Müjde: MoneyGram Ethereum ve Bu Coinleri Sepete Ekliyor!

Ödeme Sağlayıcısı, Kripto Hizmeti İçin Bu Altcoin'i Kullanacak!
Ödeme Sağlayıcısı, Kripto Hizmeti İçin Bu Altcoin'i Kullanacak!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

P2P ödemeleri ve para transferi şirketi MoneyGram, ödeme yöntemi listesini Ethereum ve bir dizi altcoin ile genişletiyor.

MoneyGram, Ethereum, LTC ve coin’ler için destek ekliyor

Yeni bir duyuruya göre, MoneyGram kullanıcıları artık Bitcoin ve Ethereum gibi kripto devriyle işlem yapabilecekler. Ödeme yöntemi şirketi, bir dizi kripto para birimi için uygulama içi yatırım özelliğini de tanıttı. Müşteriler artık yeni bir özellik sayesinde MoneyGram mobil uygulamasında Bitcoin, Ethereum ve Litecoin’i bulabilecekler. Uygulama ayrıca, kullanıcıların para göndermesine, fatura ödemesine ve kripto para ticareti yapmasına olanak tanır.

Şu anda pasif olan hizmet hazır olduğunda, 50 eyalette ve Columbia Bölgesi’nde açık olacak. Kullanıcılar ayrıca banka kartı yoluyla Bitcoin, Ethereum veya Litecoin satın almak için para ekleyebilirler. MoneyGram, kripto para birimlerini tamamen benimseyen en büyük finansal hizmet şirketlerinden biridir. En son özellik, işletmenin kripto para birimleriyle ilgili geliştirdiği son projeydi. MoneyGram Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Alex Holmes, konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda:

Kripto para birimleri, MoneyGram’ın yaptığı her şeyin tamamlayıcısıdır… MoneyGram, dünya çapında 120’den fazla farklı para birimine anında erişim sunar; kripto para birimlerini ve dijital para birimlerini ek bir giriş ve çıkış seçeneği olarak görüyoruz.

Holmes, işletmenin müşterilerin gelişen kripto paralara yatırım yapma istediğini de vurguladı. Ayrıca, şirketin mobil uygulamasının artık kullanıcıların kripto para birimlerine yatırım yapmasını kolaylaştıracağını belirtti.

MoneyGram, kripto paraların küresel kabulünü hızlandırıyor

Şirket geçen yıl Coinme ile birlikte ödeme noktaları aracılığıyla müşterilere BTC sağlamak için ortaklık kurdu. MoneyGram için bu yeni uygulama içi kripto para yatırım özelliği artık Coinme tarafından da desteklenmektedir. MoneyGram, kripto para birimleriyle ilgilenen müşterilerine yeterli seçenekler sunmak için son zamanlarda kripto para sahnesinde aktif olarak yer aldı. Özellikle, Haziran ayında son teknoloji Stellar destekli kriptodan paraya teklifinin lansmanını duyurdu. Ödeme yöntemi şirketi özellikle sınır ötesi işlemler için en uygun Blockchain’leri arıyor.

MoneyGram, 1980 yılındaki kuruluşundan bu yana dünya çapında 10 milyondan fazla müşteriye hizmet veriyor. Halen kullanıcılara kullanımı kolay para transferi hizmetleri sunmaya odaklanıyor. MoneyGram’ın misyonu, artan kripto para talebi ışığında bu varlık sınıfını içerecek şekilde genişledi. Bu arada, Kriptotokoin.com olarak aktardığımız üzere, MoneyGram ve Stellar Development Foundation, Blockchain destekli sınırötesi yerleşimlerde çığır açan hizmetleri desteklemek için Techstars ile ortaklık kurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Müjde: MoneyGram Ethereum ve Bu Coinleri Sepete Ekliyor!