Microsoft’tan Ontology’e Ödül

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Onchain; Da Hongfei, Erik Zhang ve Li Jun gibi bağışçıların yardımıyla kurulmuş Ontology’nin arkasındaki blockchain girişimidir. Onchain ayrıca birliğe blockchain geliştirme yönetimini vermiş ve geçtiğimiz yıl Çin’in en büyük özel şirketlerinden biri olan Fosun Group’tan yatırım fonu almıştır. Microsoft Accelerator programı ise dikkate değer yeni işletmelere kaynak sağlarak işletmelerin gelişmesine yardımcı olmaktadır.

21 Haziran’da Microsoft Accelerator Şangay’da “Think Next” isimli üçüncü mezunlar grubu girişim sergisi etkinliğini gerçekleştirdi.

Onchain Microsoft tarafından Şubat 2018’de küresel blockchain endüstrisindeki çalışmaları sebebiyle aday gösterildi. Yılda iki kere Microsoft Accelerator bir takım şirketleri aday göstererek Microsoft’un inovasyon ekosistemine, girişimcilik kaynaklarına, finansal kynaklarına, stratejik tavsiyelerine ve önemli müşterilerine erişmesine olanak sağlıyor.

Bu nedenle Onchain’in yönetiminde bulunan hayırsever üye Yang Wentao blockchain’le ilgili tahminler, temel sorunlar ve Ontology’nin güvenilirliği ve katılımıyla ilgili bir konuşma yaptı.

Bu konuşmada şu ifadelerde bulundu:

“Ontology ekosisteminin üyelerini dört kategoriye ayırabiliriz: topluluk, birey, kurum kimlik doğrulama sistemi sağlayıcıları ve endüstri uygulama sistemi sağlayıcıları. Yurtiçi ve uluslararası kurumlar ile topluluklardan teknoloji yeteneklerini çekmenin yanında toplumu yetiştirerek etkileşimi ve eğitimi geliştirmeyi umuyoruz. Bireyler Ontology’nin dağıtılmış kimlik yönetimine katılabilir, iyileştirme önerileri sunmak ve desteklemek adına topluluğa katılabilirler.”

Microsoft Accelerator, Microsoft’a ait kurumsal bir girişimdir. Bu girişim, Microsoft’un teknolojisine erişiyor, yerel ve küresel ekosistemler arasında işbirliğini teşvik eden yeni topluluk alanları yaratıyor ve girişimlerle ortak satış anlaşmaları sunma amacıyla önümüzdeki iki yıl $500 milyon taahhüt etmiş durumda.

İlerleyen zamanlarda ise Onchain blockchain inovasyonlarına odaklanarak Ontology’nin gelişmesi ile en çağdaş güven ortaklığı platformunu yaratacak.

AMBCRYPTO

Microsoft’tan Ontology’e Ödül

Yorumlar kapalı.