Reklamı kapat

MEET.ONE Nedir? MEETONE Coin Ne İşe Yarar?

Emre Borsan
Emre Borsan 7 gün önce
50 görüntülenme
MEETONE Nedir? MEETONE Coin Ne İşe Yarar?

MEETONE nedir? EOS için bir araç seti olarak çalışan MEETONE, bu ağın gelişmesini desteklemeyi amaçlayan bir Blockchain protokolüdür. Kriptokoin.com olarak bu makalede MEET.ONE’ı inceleyeceğiz. Bununla birlikte yatırımcılar tarafından merak edilen MEET.ONE nedir, ne sunar, MEETONE coin nedir, ne işe yarar, nasıl alınır gibi sorulara da yanıt vereceğiz. Şimdi gelin EOS Blockchain’i desteklemek amacıyla piyasaya sürülen bu protokolü birlikte inceleyelim.

MEETONE nedir?

MEET.ONE’nin amacı, blockchain kullanıcıları için birleşik bir portal olarak hizmet vermektir. Bu ekosistem, MEET.ONE Chain ve MEETONE cüzdanını içerir. MEET.ONE Chain EOS ağı için bir Blockchain protokolüdür. Bu protokol, büyük ölçekli ticari dApp’lerin giriş engellerini azaltır. Böylece, EOS ekosisteminin gelişimini destekler. Projenin arkasındaki ekip, kullanıcıların kolayca, güvenli ve özgürce yarattıkları değerden para kazanabilmesi için de çalışmaktadır. Platform, varlıkların ticaretinin yapılabilmesi için işlerini Blockchain ile entegre etmelerine yardımcı olur. Bu şekilde, geleneksel internet şirketlerini güçlendirmeyi amaçlar.

MEET.ONE ne sunar?

MEETONE temel olarak EOS ekosistemini desteklemektedir. EOS, Proof-of-Stake konsensüs mekanizmasıyla çalışan popüler bir Blockchain ağıdır. Bu ağ, akıllı sözleşmeleri ve dolayısıyla merkeziyetsiz uygulamaların (dApp) geliştirilmesini destekler. MEET.ONE, EOS konusunda son derece iyimser bir bakış açısına sahiptir. Bu nedenle proje, kurulduğu ilk günden beri EOS’taki işlevleri destekleyen ve etkinleştiren bir EOS portalı oluşturmaya çalışmaktadır. Bununla birlikte proje, EOS’ta çalışan bir cüzdan uygulaması gibi bir dizi araca sahiptir.

Araçlardan ilki olan cüzdan ile kullanıcılar kendi varlıklarını EOS Blockchain’e aktarabilmektedir. Bununla birlikte cüzdan ile varlık ticareti ve dApp’lerden yararlanma avantajı elde ederler. Ek olarak MEET.ONE geliştiricilerin EOS ekosisteminde kendi yan zincirlerini geliştirmelerine de olanak tanır. Tüm bu ekosistem EOS’a kendi yerel kripto para birimi MEETONE ile güç sağlar. Bu kripto para birimi Ethereum tabanlıdır.

MEETONE nedir? Ne işe yarar?

MEET.ONE, başlangıçta MEET isimli bir yerel kripto para birimine sahipti. Ancak proje, daha sonra yeni bir Ethereum tabanlı kripto para birimi piyasaya sürdü. Bu yeni yerel ERC-20 tokeni MEETONE coin’di. MEETONE’ın şu anda ağda bir dizi kullanım durumu bulunmaktadır. İlk olarak varlık, yan zincirlerinin oluşturulması için ödenen masrafların karşılanması için kullanılır. Bununla birlikte token, platformun yönetişimi ve EOS dApp’lerin güçlendirilmesi gibi amaçlarla da kullanılabilmektedir.

MEETONE nasıl alınır?

MEETONE coin şu anda Hotbit borsasında işlem görmektedir. İlgili yatırımcılar bu borsaya erişmeli, üye olmalı, ve token için alım adımlarını takip etmelidir. Borsada alım işlemini tamamlayan kullanıcılar, birkaç dakika içerisinde tokenlerini cüzdanlarında görecektir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Neumark Nedir? NEU Ne İşe Yarar?
Neumark Nedir? NEU Ne İşe Yarar? Neumark nedir? Neumark (NEU), start-up’lar ve şirketler için bağış toplayarak destek sağlayan Neufund platformunun kripto para birimidir. Kriptokoin.com olarak bu makalede Neumark’ı mercek altına alacağız. Ayrıca yatırımcılar arasında merak konusu olan Neumark nedir, ne sunar, NEU nedir,...
Emre Borsan 7 gün önce