Reklamı kapat

McAfee Yeniden Kısa Vadeli Tahminlerde Bulundu: Golem 5$, Bitcoin 15000$, EOS 32$

Mert Kaya
Mert Kaya 22 Mayıs 2018
0 görüntülenme

John McAfee attığı spekülatif tweetlerle bir yenisini daha ekledi. Attığı tweette kripto para birimlerinin yakın dönemdeki fiyatları; Trump’ın Japonya ile altın destekli Amerikan para birimi yaratma ile ilgili konuşma yapacağı ve ABD’nin Kuzey Kore ilişkileri hakkında tahminlerde bulundu.

Tweette yazanlar şunlar:

Nadir olarak kısa vadeli tahminler yaparım çünkü bu tür tahminler genellikle anlamsızdır ve kısa vadeli yatırımcıyı cesaretlendirir, ki bu pek de iyi bir şey değildir. Ama bu sefer özel bir zaman. Bunlar ile beni ölçebilirsiniz:

Kore

Kore anlaşması bitti. Trump dökümanları 12 Haziran’da Singapur’da imzalayacak. (Bu tarih daha önceden yayınlanmayacak)

Amerika/Japonya

Singapur’dan sonra Trump altın destekli Amerikan para biriminin yaratılması hakkında Japonya ile konuşmalar yapacak.

KRİPTO PARALAR

Bitcoin Haziran’da 15.000 Dolar’ı aşacak. Temmuz ayında ise dibi görecek.

Golem (GNT) Temmuz’un sonuna kadar 5 Dolar’ı aşacak.

Docademic 0.73 Dolar’ı bulacak.

Bezop 0.52 Dolar olacak.

Bitcoin Private Temmuz’un sonuna kadar 200 Dolar olacak.

Eos Temmuz’un sonuna kadar 32 Dolar olacak.

Özellikle geçtiğimiz boğa döneminde birçok koinin fiyatını attığı spekülatif tweetlerle uçuran McAfee’nin bu tweetine piyasaların ne tür tepki vereceği merak konusu.

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

VeChain (VEN/VET) Nedir? VeChain(VEN/VET), yeni adıyla VeChainThor, dağıtılmış bir iş ekosistemi kurmayı hedefleyen “bir servis olarak blok zincir” kuruluşudur. Bu ekosistem tamamen şeffaf bilgi akışını verimli iş birliğini ve yüksek hızda değer aktarımını hedefliyor… Proje yaklaşık iki yaşında ve şimdiden...
Mert Kaya 23 Mayıs 2018