Molecular Future Nedir? MOF Ne İşe Yarar?

Molecular Future Nedir? MOF Ne İşe Yarar?
Molecular Future Nedir? MOF Ne İşe Yarar?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Molecular Future nedir? Birçok firmanın fonuyla kurulan Molecular Future (MOF), kullanıcılar için tek duraklı bir yatırım platformudur. Kriptokoin.com olarak bu makalede Blockchain platformu Molecular Future’yi inceleyeceğiz. Bununla birlikte, kullanıcıların merak ettiği Molecular Future nedir, ne sunar, MOF coin nedir, ne işe yarar, nasıl alınır gibi soruları yanıtlayacağız. Gelin dijital varlık yatırım platformu olarak ‘tek durak’ olmayı hedefleyen bu projeyi birlikte inceleyelim.

Molecular Future nedir?

Molecular Future (MOF), TRON üzerine inşa edilen, Blockchain tabanlı ve merkeziyetsiz bir kripto yatırım platformudur. Platform, Blockchain teknolojisi hizmetlerini kullanmak isteyen veya halihazırda kullanan start-up’lara hitap eder. Buna göre hem yeni hem de yenilikçi start-up’lar için verimli finansman sağlamak üzere tasarlanmıştır. Molecular Future’ın yönetim ekibi, tüm start-up’ların kripto para biriminin güzelliğine hazır olmasına yardımcı olmayı amaçlar.

Molecular Future ne sunar?

Birçok şirketin ortak yatırımlarıyla kurulan Molecular Future, üç ana ürüne sahiptir. Bunlar; start-up fonlaması, kripto para taahhüdü ve Molecular Fusion’dan oluşur. Kullanıcılar platform aracılığıyla çeşitli fonlara yatırım yapabilmektedir. Mevcut olarak platform, 30’dan fazla düzenli, cari, hedge fonu ve nicel fonu barındırmaktadır. Ayrıca kullanıcılar, ekosistemde çeşitli kripto para birimlerini yatırım amaçlı kullanabilmektedir. Bu, staking ve arbitraj gibi DeFi özelliklerini de barındırır. Ek olarak kullanıcılar;

  • Kripto paralara dayalı yatırım ürünlerine erişim,
  • Profesyonel kurumlar için pazar yazılımını kullanma,
  • Küresel projelerin arşivlenmesi ve derecelendirilmesi,
  • Bilgi medyası topluluğunun inşası,
  • Merkeziyetsiz uygulama ekosistemine erişim,
  • Blockchain tabanlı operasyon yaratma gibi amaçlarla platformu kullanabilir.

MOF coin nedir? Ne işe yarar?

Bir TRC-20 tokeni olan MOF coin, Molecular Future platformunun yerel kripto para birimidir. Bu token ile kullanıcılar dijital varlıklara yatırım yapabilir. MOF coin, işlemleri gerçekleştirmeyi, hizmetler için ödeme yapmayı ve dijital varlıklara yatırım yapmayı kolaylaştırır. Ayrıca, kullanıcıların yatırımlarla ilgili daha iyi seçimler yapmasına yardımcı olur. MOF coin aynı zamanda tamamen Blockchain üzerinde, şeffaf, açık kaynaklı ve yüksek ölçeklenebilirlik ile çalışır. Bu da kullanıcıların daha güvenli ve hızlı bir şekilde işlem yapmasını sağlar.

Molecular Future nedir? MOF coin nasıl alınır?

5,2 milyon dolar civarında bir piyasa değerine sahip olan Molecular Future, şu anda iki kripto para borsasında listelenmektedir. Bu borsalar OKX ve CoinW’dir. MOF coin satın almak isteyen yatırımcıların bu borsalardan birine üye olması gerekmektedir. Üye olan kullanıcılar, KYC adımlarını izleyerek üyeliklerini doğrulamalıdır. Bunun ardından, cüzdanlarına MOF paritelerine göre bir varlık yatırarak kripto para birimini satın almaları mümkündür.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Molecular Future Nedir? MOF Ne İşe Yarar?