Microsoft, Mastercard Bu Altcoin’i Seçti! Sıradaki Ne?

Buğra Çağlar
Buğra Çağlar 2 hafta önce
596 görüntülenme
Microsoft, Mastercard Altcoin Seçti

Web3 platformu Ankr (ANKR), yakın tarihli Microsoft ve Mastercard ortaklıklarının ardından övgüye değer bir altcoin haline geldi. DeFi platformunu gelecekte neler bekliyor? Güncel metriklerle cevaplayalım…

Ankr (ANKR), altcoin piyasasının en dayanıklı projelerinden biriydi

Son haftalarda şiddetlenen kripto para piyasasındaki volatilite, hem yatırımcılar hem de traderlar arasında endişeye neden oluyor. ABD finans piyasasında geçen hafta yaşanan sıkıntılı olayların ardından olumsuz duygular yeniden su yüzüne çıkmaya başladı. Bununla birlikte, son güncellemeler, kripto ve Web3 topluluğundaki belirli ağların istikrarını vurgulayarak, birçok platformun kaosun ortasında hala geliştiğini gösterdi.

Web3 altyapısı ve cross-chain staking DeFi platformu olan Ankr (ANKR), son zamanlarda birçok önemli dönüm noktasına ulaşan bu platformlardan biriydi. Metrikler açısından gelecekte de böyle bir eğilim içinde olacağı onaylanıyor…

Şubat ayında yapılan Microsoft – Ankr ortaklığına Kriptokoin.com‘un bu yazısında yer verdik.

Metrikler, Ankr için istikrarları bir büyüme ortaya koyuyor

Ankr, rakiplerine göre tutarlı ve istikrarları büyüme metrikleriyle öne çıkıyor. 2017 yılında kurulan platform, 30.000’den fazla küresel bölgeye ulaştı ve şu anda 38’den fazla ağ tarafından destekleniyor. Ayrıca, 40.000’den fazla geliştiriciye ev sahipliği yapıyor ve günlük API istekleri 8 milyara kadar çıkıyor.

Ankr’ın dünyanın önde gelen teknoloji tabanlı şirketlerinden bazılarıyla ortaklıklar kurduğunu da belirtmekte fayda var. Dünyanın en büyük bilgisayar yazılımı satıcısı olan Microsoft, önde gelen bir ödeme kartı ağ işlemcisi olan Mastercard ve önemli bir cloud ürünleri ve hizmetleri sağlayıcısı olan Tencent Cloud, Ankr ile ortaklık kuran birkaç firmadan bazıları.

ANKR, BNB Chain topluluğu için önemli bir altyapı oluşturucu

AAVE, Optimism Foundation, Avalanche ve Binance gibi kripto ağlarının güvendiği Ankr, müşteri tabanı açısından da oyununun zirvesinde. Binance, müşteri olmanın yanı sıra 2022’de stratejik bir Ankr yatırımcısı oldu. Lider borsa, Ankr’ı işlevselliği ve kullanıcı geri bildirimiyle ön plana çıkarıyor:

Ankr, BNB Chain ekosistemi için önemli bir altyapı oluşturucudur. Erigon istemcisi ile BSC’ye yükseltmelerin uygulanmasında, arşiv node operatörü ve altyapısının yeniden yazılmasında ve BSC Application Sidechain’ler için bir çerçeve oluşturulmasında kritik öneme sahipti. Bu, BNB ekosisteminin rekabetçi kalmasına ve hem kullanıcılara hem de geliştiricilere en son avantajları sunmasına olanak tanır.

Web3 platformu şu anda piyasadaki bir avuç ürünü desteklerken, ekip ürün yelpazesini yenilemeye ve genişletmeye odaklanmış durumda. Bu arada ANKR, en büyük tüm kripto para borsalarında da listeleniyor ve bu da onu geniş bir potansiyel trader havuzunun kullanımına sunuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

ARB Coin Geliyor
Resmen Açıklandı: ARB Coin Geliyor! Ethereum katman-2 ölçekleme çözümü Arbitrum, ARB Coin arzının %12,6’sının dağıtılacağı airdrop tarihini resmen duyurdu. Arbitrum’un ARB Coin airdrop etkinliği için tarih belirlendi Kripto yatırımcılarının merakla beklediği Arbitrum, toplam arzının %12,6’sını airdrop olarak dağıtacağı tarihi açıkladı. Arbitrum Vakfı’nın...
Buğra Çağlar 2 hafta önce