Balinalar Bu Meme Coin’den Devasa Miktarda Alıyor! Fiyat Sıçradı

20170731115134 graphicstock cropped image of businesswoman dressed in white shirt sitting in her office and give money to camera h85xdkfqo3e
20170731115134 graphicstock cropped image of businesswoman dressed in white shirt sitting in her office and give money to camera h85xdkfqo3e
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Meme coin çılgınlığı devam ediyor. Perşembe günü 6 trilyon SHIB satın alan Shiba Inu balinası, dün erken saatlerde sadece birkaç saat içinde 276 milyar SHIB daha satın aldı. International Business Times, bir balinanın ilk olarak Perşembe günü 6 trilyon SHIB tokeni satın aldığını ve dün zulasına 276 milyar Shiba Inu daha eklediğini bildirdi. Diğer kripto para balinaları da bu meme coin’e büyük ilgi gösteriyor. Detayları, Kriptokoin.com olarak sizler için derledik, birlikte inceleyelim…

Balina göz kamaştırıcı miktarda meme coin SHIB’den satın aldı

International Business Times’a göre, Perşembe günü 43.838.916 dolar karşılığında akıllara durgunluk veren 6 trilyon SHIB satın aldıktan sonra, anonim bir kripto balinası dün erken saatlerde başka devasa alım yaptı. Dev balina, Dogecoin rakibi meme coin’den üç parça daha satın aldı: 116 milyar, 159 milyar ve son olarak bir milyar SHIB. Bu balina, Cumartesi günü her biri arasında sadece birkaç saat olan üç işlemi gerçekleştirdi. Aynı kişinin Perşembe günü satın aldığı 6 trilyon SHIB’ye ek olarak, dün alınan toplam SHIB tutarı 276 milyarı buluyor.

Milyoner, Favori Altcoin Projesini Paylaştı: Bir Numara Olabilir!

International Business Times yazarları, Perşembe satın alımının SHIB’yi yüzde 7’nin üzerinde arttırdığını ve dünkü alımlardan sonra da fiyatın yüzde 4,39’luk arttığını belirtiyor. Ancak, balina istatistiklerine göre, balinanın adresi – 0x7e1aa2e386f02b398da7aad05447c4749d1317c1- sıfır SHIB’ye sahip. Bunu yazarken, meme coin fiyatı yüzde 7 artışla 0.00000808’de oturuyor.

Balinalar Shiba Inu’ya büyük ilgi gösteriyor: Sürekli SHIB alıyorlar!

Kripto balinaları, Dogecoin rakibi meme coin’e ilgi duymaya başladı. Balinalar, bu yılın başlarında, kripto paranın eToro platformu tarafından eklendiği Haziran ayının sonlarında, büyük miktarlarda SHIB satın aldı. Temmuz ayının son haftasında, meme coin Coinbase Pro ve WeBull tarafından listelendiğinde, balinalar SHIB’de başka bir büyük pozisyon daha aldı. Kripto para Eylül ve Ağustos aylarında Binance ve Coinbase tarafından eklendiğinde, daha fazla SHIB balinaların soğuk cüzdanlarına girdi.

SHIB, Büyük NFT Satışını Duyurdu!

Topluluk, şimdi RobinHood’un SHIB’yi listelemesini bekliyor. Peki bu olabilir mi? Şimdi, SHIB topluluğu Robinhood uygulamasının bu kripto para birimini de listelemesini bekliyor, bazı SHIB hayranları Shiba Inu’nun listelenmesi için günlük istekler gönderiyor. Ayrıca listelemenin yapılması için Change.org’da 200.000’e yakın kişi imza attı. Ancak henüz platform SHIB’i listelemedi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Balinalar Bu Meme Coin’den Devasa Miktarda Alıyor! Fiyat Sıçradı