Metaverse Coin Tahminleri: Şubat Bu 8 Altcoin’in Ayı!

Emre Borsan
Emre Borsan 2 ay önce
3.102 görüntülenme
Metaverse Coin Tahminleri: Şubat Bu 8 Altcoin'in Ayı!

Yılın başından bu yana, çoğu metaverse coin değer kazandı. Kripto para piyasasının güvenini artırdı.

Yükseliş modeli takip ediliyor

Bu toparlanma sırasında yatırımcılar en iyi kripto para birimlerini seçiyor. Ayrıca düşen takoz olarak bilinen iyi bilinen yükseliş modelini takip ediyorlar.

bitcoin and chart

Oyun endüstrisinin mevcut durumu, blockchain tabanlı oyun veya GameFi tarafından tamamen dönüştürülebilir. Şu anda çevrimiçi olarak sunulan en büyüleyici oyun, entegre finansal ödüller sunmak için şu anda geliştirilmekte olan yeni oyunlarla birleştirildi.

Metaverse coin için bu 8 tahmin yapıldı

My Neighbour Alice (ALICE)

Kullanıcılara türünün tek örneği bir deneyim sağlayan, gelişen ve genişleyen bir topluluğa sahip etkileşimli bir oyun platformudur. Kendi tamamen özelleştirilebilir sanal dünyalarını yaratırken yaptıkları yolculuk da büyüleyici.

Kriptokoin.com olarak belirttiğimiz üzere metaverse coin olan My Neighbour Alice bu yazının yazıldığı tarihteki fiyatı 1,79 dolar, piyasa değeri 74 milyon dolar ve 24 saatlik işlem hacmi %59 azalıp 67.9 milyon dolara gelmiştir. Aynı zamanda, dolaşımdaki arz yaklaşık 41.468.157 ALICE’dir.

Illuvium (ILV)

Illuvium (ILV) oyunu, blockchain teknolojisinin avantajlarını AAA oyun kalitesinde bir deneyimle birleştiriyor. Illuvium, gerçekçi bir sanal ortamda dünyanın her yerinden oyuncular arasında sorunsuz iletişimi teşvik eden bir platform oluşturmak istiyor.

Illuvium’un bu yazının yazıldığı tarihteki fiyatı 66,60 dolar, piyasa değeri 136 milyon dolar ve 24 saatlik işlem hacmi %41,52 düştü ve şimdi 20 milyon dolar seviyesinde duruyor. Aynı zamanda dolaşımdaki arz yaklaşık 2.047.914 ILV’dir.

The Sandbox (SAND)

SAND olarak da bilinen Sandbox, kullanıcıların oluşturup sahiplenebileceği, herkesin erişebileceği bir sanal ortamdır. Platform, SAND yardımcı programı tokenini, pazarı ve oyunu birleştirir.

Sandbox’ın bu yazının yazıldığı tarihteki fiyatı 0,7224 dolar, piyasa değeri 1 milyar dolar ve 24 saatlik işlem hacmi %42,81 azalıp 217 milyon dolara gelmiştir. Aynı zamanda, dolaşımdaki arz yaklaşık 1.499.470.108 SAND’dir.

Axie Infinity (AXS)

Blockchain tabanlı Axie Infinity (AXS) oyununun kullanıcıları, Axies olarak bilinen yaratıkları toplayabilir. Ayrıca onları diğer oyuncularla savaşmak için kullanabilirler. Axe’ler satın alınabilir, satılabilir ve hatta üretilebilir çünkü her biri piyasa değeri olan ayrı bir NFT’dir.

Axie Infinity’nin bu yazının yazıldığı tarihteki fiyatı 10,67 dolar, piyasa değeri 1 milyar dolar ve 24 saatlik işlem hacmi %31,40 düştü. Şimdi ise 179 milyon dolar. Aynı zamanda, dolaşımdaki arz yaklaşık 101.043.121 AXS’dir.

Decentraland (MANA)

Decentraland’da bir sanal gerçeklik oyunu ve Ethereum blok zincirine dayalı bir metaverse emlak piyasası birleştirildi. Kullanıcılar, Decentraland’ın yerel kripto para birimi olan MANA’yı kullanarak Decentraland platformunda gayrimenkul, ürün ve hizmet satın alabilir.

Decentraland’ın bu yazının yazıldığı tarihteki fiyatı 0,7371 dolar, piyasa değeri 1,3 milyar dolar ve 24 saatlik işlem hacmi %55,49 düştü. Şimdi 293 milyon dolar. Aynı zamanda dolaşımdaki arz yaklaşık 1.855.084.192 MANA’dır.

Avalanche (AVAX)

AVAX fiyatı, 2023’ün dördüncü haftasına kadar güçlü bir toparlanma sürdürdüğü için piyasada devam eden belirsizlikten daha az etkilenmiş görünüyor. 27 Ocak’ta kripto para fiyatı, yuvarlanan alt formasyonun 20-19,7 dolar boyun çizgisi direncinden büyük bir kırılma sağladı.

Son üç gün içinde kripto para fiyatı, kırılan direnci potansiyel destek olarak yeniden test etti ve günlük mumda gözlemlenen daha düşük fiyat reddi, fiyatın sürdürülebilirliğine dair ipuçları veriyor. Bu nedenle, ideal yükseliş senaryosunda, bu model kırılması, fiyatın %51 yükselerek 30 doları görmesine yol açmalıdır. Tersine, 20-19,7 doların altındaki bir kırılma, fiyat düzeltmesini teşvik edecektir.

Polkadot (DOT)

14 Ocak’ta Polkadot fiyatı, düşen kama modelinin trend çizgisi direncinden yükseliş eğilimi gösterdi. Bu kopuşun yükseliş ivmesini yoğunlaştırması ve önemli bir fiyat rallisini tetiklemesi gerekiyordu. Ancak bu Çarşamba günü yaklaşan FOMC toplantısıyla birlikte, piyasa belirsizliği DOT fiyat artışını 6,7 dolarda durdurdu.

30 Ocak’ta kripto para fiyatı yukarıda belirtilen dirençten geri döndü ve şu anki fiyatı olan 6,2 dolara ulaştı. Bu nedenle, günlük 6,2 doların altında kapanırsa, bu geçici düzeltme 5,67 dolara çıkacak veya trend çizgisini kıracak. Her neyse, olumlu yükseliş koşullarında, model kırılmasından kaynaklanan potansiyel ralli, fiyatı %90 artırarak 11,87 dolara çıkarmalıdır.

TRON (TRX)

11 Ocak’ta, TRON fiyatı, alçalan üçgen formasyonunun uzun süredir gelen trend çizgisinden yükseliş eğilimi gösterdi. Şimdiye kadar, yeniden test sonrası ralli, madeni paraları %16,8 artırarak 0,065 dolar sınırını vurdu.

Ancak piyasadaki mevcut kararsızlıkla birlikte coin fiyatı 0,065 dolar tavanının altında dar bir aralıkta yatay seyrini sürdürüyor. Satış baskısı devam ederse, fiyatlar 0,6 dolar işaretine düşebilir. Her neyse, bu düzeltme, uzun vadede sürekli bir ralli için yükseliş momentumunu tazelemelidir. Düzeltme sonrası ralli, TRX fiyatını %47 artırarak 0,092 doları görebilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Hedge Fonları Bitcoin Değil: Torbalarca Bundan Alıyor!
Hedge Fonları Bitcoin Değil: Torbalarca Bundan Alıyor! Riskten korunma fonları, önemli FOMC kararı öncesinde Bitcoin değil altın üzerindeki yükseliş bahislerini artırıyor. Kriptokoin.com olarak Hedge fonlarının Bitcoin yerine yöneldikleri varlıkları sizler için derledik. FOMC, Bitcoin değil bu varlığı işaret etti Emtia Vadeli İşlemleri Ticaret Komisyonu’ndan alınan...
Emre Borsan 2 ay önce