Milyonluk Aboneli Analist: Mart’ta Bu 6 Altcoin’e Bakın!

Aslı Dinçer
Aslı Dinçer 4 Mart 2022
1 görüntülenme
0 AefpKNrfaGt2OIkt

Kripto kanalı Coin Bureau, insanların ödüller ve pasif gelir elde edebileceği altcoin projelerini yeni bir videoda 1,97 milyon YouTube abonesine açıkladı. Dikkat çektiği altı altcoin’i, beş kritere göre sıraladığından bahsetti. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

Coin Bureau, bu altcoin projelerinde yükselişte

Coin Bureau, son videosunda, insanların gelir elde edebileceği altcoin’leri listelerken çeşitli faktörlere dikkat çekti. Bu faktörler arasında stake için gereken minimum tutarı, kilitleme/kilit açma süresi, doğrulayıcılar başarısız olduğunda kesme riski, sunulan yıllık faizi ve kripto varlığının zaman içinde fiyatının artma potansiyeli yer alıyor. Coin Bureau, Avalanche (AVAX) olmak üzere altı altcoin’i tercih sırasına göre sunuyor. Analiste göre Avalanche, diğer yaklaşık 5 kat daha hızlı olan uygulaması nedeniyle ETH’ye en iyi alternatiflerden biri olduğunu kanıtladı.

Yatırım Devi Para Koydu: Bu 2 Altcoin'e Milyonlar Aktı!

Guy’ın staking izleme listesinde bir sonraki proje, ölçeklenebilir birlikte çalışabilirlik ağı Cosmos (ATOM) oldu. Analist, “Cosmos stake ödülleri şu anda ATOM’larını 21 gün boyunca kilitlemesi gereken delegeler için yılda yaklaşık yüzde 15’tir. Asgari staking yok,” ifadelerini kullanıyor.

ADA, FTM, ONE ve ALGO da listede

Guy’ın radarındaki üçüncü token, Cardano’dur (ADA) oldu. “Cardano’nun stake ödülleri şu anda yıllık yüzde 5, bu biraz düşük olsa da iyi bir takas olabilir. Kullanıcılar için minimum staking miktarı yoktur, herhangi bir staked ADA için kilitleme veya kilit açma süresi yoktur. Kesinti riski de yoktur,” ifadelerini kullanıyor. Analist daha sonra kurumsal Fantom’a (FTM) bakıyor. “FTM’yi tutmamın ana nedeni, Fantom’un kripto para biriminde en iyi geliştiricilerden bazılarına sahip olması,” diyor.

Üstün Performansıyla Bilinen Botun, Altcoin Sepetinde Bu 9'u Var!

Analist Harmony’yi (ONE) de sevdiğini çünkü “Avalanche, Fantom ve Ethereum’un kendisi gibi şiddetli rekabetle karşı karşıya kalan” bir Ethereum (ETH) rakibi olduğunu söylüyor. ONE için fiyat geçmişi diğer altcoinler kadar güzel görünmüyor, ancak analiste göre nispeten uzun vadeli bir yükseliş trendinde kalıyor. Guy’ın bahsettiği altıncı ve son en çok staking yaptığı varlık Algorand (ALGO) oldu. ALGO’nun staking ödülünün yıllık bazda yüzde 10’a kadar çıkabileceğini belirtiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

g.foolcdn
Bu 17 Altcoin İçin Bugün Kritik Gün: İşte Olacaklar! Bitcoin, son 24 saat içinde değer kaybetmeye devam etti ve 41.000 doların altındaki beş günün en düşük seviyesine geriledi. Altcoin’ler de Ethereum ve Solana’dan önemli fiyat kayıplarıyla bir kez daha kırmızıdayken, ATOM yine yeşil renkte. Ancak altcoin...
Aslı Dinçer 4 Mart 2022