Mart İçin Altcoin Takvimi: Bu 12 Coin Herkesin Radarında!

Emre Borsan
Emre Borsan 4 hafta önce
1.702 görüntülenme
Mart İçin Altcoin Takvimi: Bu 12 Coin Herkesin Radarında!

Kripto para birimi dünyası ve bu 12 altcoin, Mart ayı için sıralanan heyecan verici etkinliklerle sürekli gelişmeye devam ediyor. Kriptokoin.com olarak mart ayı altcoin takvimini sizler için derledik.

Mart için belirtilen altcoin takvimi

Illuvium (ILV) 

7 Mart’ta Illuvium (ILV), Illuvium ekosisteminde Illuvitar NFT’leri kullanarak koleksiyon oluşturmaya odaklanan bir oyun olan Beyond’u piyasaya sürecek. Oyuncular, nadir koleksiyonları biriktirerek bir skor tablosundaki sıralamalarını yükseltebilir ve üç ana oyundan oluşan Illuvium evreninde daha fazla özelliğin kilidini açabilir bunlar, Illuvium: Overworld, Arena ve Zero.

Bir Illuvitars ‘Albümü’ndeki sayfaları tamamlayan Illuvitar NFT koleksiyoncularına puanlar verilir ve koleksiyonları bitirenlere belirli oyun içi ödüller verilir. Ek olarak Illuvitars NFT’leri projenin yaratıcılarının geliştirmekte olduğu yakında çıkacak olan etkileşimli ve rekabetçi bir kart oyununda kullanılabilecek.

Bitcoin (BTC)

Chicago Ticaret Borsası (CME) Grubu, 13 Mart’ta Bitcoin (BTC) için yeni bir vadeli işlem sözleşmesi başlatacak. Yeni sözleşme, yatırımcılara Bitcoin’e yatırım yapmak için başka bir yol sağlayacak ve önemli sayıda kurumsal yatırımcıyı çekmesi bekleniyor.

Filecoin (FIL)

Filecoin (FIL), ana ağ Sanal Makinesini 15 Mart’ta başlatacak. Sanal Makine, Filecoin ekosisteminin önemli bir bileşenidir ve piyasaya sürülmesinin, platformun işlevselliğini ve kullanım kolaylığını önemli ölçüde geliştirmesi beklenmektedir.

Optimism (OP)

Optimism (OP), 15 Mart’ta Bedrock Yükseltmesi olarak bilinen bir yükseltmeden geçecek. Yükseltme, platformun altyapısının verimliliğini artırmayı ve ölçeklenebilirliğini artırmayı amaçlıyor.

MultiverseX (MultiverseX)

15 Mart’ta Ad-Astra Portalı, MultiverseX ekosisteminde önemli bir dönüm noktası olan MultiversX Bridges olacak. Lansman, farklı blok zincirleri arasında sorunsuz birlikte çalışabilirliği sağlayacak ve platformun yeteneklerini geliştirecek.

Flare (FLR)

Flare (FLR), FlareDrop’un ilk aşamasını 17 Mart’ta başlatacak. Etkinlik, Flare ekosistemindeki uygun katılımcılara ücretsiz jeton dağıtımının başlangıcını işaretleyecek.

Polygon (MATIC)

Polygon (MATIC), ana ağı zkEVM’nin beta sürümünü 27 Mart’ta başlatacak. zkEVM, Polygon ağının güvenliğini ve ölçeklenebilirliğini geliştirmeyi amaçlayan, sıfır bilgi kanıtı tabanlı bir Ethereum Sanal Makinesidir.

Helium Network (HNT)

Helium Network (HNT), 27 Mart’ta Solana blok zincirine taşınacak. Hareketin, Helium Network’ün ölçeklenebilirliğini ve işlem işleme yeteneklerini geliştirmesi bekleniyor.

Diğer etkinlikler

Mart ayında, Stader’ın (SD) ETHx’in lansmanı, Good Games Guild’in (GGG) airdrop’u hakkındaki ayrıntıların duyurulması, Ethereum (ETH) Shanghai yükseltmesi ve Nexus Mutual (NXM) dahil olmak üzere birkaç başka etkinliğin daha gerçekleşmesi planlanıyor. V2 yükseltmesi. Bu etkinliklerin kesin tarihleri ​​açıklanmadı ancak Mart ayında gerçekleşmesi bekleniyor.

Sonuç olarak Mart ayı, gerçekleşmesi planlanan birkaç yüksek profilli etkinlikle kripto alanı için heyecan verici bir ay olacak. Bu olayların yatırımcılardan ve blok zinciri meraklılarından önemli ölçüde ilgi çekmesi muhtemeldir ve sonuçlarının daha geniş kripto ekosistemi için geniş kapsamlı etkileri olabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Bitcoin, ETH Satan Kurumsal Yatırımcılar Bu 3 Coinden Aldı!
Bitcoin, ETH Satan Kurumsal Yatırımcılar Bu 3 Coinden Aldı! Bitcoin, toplam 12 milyon dolar çıkış görürken, kısa vadeli Bitcoin, toplam 10 milyon dolar giriş görmüştür. Bitcoin (BTC) fiyatını ve detaylı piyasa verilerini buradan görebilirsiniz. Bitcoin ve ETH çıkışları görüldü Kripto para yatırım ürünleri, yatırım ürünleri için düşük hacimli...
Emre Borsan 4 hafta önce