Ünlü Milyarder, Bu Meme Coin’den Çokça Aldı! Fiyat Sıçradı

Doge
Doge
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dallas Mavericks ekibinin sahibi olan önde gelen yatırımcı ve milyarder Mark Cuban, FOX Business ile yakın zamanda yaptığı bir röportajda, insanların her ay binlerce dolarlık Mavericks ürünleri satın almak için popüler meme coin Dogecoin kullandığını belirtti. Ayrıca, önde gelen meme kripto para biriminden “sadece eğlence için” daha fazla satın aldığını açıkladı.

Cuban: “Tüm kriptolar aynı değil”

İşadamı ve milyarder Mark Cuban, FOX Business’a tüm kripto para birimlerinin farklı araçlarla farklı olduğuna inandığını söyledi; ancak birlikte geleceği değiştireceklerine inanıyor. Bitcoin’i altından daha iyi olan “bir değer deposuna harika bir alternatif” olarak nitelendirdi. Sağladığı akıllı sözleşmeler, sağladığı güvenlik ve dağıtık yönetim sunma yetenekleri için ikinci en büyük kripto para birimi Ethereum’u övdü. Ayrıca DeFi ve NFT’lerden bahsetti. Cuban, gelecekte birçok şirketin işlerini Ethereum’a dayandıracağını düşünüyor.

“Mavericks mağazasında birçok insan meme coin ile satın alıyor”

Mark Cuban ayrıca insanların Dallas Mavericks online mağazasından mal satın alırken ve oyun biletleri için ödeme yaparken ödemeler için DOGE kullanmayı tercih ettiğini paylaştı. İnsanların Bitcoin ile ödeme yapmayı tercih etmediğini, çünkü “gerçekten kayda değer bir varlık” olduğunu belirtti.

Ünlü Analist Uyardı: DOGE ve SHIB Bu Diplere Dalabilir!

Bununla birlikte, Mavericks’in online mağazası, sezon dışında her ay “binlerce dolarlık” Dogecoin kazanıyor. Sezon başlar başlamaz, milyarder DOGE’deki bu büyük ödemelerin her hafta gerçekleşmesini bekliyor. Bunun nedeninin, Dogecoin’in fiyatının çok fazla değer kazanmaması, bu nedenle insanların onu bir değer deposu olarak kullanmaması, “sonsuza kadar elinde tutmak istememesi” olduğuna inanıyor.

Cuban, “sadece eğlence için” daha fazla DOGE satın aldı

Dallas Mavericks takımının sahibi, sırf eğlence olsun diye tuttuğu zulaya daha fazla Dogecoin eklediğini itiraf etti. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere bu yılın başlarında milyarder, 500 dolardan az bir miktarda Dogecoin’i olduğunu paylaşmıştı. Bu sırada Dogecoin fiyatı yüzde 10’luk bir sıçrama yaşadı ve 0.25 dolar seviyelerine kadar yükseldi.

Şimdi, DOGE zulası yaklaşık 1.500 dolar değerinde. “Dogecoin harika bir yatırım” gibi bir şeyi hiç kimseye söylemediğini, ama DOGE yatırımının kriptoların nasıl çalıştığını ve nasıl yatırım yapılacağını öğrenmenin iyi bir yolu olduğunu düşündüğünü hatırlattı. Ancak, DOGE’un bir piyango bileti almaktan çok daha iyi olduğuna inanıyor. Bu yılın Mayıs ayında, 11 yaşındaki oğlu Jake’in de bir DOGE sahibi olduğunu ve yaklaşık 3.300 DOGE sahibi olduklarını açıkladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Ünlü Milyarder, Bu Meme Coin’den Çokça Aldı! Fiyat Sıçradı