MimbleWimble Coinleri Grin ve Beam Ne Durumda?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kriptokoin – Gizlilik odaklı kripto para Grin son zamanlarda kripto para alanındaki altcoinlerin davranışı gibi davranışlar sergiliyor. Grin yatırımcıları bugünlerde daha fazla para birikim yapıyor. Grin, CoinMarketCap verilerine göre, Ocak 2019’da piyasaya sürüldüğünden bu yana tüm zamanların en düşük seviyesi olan 1,98 $ ‘dan işlem görüyor. Ancak, Grin Ağı’nda temellerin güçlendiği görülüyor. Ne yazık ki, Grin yatırımcıları için fiyat, güçlenen hashrate ile birlikte artmıyor.

grin hashrate

grin chart

Grin, kripto para birimleri için mahremiyet ve ölçeklenebilirliği güçlendirmek için tasarlanmış Mimblewimble protokolünün bir uygulaması.

Mimblewimble’ı kullanan tek koin değil. CoinMarketCap sıralamasında Grin ile sık sık pozisyona giren beam, aynı protokole dayanıyor. Messari’ye göre, Beam protokolünün arkasındaki Beam Vakfı, yakın zamanda Grin güvenlik denetimine yaklaşık 10.000 $ değerinde 10.000 BEAM bağışladı. Beam CEO’su Alexander Zaidelson Messari’ye şunları söyledi:

“Grin geliştiricileri ile çok iyi ilişkilerimiz var, sık sık benzer problemlerimiz olduğu için birbirimizden çok şey öğreniyoruz.”

Litecoin kurucusu Charlie Lee kısa süre önce gizlilik ve ölçeklenebilirlik için Mimblewimble protokolünü entegre etme projesini önerdi. 5 numaralı kripto para birimi, gizli işlemleri destekleyecek yeni ve geliştirilmiş Litecoin tasarımı için bir Grin geliştiricisini işe aldı. Mimblewimble protokolüne giren Litecoin gibi popüler bir kripto ile, protokolün profilini ve onunla ilişkili koinleri şaha kaldırması yeterli.

Belki o zaman bu altcoin’deki kripto para yatırımcılarının, er ya da geç yüzlerini güldürecek bir şeyleri olacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

MimbleWimble Coinleri Grin ve Beam Ne Durumda?

Yorumlar kapalı.