“Milenyum Kuşağının İlgisini Çekebilmemiz İçin Bitcoin Büyük Fırsat”

0 görüntülenme

Ünlü yatırım firması TD Ameritrade, bitcoin ve diğer kripto koinleri milenyum kuşağını borsalara çekmek için büyük bir fırsat olarak tanımlıyor. 


Milenyum

Şirketin şef stratejisti JJ Kinahan pazartesi günü CNBC’ye verdiği röportajda kripto para marketinin herhangi bir şekilde borsaya veya takaslara ilgi duymayan milyonlarca insanı piyasa getirdiğini dile getirdi.

Kinahan’ın sözleri;

“İnsanlar milenyum çağını ticarete çekemediğimiz için hayıflanıyorlardı. Kripto paralar benim favori platformum olmasa da yeni çağda doğanları piyasaya dahil etmek için büyük bir fırsat.”

Milenyum Çağı Parasının Yüzde 90’ını Riske Atıyor

Kinahan ayrıca şirketin insanlara genelde paralarının yüzde 10’unu harcamasını tavsiye etmesine rağmen milenyum çağının parasının yüzde 90’ını riske attığı bilgisini de röportajda paylaştı.

Kinahan “Bunu destekliyor muyum? Pek değil, yine de “siz hatalısınız” demek de bizim işimiz değil” diye ekledi.

Bu yorumları TD Ameritrade’nin müşterilerine CBOE’deki vadeli Bitcoin işlemleri konusunda verdiği erişim takip etti.

Sıradaki: Jamie Dimon: Bitcoin’e Dolandırıcılık Dediğim İçin Pişmanım

CoinDesk

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Türk Patent Kurumu’na Bitcoin Yüklenmesi Yatırımcısına büyük kazanç sağladıktan sonra dikkatleri üzerine çeken kripto para birimi Bitcoin ismi hayatımıza başka alanlarda da girecek. Bitcoin’e yatırım yapmadan da para kazanmanın yolunu arayan girişimciler Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’na bağlı Türk Patent ve Marka...
Serkan Eser 10 Ocak 2018