MARS4, Kripto Hayranları İçin Kızıl Gezegenin Benzersiz NFT Arazilerini Sunuyor!

mars4
mars4
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzay yolculuklarının sadece ekranlarda gösterildiği ve Mars’la ilgili rüyaların bu gezegenin dışında göründüğü bir zaman vardı. Şimdiye hoş geldiniz, o zamanlar gerçek oldu. Artık Mars4 tarafından Ethereum üzerinde yürütülen Mars Land NFT satışına katılarak Kızıl Gezegenin bir parçasına sahip olabilirsiniz. Kızıl toprağa dokunun, ilk adımı atın, suyu keşfedin veya Mars’taki ilk bitkiyi büyütün.

MARS4 – Nasıl bir benzersizliği var?

Mars4; sanal bir Mars Metaverse’i keşfedebileceğiniz, MARS4 tokenları ile arazisindeki mülkünüzü satın alabileceğiniz ve özelleştirebileceğiniz ve hatta dünyanın ilk gelir getiren NFT’sinin ödüllerini alabileceğiniz Mars4 merkezli ekosistemdir! Mars4’ün çekici tokenomikleri, NFT Mars Land, Oyunlaştırma ve Tokenların Yeniden Dağıtımından yararlanır.

Mars4 projesinin geliştirme ekibi, NASA’nın Mars verilerinden sonra Mars’ın arazisinin ayrıntılı bir 3D haritasını modelledi. Bunu, 2001 Google Earth 3D haritasının Mars’taki karşılığı olarak düşünün. Kızıl Gezegenin toplam alanı, her biri benzersiz bir NFT ile temsil edilen 99.888 benzersiz arazi parçasına bölünmüştür.

MARS4, Kripto Hayranları İçin Kızıl Gezegenin Benzersiz NFT Arazilerini Sunuyor!

Mars4, insanların güneş sistemimizdeki dördüncü gezegen olan Mars’ı içeren sanal Metaverse dünyasına sahip olmalarını ve bunlara erişmelerini sağlayan bir platformdur. NFT projesi, dünyanın her yerinden insanlar için daha erişilebilir olmasını sağlayan kripto para birimi tarafından desteklenmektedir.

Mars4’ün ikili tokenomikleri, arazi NFT’lerini ve MARS4 dolarını içerir. Metaverse’de ana para birimi olarak kullanılan ve 1/3’ü sınırlı NFT arazi arsalarını basmak için gönderilecek olan MARS4 tokenının ilk arzı 4 milyardır

Sadece Mars arazi NFT’si elinizde tutarak pasif gelir elde edin

Platform, Ethereum üzerinde çalışır ve kullanıcıların yüksek işlem işleme hızlarından yararlanmalarını sağlar. Kullanıcılar, Mars’ta bir parsele sahip olmanın yanı sıra, arsalarından da yararlanma imkanına sahip oluyorlar. Gelecekte, Mars NFT’leri staking ve likidite madenciliğine açık olacak ve böylece sahiplerine pasif gelir sağlayacak.

Hızlı Yükselişiyle Dikkat Çeken Bu Altcoin, Gözünü Mars'a Dikti!

Mars4 platformu, koleksiyoncuların NFT’leri aracılığıyla pasif gelir elde etmelerini sağlayan ilk Blockchain tabanlı projedir. Bir koleksiyoncu bir NFT arsasına sahip olduğunda, bunlar otomatik olarak Mars4 verim (yield) üretme sistemine dahil edilir. Bu sistem, platformda gerçekleştirilen her işlem sonucu MARS4 tokenlarının NFT sahiplerine yeniden dağıtmasını sağlar.

Metaverse piyasaya sürülmeden önce, Mars toprak sahipleri için pasif geliri yeniden dağıtmak için izlenecek dönemler (epoch) tanıtıldı. Kıtlık modeli, oyun henüz piyasaya sürülmeden hiçbir işlem yapılmadığı için NFT sahiplerine mümkün olan en kısa sürede getiri sağlamak için tasarlanmıştır.

Her dönem, 10.000 NFT’lik yeni bir grup satıldıktan sonra başlar. Arazi NFT’lerinden elde edilen gelirin yüzde 51’i, 1. dönemden başlayarak önceki NFT sahiplerine yeniden dağıtılır. 50.000’den fazla NFT satıldığı için, Mars4, 24 Eylül 2021’de ilk döneme girdi. 1. Dönemin yeniden dağıtım süreicnde, halihazırda 3.5 milyondan fazla MARS4 jetonu bulunuyor.

Mars4’ün eşsiz NFT arazilerine sahip olmanın faydaları nedir?

Bir NFT koleksiyonunun kendini satma kapasitesi, bu tokenlara sahip olmanın sayısız avantajından biridir. Bu projeler giderek daha popüler hale geldikçe, değerleri katlanarak artacaktır. Yalnızca bu madde, onların koleksiyonunuzda bulundurabileceğiniz çok büyük varlıklardan biri olduğuna işaret eder. Diğer bir fayda ise, sahipliğiniz Blockchain’de kayıtlı olduğu için asla kaybolmamaları, kayıplara karışmamaları.

Persevarance'ın Mars'a İnişi Bitcoin Blockchain'ine Kaydedildi!

Mars4 ile Mars’taki arazinizin her zaman güvende olduğundan ve aynı zamanda ondan gerçek değer elde ettiğinizden emin olabilirsiniz. Mars4’ün benzersizliği, sanal gezegenin bir parçasına sahip olarak NFT arazi değerinizi artırabilmenizde yatmaktadır. Proje ilerledikçe, MARS4 Metaverse’de her işlem gerçekleştiğinde, cüzdanınıza MARS4 doları katkıda bulunacaktır.

Non fungible token satışları ve ticareti, yalnızca artmayı geçti, roket hızına ulaştı. Aslında Mars4 NFT’nin değeri de sürekli artıyor. Arazi fiyatlarına kıtlık ilkesi uygulanır, bu nedenle ne kadar çok Marslı (Martian) mülk satın alırsa, neredeyse bedava olanların fiyatı da o kadar yükselir. Mevcut NFT’lerin sayısı azaldıkça NFT’lerin fiyatının artması doğaldır; bu nedenle NFT ve Mars4 hayranları, Mars’taki arazilerini mümkün olan en kısa sürede satın almaya teşvik edilir.

Ayrıca, Mars4, Marslıların platforma sahip olma, ticaret yapma ve platformda hareket etme konusunda her zaman tutkulu olmalarını ve P2E oyununa olan ilgilerinin her zaman en üst düzeyde olmasını sağlar. Mars Land NFT sahipleri, NFT ödül dağıtımını kendileri talep edecek, arazisini şekillendirebilecek ve gezegene yerleşen ilk Marslılarla medeniyeti inşa edebilecek. Bu nedenle, NFT’lerinizi satmadan önce iki kez düşünün.

Hızlı Yükselişiyle Dikkat Çeken Bu Altcoin, Gözünü Marsa Dikti!

Peki, Mars NFT’leri nasıl edinilir?

Mars4 Metaverse’üne katılmak, herhangi bir NFT projesine başlamanın ve tam bir çalışma ortamını faal hale getirmenin en kolay yollarından biridir. İlk olarak, www.mars4.me adresindeki resmi web sitesini ziyaret etmeniz, NFT Metaverse hakkında daha fazla okumanız ve anlamanız gerekir. Ana menüde, sizi Mars4’teki NFT’ler hakkında daha fazla bilgi içeren başka bir sayfaya yönlendiren “NFT SATIŞI (NFT SALE)” sayfasını bulabilirsiniz. Orada, başlamak için “Mars Land NFT’leri Satın Al (Buy Mars Land NFTs)” düğmesini tıklayın.

Ardından, Mars gezegeninin 3 boyutlu düzenine geçersiniz. Burada, Mars4’ün alıcılara sunduğu her arazi bloğunu bulabilirsiniz. NFT deneyiminize istediğiniz herhangi bir arazi ile başlayabilirsiniz. Dilediğiniz arsayı seçtikten sonra karşınıza çıkan bu sayfadaki “Satın Al” butonuna tıklayarak satın alabilirsiniz. Bu NFT’lerin fiyatının normal tokenlarınkinden önemli ölçüde yüksek olduğunu unutmayın. Bir NFT satın aldığınızda, Mars4’teki bu arazi bloğuna erişim hakkı kazanacaksınız. Araziyi ve bu NFT’de sahip olduğunuz arazileri görüntülemek için “Görüntüle” düğmesine tıklayın.

NFT Piyasası Hep Kazandırmıyor: 340.000 Dolarlık NFT Kaybetti!

Ekosistemdeki en son gelişme: MARS4, Bittrex’te listeleniyor

MARS4 doları, güvenlik ve güvene odaklanan birinci sınıf bir kripto para borsası olan Bittrex’te piyasaya sürüldü. Bittrex, tümü endüstrideki lideri güvenlik uygulamalarıyla korunan hızlı ticaret yürütme sağlar ve güvenilir dijital cüzdanların yanı sıra Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en geniş kripto para birimi seçimini sunar.

Dahası, Mars4 para birimi, otomatik piyasa yapıcı olarak adlandırılan merkezi olmayan bir borsa olan SushiSwap’ta da mevcuttur. MARS4 ve ETH sahibi herkes SushiSwap’taki stake programına da katılabilir. Bu sayede sahipleri her gün kolaylıkla ek gelir elde edebilirler. Ayrıca iki kat gelir sağlayan SushiSwap Onsen programının Ekim ayının 4. haftasında açılması planlanıyor. Kısacası – Bittrex veya Sushiswap borsalarında MARS4 jetonlarını kolayca ve güvenle alabilirsiniz.

Sonuç

Mars’la ilgili NFT’lere olan talep, daha fazla keşif Mars’ın ustalığını ortaya çıkardıkça artacak. Mars4 NFT’leri, hem NFT’lerin bir şeylere sahipliğini kanıtlaması özelliğinden yararlanan hem de pasif gelir sağlayan kıt ve güzelliğin nadir bir birleşimidir. Diğer NFT projelerinden farklı olarak, , NFT getiri üreten protokollerinden gelir güvencesine sahiptir. Bu nedenle, içerik oluşturucular, bireyler ve işletmeler için yalnızca sanatsal bir şey ve keşif aracı değil, aynı zamanda mükemmel bir pasif gelir kaynağıdır.

Sorumluluk reddi: Bu bir sponsorlu içerik ve basın bülteni olup burada yazılanlar Kriptokoin.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır. Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

MARS4, Kripto Hayranları İçin Kızıl Gezegenin Benzersiz NFT Arazilerini Sunuyor!