Meme Coin Shiba Inu Yeni Rekorunu Kırdı! Artış Mı Geliyor?

Meme Coin Shiba Inu Yeni Rekorunu Kırdı! Artış Mı Geliyor
Meme Coin Shiba Inu Yeni Rekorunu Kırdı! Artış Mı Geliyor
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para dünyasında meme coin SHIB’in ayrı bir yeri var. 2021 yılındaki benzersiz hareketliliği hatırlarsınız. Hemen herkeste bir Shiba Inu hayranlığı vardı. Sıfırların sola doğru hızla azalışı hala hafızalarımızda canlılığını koruyor. Bugün popüler meme coin için önemli bir gelişme yaşandı. Ayrıntılara bir bakalım.

Meme coin için yeni bir rekor

Meme coin Shiba Inu Shibarium test ağı rekor işlemlerle yükselirken, SHIB’in token yakma oranı düşüyor. Fiyat eğilimi düşüş sinyalleri veriyor. Ancak aktif adresler artan ilgiye işaret ediyor. Shiba Inu’nun Shibarium test ağı rekor işlemler ve cüzdan adresleriyle kayda değer bir büyüme yaşadı. SHIB düşüş eğilimi gösterdi. Ancak aktif adresler hafif bir yükseliş ivmesi gösterdi.

Meme coin Shiba Inu Shibarium test ağı son zamanlarda büyük bir hareketlilik yaşıyor. Bu yazı yazıldığı sırada, 12,8 milyon etkileyici işlem gerçekleşti. Rakam hızla 13 milyon işaretine yaklaşıyor. Ayrıca, platformdaki cüzdan adreslerinin sayısı 16 milyonu aştı. Başlangıçtaki sarsıntılı duruma rağmen bu gelişme Katman 2 (L2) çözümünün kayda değer büyümesini gösteriyor.

Ayrıca, son raporlar ana ağ lansmanının devam ettiğini ve ek özellikler getirdiğini gösterdi. Kriptokoin.com olarak daha önce de yer verdiğimiz üzere lansmanın kesin tarihi belirsizliğini koruyor. İşaretler lansmanın bu yılın üçüncü çeyreğinde gerçekleşeceğine işaret ediyor. Shibarium ekosistemi için daha fazla ilerleme vaat eden mainnet sürümü için beklenti artmaya devam ediyor. Bu durum meme coin için önemli bir izleme aracı durumunda.

Shiba Inu yakma oranı düşüyor

Shibarium’daki işlem ve cüzdanlardaki önemli artışa rağmen, Shiba Inu’nun mevcut yakım oranı bu büyümeyi yansıtmadı. Shibburn’den alınan son veriler, son 24 saat içinde yakma oranında %22’lik bir düşüş olduğunu ortaya koydu. Bu yazı yazıldığı sırada yaklaşık 19 milyon SHIB tokenı yakılmıştı. Buna ek olarak, ilk arzdan gelen toplam yakım 410 trilyon meme coin SHIB tokenini aştı. Ayrıca, Shibburns’ün verileri şu anda 574 trilyonun üzerindeki dolaşım arzından yaklaşık 14 trilyon SHIB tokeninin stake edildiğini göstermekte.

Günlük zaman dilimi grafiğindeki Göreceli Güç Endeksi (RSI) çizgisi meme coin SHIB için belirgin bir düşüş eğilimi ortaya koyuyor. RSI çizgisi nötr çizginin altında yer alıyor. Buna göre bu durum SHIB için zayıf bir hareket ve eğilime işaret eden 35’in altında bir değer kaydetti. Yazım sırasında, SHIB %1’den daha az bir kayıpla 0,000008 dolar seviyesinde yer alıyor.

Santiment’e göre, meme coin SHIB için aktif adresler metriğinde önemli bir değişiklik yok. Bununla birlikte, yedi günlük aktif adresler metriği yazım sırasında hafif bir artış eğilimi sergilemiş durumda. Aktif adres sayısı 19.000’i aşarak faaliyetlerde olumlu bir ivme gösterdi.

meme coin

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Meme Coin Shiba Inu Yeni Rekorunu Kırdı! Artış Mı Geliyor?