Mart İçin Altcoin Takvimi: Bu 12 Coin Herkesin Radarında!

Mart İçin Altcoin Takvimi: Bu 12 Coin Herkesin Radarında!
Mart İçin Altcoin Takvimi: Bu 12 Coin Herkesin Radarında!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para birimi dünyası ve bu 12 altcoin, Mart ayı için sıralanan heyecan verici etkinliklerle sürekli gelişmeye devam ediyor. Kriptokoin.com olarak mart ayı altcoin takvimini sizler için derledik.

Mart için belirtilen altcoin takvimi

Illuvium (ILV) 

7 Mart’ta Illuvium (ILV), Illuvium ekosisteminde Illuvitar NFT’leri kullanarak koleksiyon oluşturmaya odaklanan bir oyun olan Beyond’u piyasaya sürecek. Oyuncular, nadir koleksiyonları biriktirerek bir skor tablosundaki sıralamalarını yükseltebilir ve üç ana oyundan oluşan Illuvium evreninde daha fazla özelliğin kilidini açabilir bunlar, Illuvium: Overworld, Arena ve Zero.

Bir Illuvitars ‘Albümü’ndeki sayfaları tamamlayan Illuvitar NFT koleksiyoncularına puanlar verilir ve koleksiyonları bitirenlere belirli oyun içi ödüller verilir. Ek olarak Illuvitars NFT’leri projenin yaratıcılarının geliştirmekte olduğu yakında çıkacak olan etkileşimli ve rekabetçi bir kart oyununda kullanılabilecek.

Bitcoin (BTC)

Chicago Ticaret Borsası (CME) Grubu, 13 Mart’ta Bitcoin (BTC) için yeni bir vadeli işlem sözleşmesi başlatacak. Yeni sözleşme, yatırımcılara Bitcoin’e yatırım yapmak için başka bir yol sağlayacak ve önemli sayıda kurumsal yatırımcıyı çekmesi bekleniyor.

Filecoin (FIL)

Filecoin (FIL), ana ağ Sanal Makinesini 15 Mart’ta başlatacak. Sanal Makine, Filecoin ekosisteminin önemli bir bileşenidir ve piyasaya sürülmesinin, platformun işlevselliğini ve kullanım kolaylığını önemli ölçüde geliştirmesi beklenmektedir.

Optimism (OP)

Optimism (OP), 15 Mart’ta Bedrock Yükseltmesi olarak bilinen bir yükseltmeden geçecek. Yükseltme, platformun altyapısının verimliliğini artırmayı ve ölçeklenebilirliğini artırmayı amaçlıyor.

MultiverseX (MultiverseX)

15 Mart’ta Ad-Astra Portalı, MultiverseX ekosisteminde önemli bir dönüm noktası olan MultiversX Bridges olacak. Lansman, farklı blok zincirleri arasında sorunsuz birlikte çalışabilirliği sağlayacak ve platformun yeteneklerini geliştirecek.

Flare (FLR)

Flare (FLR), FlareDrop’un ilk aşamasını 17 Mart’ta başlatacak. Etkinlik, Flare ekosistemindeki uygun katılımcılara ücretsiz jeton dağıtımının başlangıcını işaretleyecek.

Polygon (MATIC)

Polygon (MATIC), ana ağı zkEVM’nin beta sürümünü 27 Mart’ta başlatacak. zkEVM, Polygon ağının güvenliğini ve ölçeklenebilirliğini geliştirmeyi amaçlayan, sıfır bilgi kanıtı tabanlı bir Ethereum Sanal Makinesidir.

Helium Network (HNT)

Helium Network (HNT), 27 Mart’ta Solana blok zincirine taşınacak. Hareketin, Helium Network’ün ölçeklenebilirliğini ve işlem işleme yeteneklerini geliştirmesi bekleniyor.

Diğer etkinlikler

Mart ayında, Stader’ın (SD) ETHx’in lansmanı, Good Games Guild’in (GGG) airdrop’u hakkındaki ayrıntıların duyurulması, Ethereum (ETH) Shanghai yükseltmesi ve Nexus Mutual (NXM) dahil olmak üzere birkaç başka etkinliğin daha gerçekleşmesi planlanıyor. V2 yükseltmesi. Bu etkinliklerin kesin tarihleri ​​açıklanmadı ancak Mart ayında gerçekleşmesi bekleniyor.

Sonuç olarak Mart ayı, gerçekleşmesi planlanan birkaç yüksek profilli etkinlikle kripto alanı için heyecan verici bir ay olacak. Bu olayların yatırımcılardan ve blok zinciri meraklılarından önemli ölçüde ilgi çekmesi muhtemeldir ve sonuçlarının daha geniş kripto ekosistemi için geniş kapsamlı etkileri olabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Mart İçin Altcoin Takvimi: Bu 12 Coin Herkesin Radarında!