Buğra Çağlar 14 Nisan 2022