Bu Metaverse Coin, Devasa Yatırımını Duyurdu!

Buğra Çağlar
Buğra Çağlar 29 Nisan 2022
4 görüntülenme
this metaverse coin receives investment from big names gdhZFKlt

Küresel Blockchain girişim platformu Limitless, piyasaya sürülecek yeni bir oyna-kazan metaverse oyununu desteklemek üzere Next Earth’den 12,5 milyon dolarlık yatırım aldı. İlgili metaverse coin projesi, Ağustos 2021’den bu yana 400.000’den fazla sanal arazi NFT’si satarak, proje için bir başlangıç ​​noktası olarak dünya yüzeyinden yararlanıyor.

Next Earth’den 12,5 milyon dolarlık dev metaverse yatırımı

Limitless, stratejik ortaklık kurmak üzere Next Earth’ten 12,5 milyon dolarlık fonu kabul ediyor. Böylece, Limitless, Next Earth ve bir bütün olarak metaverse için yeni projelerin inşasında önemli bir adım atıldı. Next Earth, bu yatırımın sağlıklı bir metaverse ekonomisinin geliştirilmesine yardımcı olacağını ve yeni firmaların gelişmesine ve kullanıcıların sanal gerçekliğin sunduğu her şeyin keyfini çıkarmasına izin vereceğini düşünüyor. Yatırım hakkında resmi Twitter hesabında şu ifadelere yer verildi:

Next Earth, Limitless Holding ile metaverse’i bir sonraki seviyeye taşımaya hazır.

Küresel Blockchain girişim platformu olan Limitless ve metaverse projesi Next Earth’ün arkasındaki ekip, iki firmanın daha da büyük başarılar elde etmesi için Next Earth ile gerçek bir oyna-kazan işbirliği kurdu. Limitless, Next Earth’ü güvenilir bir sistem entegrasyonu kaynağı olarak görüyor ve projenin hizmet sağlayıcı platformunun geliştirilmesinde yardımcı oluyor. Next Earth ise Limitless’i önemli bir stratejik ortak olarak kabul ediyor ve devam eden genişlemelerini sağlamak için önemli yatırım ve yardım sunuyor.

Metaverse coin NextEarth (NXTT) nedir?

Ağustos 2021’den bu yana Next Earth, neredeyse 400.000 sanal arazi NFT’si sattı. Sanal arazi sahipleri girişim yürütebilir, metaverse’in DAO’suna katılabilir ve platformun faaliyetlerinden para kazanabilir. Next Earth, VR ve kullanıcı tarafından oluşturulan içeriğe odaklanmadan önce kendi kendini idame ettiren bir metaverse ekonomisi geliştirmeye odaklanıyor. NXTT’nin piyasaya sürülmesinin ardından işletme, platformun geleceğini etkileyecek ve bir yol haritası görevi görecek bir dizi NEIP yayınlamayı planlıyor. Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, NextEarth (NXTT) fiyatı son 24 saatte %6 düşüşle 0.009747 dolardan işlem görüyor.

Metaverse Coin, Devasa Yatırımını Duyurdu!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

dogg
Yatırımcılar Dogecoin Değil: Bu Meme Coin’i Tercih Ediyor! Dogecoin ve Shiba Inu kripto para piyasasının en büyük meme projeleridir. 2021’deki üstel büyümenin ardından dünyanın dört bir yanından dev şirketlerden artan benimsenme görüyorlar. Peki Shiba’nın artık Dogecoin’den daha popüler olabileceğini hiç düşündünüz mü? Araştırmalar İngiltere’deki yatırımcıların...
Buğra Çağlar 29 Nisan 2022