Korkutan Tablo: Bu Metaverse Coin, Binance’e Boşaltılıyor!

2.798 görüntülenme
Korkutan Tablo: Bu Metaverse Coin, Binance'e Boşaltılıyor!

Popüler bir metaverse coin olan The Sandbox (SAND)’ın sahipleri, son zamanlarda oldukça hareketli. SAND yatırımcıları, yüklü miktarda SAND’i en büyük kripto para borsası olan Binance’e yolladı. İşte on-chain veriler ve harekete geçirilen coin’ler hakkında detaylı bilgiler…

56 milyon dolar değerinde metaverse coin, Binance’e gönderildi

Son zamanlarda Binance, The Sandbox’ın kripto para birimi olan SAND’in önemli miktardaki transferine sahne oldu. Yaklaşık 56 milyon dolar değerinde toplam 78 milyon SAND, üç adres tarafından borsaya taşındı. Neredeyse bu 78 milyon coin toplam arzın yüzde 2,6’sını temsil ediyor. Bunun yanında başka bir yatırımcı sadece birkaç saat sonra Binance’e 1,5 milyon dolar değerinde 2 milyon SAND aktardı.

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi The Sandbox, kullanıcılara oyun biçiminde kripto varlıklar oluşturma, oluşturma, satın alma ve satma yeteneği sunmak için merkezi olmayan otonom kuruluşların (DAO’lar) ve NFT’lerin özelliklerini birleştiren bir platformdur. The Sandbox ile kullanıcılar hayal güçlerini serbest bırakabilir ve dijital kreasyonlarını hayata geçirebilir. Böylece Blockchain tarafından desteklenen bir oyun topluluğunun ayrılmaz bir parçası haline gelebilir.

Yarın Bu 7 Altcoin İçin Kritik: İşte Olacaklar!

SAND fiyatı düşüş yaşadı

Binance’e büyük transferine rağmen, SAND, ilk başta büyük bir volatilite görmedi. Ancak son 24 saatte coin, yüzde 6.87 oranında değer kaybetti. SAND, düşüşüne özellikle Türkiye saati ile 16 civarında başladı. Yine de, genel olarak, SAND’ın Binance üzerindeki hareketi, yatırımcıların artan talebini ve ilgisini vurguladığı için kripto para birimi için olumlu bir işaret olarak görülebilir.

SAND’ın Binance’e transfer edilmesi, satış baskısında potansiyel bir artışa işaret edebileceği için bazı yatırımcılar arasında da endişelere yol açtı. Bazı büyük yatırımcılar, SAND’ın son haftalardaki etkileyici fiyat performansının ardından varlıklarından kâr elde etmek istiyor olabilir. Şu anda SAND’in değeri 0.73 dolar seviyelerinde ve yukarıda da belirttiğimiz gibi yüzde 6 oranında düşüş yaşadı. Ancak coin, son 30 günde yüzde 72’lik bir yükseliş kaydetti. Zira coin, 2023 yılına 0.4 dolar civarında giriş yapmıştı.

Son olarak değinilmesi gereken nokta, SAND’in önümüzdeki haftalarda bir token kilit açılımı (unlock) gerçekleştirecek olması. SAND token’ı, 14 Şubat’ta açılması planlanan token kilidinin açılmasından önce fiyat artışı yaşadı.  Genellikle düşüş olarak kabul edilen token kilit açma işlemlerinin, SAND tokeninin fiyatı üzerinde çok az etkisi olduğu görülüyor. Kaiko Research’ten bir rapora göre, Token Unlock’a göre, yaklaşık 273 milyon dolar değerinde SAND’a eşdeğer miktarda tokenın kilidi açılacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • U.today

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Şüpheli Hack'ler Var: Bu Altcoinler Risk Altında!
Şüpheli Hack’ler Var: Bu Altcoinler Risk Altında! Yakın zamanda, bazı altcoinler için tehlikeli olabilecek çeşitli hack şüpheleri ortaya çıktı. Söz konusu iddialar, güvenlik firması Blocksec tarafından ortaya çıkarıldı. Ayrıca, olası bir oltalama saldırısına işaret edildi ve Binance, Coinbase gibi popüler borsalardan yardım istendi. İşte...
Aslı Dinçer 1 ay önce