Milyonluk Aboneli Analist: Bu Altcoin 50x Yapabilir!

15.877 görüntülenme
Milyonluk Analist Altcoin 50x Yapabilir

Milyon aboneli Youtube kanalı Altcoinbuzz, 50x beklentili bir altcoin projesi hakkında makul nedenler sundu. Bitcoin ve Ethereum kazançları tüm piyasayı daha yükseğe taşıyor, ancak Polkadot tabanlı bir projeyi gözden kaçırmamak gerek.

Milyonluk aboneli analist, kripto portföyüne 50x beklediği altcoin projesini ekledi

Altcoinbuzz analistleri, yeni bir portföy güncellemesinde, Moonbeam’un (GLMR) fırsatlarını değerlendirdi. Moonbeam, cross-chain iletişim için en gelişmiş ekosisteme sahip. Bunların tümü DOT üzerinde gerçekleşiyor, yani birlikte çalışabilirlik proje için ilk önceliklerden biri. Akıllı sözleşmeler zaten DOT ve Ethereum’un EVM’sinde yürülükte. Moonbeam, bu alandaki tek DOT projesi değil, ancak geliştirme aşamasında en büyük ve en ileri olanıdır.

Moonbeam (GLMR) neden önemli?

Moonbeam kendisini ” Ethereum, Polkadot ve ötesindeki işlevleri birleştiren zincirler arası uygulamalar için akıllı bir sözleşme platformu” olarak tanımlıyor. Bu özellik, geliştiricilerin Ethereum ile uyumlu kendi merkezi olmayan uygulamalarını veya dApp’lerini Moonbeam üzerinde oluşturabilecekleri anlamına gelir.

Geliştiricilerin Solidity olarak bilinen bir bilgisayar dilinde akıllı sözleşmeler ve dApp’ler oluşturmasına olanak tanıyan Ethereum ağının kalbi olan Ethereum’un Sanal Makinesini (EVM) kullanabilirler. Kullanıcıların bunu başarmak için kodu yeniden yapılandırması veya yeniden yazması gerekmiyor. Özellikle geliştiriciler için yeni bir yuva olmayı hedeflediğini de belirtelim.

Moonbeam haberleri: Yeni bir Kusama parachain sözleşmesi başlıyor

Projeden son gelişmelerde Moonbeam Vakfı, başarılı bir şekilde kendisine başka bir Kusama parachain kiralaması almayı başardı. Bu da Moonriver’a bir parachain rolünde işlevlerini sorunsuz bir şekilde sürdürme fırsatı sağlıyor.

Moonriver, 67. Kusama parachain müzayedesini kazanmayı başardı. Bu teklifin kazanılması, Moonriver’ın 27 yıl olan mevcut kiralama döneminin sona ermesinin ardından mevcut yuvasında çalışmaya devam etmesini sağlıyor. Yeni alınan kira sözleşmesinin süresi 21.167.999 blokta ve yaklaşık 300 günlük bir vade üzerinde olacak. Bu da Aralık 2023 ayı civarında bir zamana denk geliyor.

Altcoin analistleri GLMR’de bu seviyeleri bekliyor

Bitcoinwisdom’un fiyat tahmin tablosu, altcoin için uzun vadede 100x’in üzerinde artış öngörüyor. Tahminler gerçek zamanlı Moonbeam (GLMR) piyasa verilerini kullanır. GLMR şu anda 0.4824 işlem görürken, algoritma tahminleri yıl sonuna kadar 0.728693 dolara tırmanmasını bekliyor.

Bazılarına göre Moonbeam, bu yıl yükselen en harika kripto para birimlerinden biri (GLMR). 2023 için GLMR fiyat tahmini, yılın ikinci yarısında önemli bir artış öngörüyor ve muhtemelen 0,728693 dolara ulaşıyor.

Kriptokoin.com olarak projeyi ayrıntılı olarak bu makalede işledik. Daha uzun vadeli fiyat tahminleri, GLMR’nin mevcut fiyatından yaklaşık 5 dolara tırmanacağını gösteriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Tahminleri Çıkan Bitcoin Analistleri: Sıradaki Bu
10’dan Fazla Tahminleri Çıkan Bitcoin Analistleri: Sıradaki Bu! Geçmiş Bitcoin (BTC) çöküşlerini önceden bildiren kripto analistleri, yaklaşan büyük bir geri çekilme konusunda tekrar uyarıyor. Lider kripto, Ocak ayında yakaladığı ivmeyi 23,000 doların üzerinde soğuturken, ayılar hamle yapmak üzere. İsabetli Bitcoin analistleri yeni bir satış dalgası...
Buğra Çağlar 1 ay önce