XRP
XRP
$0.46 +0.80
Bitcoin
Bitcoin
$19.599 +2.74
Dogecoin
Dogecoin
$0.06 +1.02
Ethereum
Ethereum
$1.323 +3.26
Cronos
Cronos
$0.11 -0.52
Cardano
Cardano
$0.43 +1.05
Decentraland
Decentraland
$0.7 +2.33
Polkadot
Polkadot
$6.38 +3.10

Kripto Milyonerleri Bu Altcoin’den Biriktiriyor: Dahası Geliyor!

Buğra Çağlar
Buğra Çağlar 2 Şubat 2022
19 görüntülenme
shutterstock 787957195

Cardano (ADA) balinaları sadece Ocak ayında varlıklarını %40 büyüttü. On-chain analitik firması IntoTheBlock, altcoin fiyatının son zamanlardaki sabit hareketlerine rağmen ADA milyonerlerinin aktif olarak biriktirmeye devam ettiğini belirtiyor.

Altcoin balinaları ADA birikimlerini %40 arttırdı

1-100 milyon ADA’ya sahip balinalar, sadece 2022’nin ilk ayında bakiyelerini %40,65 arttırdı. IntoTheBlock tarafından incelenen bu adresler, dolaşımdaki arzın %24,87’sini, yani 33,57 milyar ADA’yı elinde tutuyor. Sonuç olarak, Eylül zirvesinden bu yana dip fiyatlardan balina sınıfının ADA birikimini sürdürdüğü görülüyor. Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, 10.000 ile 1.000.000 ADA arasında bakiyeye sahip Cardano cüzdanları 2021 Aralık ayının ortasından bu yana %15.000 oranında arttı. Balinalar, Ocak ayının sonunda 53.6 milyon ADA biriktirerek varlıklarını ikiye katladı. Resmi IntoTheBlock tweet’i:

Altcoin projesinden son gelişmeler

Cardano Blockchain’deki güncellemelerin ardından, altcoin projesiyle ilişkili IOHK’nun Pazarlama ve İletişim Direktörü Tim Harrison, hafta sonundan önce bir dizi ağ düzenlemesinin daha gelebileceğini bildirdi. Güncellemelerle Cardano ağı optimize edilmeye devam ediyor ve talep arttıkça gelecekteki büyümeye hazırlık için ölçeklendiriliyor. Ocak ayının başında, 1.33.0 node piyasa sürüldü ve blok boyutu ve bellek birimleri dahil olmak üzere bazı ağ parametrelerinde değişikliklere izin verdi. Optimizasyon çabalarının bir parçası olarak IOHK, geçtiğimiz günlerde Blockchain boyutunun %11 oranında artacağını duyurdu. Böylece toplam blok boyutu, 72 KB’den 80 KB’ye yükselecek ve bu da Cardano’nun işlem kapasitesini arttırıyor. Ek olarak, konsensus katmanın daha hızlı blok yayılımını kolaylaştıran “ardışık düzen” iyileştirmesi, 2022’ye planlanan önemli gelişmelerde biri.

Cardano (ADA) fiyat hareketleri

Piyasa değerine göre 6.en büyük kripto para birimi Cardano (ADA), geçen aya göre %30 değer kaybetti. IntoTheBlock tarafından sağlanan verilere göre altcoin balinaları süreçte ADA birikimlerini %40 arttırdı. Mevcut seviyelerde ADA, 3,09 dolar ATH fiyatının %65.1 altında işlem görüyor. Bu seviyeler, daha önce 2021 Şubat ve Haziran ayları arasında ADA’nın en güçlü desteğiydi. Cardano, 2 Eylül 2021’den bu yana düşüş trendinde. Süreçte, piyasa değeri sıralamasından ilk 5’ten altıncı sıraya geriledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

primexbt kokemuksia
PrimeXBT Yeni Kullanıcılara 500 Dolarlık Hoş Geldin Bonusu Veriyor! Kapsamlı bir alım satım ürünleri ve kripto para birimi hizmetleri paketi sunan küresel bir çok varlıklı platform olan PrimeXBT, kaydolduktan sonra ilk 24 saat içinde marj alım satım hesaplarına kripto para yatıran yeni kullanıcılar için alım satım...
Kriptokoin.com 2 Şubat 2022