Metamask Bu Altcoin İçin Destek Ekledi! Fiyat Yükseliyor

Metamask Bu Altcoin İçin Destek Ekledi! Fiyat Yükseliyor
Metamask Bu Altcoin İçin Destek Ekledi! Fiyat Yükseliyor
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DeFi dünyasının önde gelen projelerinden Thorchain, Metamask entegrasyonunu tamamladı. Sıcak hamle, RUNE fiyatının yükselmesine yardımcı oluyor. Altcoin, yeni gelişmelerle birlikte yatırımcı güveninde de büyük bir artış gördü.

Metamask Thorchain desteğini ekliyor

Metamask, şimdi 30 milyon kullanıcısına, Thorchain üzerinden kendi kendine gözetim sağlayarak işlem yapma fırsatı sunuyor. Bu gelişme, altcoin projesinin çok daha fazla kullanıcıya ulaşabileceği anlamına geliyor.

Thorchain, DeFi’de cross-chain işlemlerin zorluğunu çözmek için çalışır. Merkezi borsalarda cross-chain işlem kolaydır. Bununla birlikte, çoğu merkezi olmayan protokolün birden fazla Blockchain ile iletişim kurma yeteneği genellikle sınırlı olduğundan, segmentte bu alanda çok az sayıda proje var.

RUNE fiyatı fırladı, ancak altcoin boğaları yön değiştirebilir

RUNE, Metamask entegrasyon haberiyle birlikte yatırımcıların gözdesi haline gelmeye başladı. Altcoin, son 24 saatte %13’lük artışla 1.82 dolara ulaştı. Böylece, haftalık düşük seviyesinden %26 artış gösterdi. Ancak, aşırı alım bölgesine yaklaşırken satış baskısının artabileceği konusunda yatırımcılar dikkatli olmalıdır.

Üstelik biraz daha fazla yükseliş, RUNE’u Ağustos rallisi sırasında satış baskısı kaydettiği direnç aralığına yerleştirecek. On-chain veriler söz konusu olduğunda, ağırlıklı duyarlılık artışına bakılırsa yatırımcı güveninde önemli bir artış söz konusu. Altcoin şu anda yeni alıcılarıyla çoğu metrikte ilerleme kaydediyor.

Ağırlıklı duyarlılık metriği, haberin yayınlandığı sırada son yedi gün içindeki en yüksek seviyesindeydi. Aynı durum, hacmin son birkaç gündür arttığını ortaya koyan hacim metriği için de geçerli. Elbette genel altcoin piyasası koşullarının boğaların lehine iyileşmesine de yardımcı oluyor.

Metamask haberi etkisini gösteriyor

Thorchain ve Metamask işbirliği, protokolün potansiyelini tam olarak realize etmesine bir adım daha yaklaşmasını sağladı. Bu da altcoin için yükselen bir talep anlamına geliyor. Yakın zamandaki bu olumlu gelişme, RUNE’nin Haziran ayından bu yana süregelen rallisini daha da güçlendiriyor. Özellikle Metamask üzerinden daha fazla talep görmesi söz konusu. Bu da yatırımcılar için yeni fırsatlar yaratıp RUNE’nin değerinde daha da artışa neden oluyor.

Thorchain nedir?

THORChain, kripto paraların aralarında değer transferi yapabilmeleri için bir ağ olarak işlev görür. Bu ağ sayesinde kullanıcılar, çeşitli altcoin/token’ler arasında hızlı ve güvenli bir şekilde takas yapabilirler. Sistem, kullanıcıların kripto paralarını birbirleri arasında doğrudan değiştirmelerini sağlıyor. Böylece, merkezi olmayan bir finans ekosistemi yaratmayı amaçlamaktadır. Kriptokoin.com olarak Thorchain hakkında bilmeniz gerekenlere bu yazıda yer verdik.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin. Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Metamask Bu Altcoin İçin Destek Ekledi! Fiyat Yükseliyor