“Dipleri Alın” Bu Metaverse Coin İçin Mega Koşu Bekleniyor!

"Dipleri Alın" Bu Metaverse Coin İçin Mega Koşu Bekleniyor!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasası son 24 saattir yeşil. Yakından takip edilen kripto para analistlerinden biri özellikle bu metaverse coin projesine dikkat çekiyor. Analiste göre, bu hafta yükseliş şansı taşıyor ve önceden hazırlanma şansınız var. Kriptokoin.com olarak analistin radarında yer alan metaverse coin’i sizlere aktarıyoruz.

Bu metaverse coin projesi yükseliş için hazırlık yapıyor

Analistin yakından takip ettiği metaverse coin Immutable X. Boğa sezonunun yeniden başlamasıyla birlikte yeniden büyüyecek projelerden biri olduğunu belirtiyor. Analist, yatırımcıların şu anda yatırım sağlayan projeler aramakta olduğunu söylüyor. Bununla birlikte Immutable X bunu yapıyor. Haziran ayında duyurulan projede önemli bir gelişme var.

Metaverse coin projesi 500 milyon dolarlık geliştirici ve girişim fonuna sahip. Ancak en önemlisi Ethereum için en hızlı Layer 2 toplaması. Dolayısıyla, bu geliştirici fonu ve oyunların hızlı, ucuz çözümlere sahip olma durumu, Immutable X’in büyümesine yardımcı oluyor. Ayrıca Gamestop ile NFT piyasası için ortaklığını da bu hafta duyurdu..

254 milyon token’in kilidi açılıyor

Bundan birkaç ay önce Immutable X’ı yakından inceleyen analist metaverse coin’deki gelişmeleri aktarıyor. Oyunlar ve NFT’ler için Layer 2 olmasının değer desteği hakkında Takım ve daha fazlasının bilinmesi gerektiğini belirtiyor. Cuma günü, 254 milyon token’ın kilidi açılacak. Tüm ödemelerin ve ödüllerin bir kilitlenme süresi olması, Immutable X’in bir parçası olarak biliniyor. Bu 254 milyon, toplam arzın yüzde 12,7’sini oluşturuyor. Bu çok sayıda token demek oluyor. Analist daha fazla token olduğunu söylüyor.

  • Bugün itibariyle kilitlenen token’ların yüzdesi: yüzde 74 veya 1,5 milyon IMX’in hemen altında
  • Bugün itibariyle kilidi açık token’ların yüzdesi: yüzde 26 veya 510 milyon

Analist metaverse coin ile ilgili şunları söylüyor:

Yani bu sayılara baktığınızda, gerçekte olan şudur. Dolaşan kilidi açılmış token sayısı yüzde 50 artarak 510 milyondan 764 milyona çıktı. İşte o zaman bu hafta piyasaya sürülen 254 milyonu ekliyoruz.
Kilitli token sayısı hala yüzde 50’den fazla. Bugün yüzde 74 ve Cuma gününden sonra yüzde 62 olacak.

Analiste göre metaverse coin yükselişe hazırlanıyor

Analist, bu gelişmenin uzun vadeli bir satın alım fırsatı sağladığını söylüyor. Analist gerçekleştirdiği video paylaşımında şunlara yer verdi:

Bunu daha önce görmediyseniz, kısa vadeli düşüş ve uzun vadeli yükseliş birlikte böyle görünüyor. Kesinlikle biraz garip. Ancak IMX’i ve temellerini ve büyüme fırsatını seviyorsanız, bu metaverse coin hiçbirini değiştirmiyor. Yani, dip için bekleyin, sonra satın alın. Büyük yükseliş gelebilir. Son tavsiye. IMX şu anda 62c’de. Altta yakalamaya çalışmaktan endişelenmeyin. Yüzde 15 ila yüzde 20 oranında düşerse ve oradaki fiyatı beğenirseniz satın alın. Ya da baştan aşağı biraz satın alarak adım atın. Profesyoneller böyle yapar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

“Dipleri Alın” Bu Metaverse Coin İçin Mega Koşu Bekleniyor!