Ripple’ı Bırakan MoneyGram, Bu Altcoin’le Ortak Oldu! Fiyat Fırladı

moeygram
moeygram
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MoneyGram, bu yılın başlarında Ripple ile bağlarını kopardıktan sonra Stellar Development Foundation ile ortaklık kurdu. Popüler altcoin Stellar Lumens (XLM), haberlerin etkisiyle %15’ten fazla ralli yaptı. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

MoneyGram, Stellar Development Foundation ile ortaklık kurdu!

Stellar protokolünün geliştirilmesini destekleyen bir kar amacı gütmeyen kuruluş olan Stellar Development Foundation, Dallas merkezli para transferi şirketi MoneyGram ile bir ortaklık imzaladı. Şubat ayı başlarında Stellar Blockchain’inde piyasaya sürülen en büyük ikinci sabit para olan USD Coin, hızlı ödemeleri kolaylaştırmak için bir köprü para birimi olarak kullanılacak.

Ripple, Binance ve XRP: Balinalar Onmilyonları Harekete Geçirdi!

United Texas Bank, USD stabilcoin’inin fiat para birimlerine (ve tersi) anında dönüştürülmesini sağlayarak işlemlerin sonuçlandırılmasından sorumlu olacak. Projenin pilot aşaması bu yılın dördüncü çeyreğinde başlayacak. Hizmetin dünya çapında ne zaman kullanıma sunulacağı belli değil. Stellar Lumens (XLM) haberlerin etkisiyle %15’ten fazla ralli yaptı.Ripple (XRP) fiyatını ve detaylı piyasa verilerini buradan görebilirsiniz.   

Popüler altcoin Stellar Lumens haberlerle %15’ten fazla ralli yaptı

MoneyGram, SEC’in Ripple’a dava açmasının ardından şirketle olan ortaklığını sonlandırdı. Ripple’ın kurucu ortağı Jed McCaleb tarafından oluşturulan rakip bir Blockchain olan Stellar, şimdi Ripple’ın yerini aldı. Ancak SDF CEO’su Denelle Dixon, Forbes’a ortaklığın ön uç deneyime odaklandığını ve bu nedenle isteğe bağlı likiditeye (ODL) yalnızca bir alternatif olmadığını söyledi:

Bu bence, aslında daha da heyecan verici. Çünkü ön uç tüketici tarafını getiriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Ripple’ı Bırakan MoneyGram, Bu Altcoin’le Ortak Oldu! Fiyat Fırladı