Nam Salan Analist, XRP ve 5 Altcoin İçin Kritik Tahminler Yaptı!

Emre Borsan
Emre Borsan 1 ay önce
425 görüntülenme
Nam Salan Analist, XRP ve 5 Altcoin İçin Kritik Tahminler Yaptı!

643.300 Twitter takipçisi olan altcoin analisti, XRP, MATIC, FTM, LTC, LINK ve VET fiyatı için sonraki seviyeleri haritalıyor.

Analistin altcoin analizleri

Kripto piyasası, piyasa değerine göre dünyanın en büyük kripto para biriminin %1,25’lik hafif bir artışla 17.000$ seviyesine yaklaştığı yükseliş notuyla güne başladı. Aynısını diğerleri arasında Ethereum, BNB ve XRP gibi diğer altcoinler takip ediyor. Analistin tahmin yaptığı ilk altcoin Ripple.

643.300 Twitter takipçisi olan analist, Ripple’ın XRP Fiyatının 0,343 doların üzerine çıkamaması durumunda, para biriminin %22’den fazla düşüş göreceğini iddia ediyor. Tahmin doğru çıkarsa, XRP’nin Bitcoin’e kıyasla 0,265 dolara düşeceğini söylüyor. Kriptokoin.com olarak belirttiğimiz üzere XRP, son 24 saatte %2,30 artışla 0,344 dolardan satılıyor.

VeChain (VET)

Ardından Van de Poppe, VeChain hakkında konuştu ve burada para birimi düşüş eğilimine eğilimli olsa da, bir miktar boğa koşusu şansı olduğunu savunuyor. Analist, VET’in 0,016 doların üzerinde işlem yapmayı başarması durumunda para biriminin bir miktar yükseliş sapmasına tanık olacağını tahmin ediyor. Anlık olarak VET, son 24 saatte %2,16’lık bir artışın ardından 0,0161 $’dan işlem görüyor.

Chainlink (LINK)

Van de Poppe ayrıca Chainlink’ten bahsetti ve yükseliş hızını sürdürmek için 5.70 doları ve 6 doları geçmesi gerektiğini belirtti. Ayılar güçlenirse, LINK’in 4.975 dolara düşeceğine inanıyor. LINK, son 24 saatte %0,50 düşüşle 5,67$’dan işlem görüyor.

Polygon (MATIC)

Van de Poppe, kritik bir noktada olduğunu ve geri sıçramaya ihtiyacı olduğunu belirterek MATIC’ten de bahsetti. Bu gerçekleşmezse, MATIC’in 0,64 dolarlık düşüş hedefine ulaşacağını tahmin ediyor.

FTM ve LTC

Poppe, ralliye devam etmemizin makul göründüğü bazı bakış açıları izliyorum diyerek FTM’yi işaret etti. FTM’nin harika göründüğünü söyleyerek likiditesinin alındığını ve daha yüksek olduğunu söyledi. Ardından “0,2060$’da yeniden test etme agresif bir giriştir” dedi. Sonrasında ise 0,216$’daki direncin temizlendiğini söyleyip 0,25$’ı işaret etti.

Nam Salan Analist, XRP ve 5 Altcoin İçin Kritik Tahminler Yaptı!

Analist, Litecoin’in plana göre gittiğini ancak bu seferki girişi alamadığını belirtti. Direncin tekrar test edildiğini ve 72$ kırılırsa 80$’a hızlı bir şekilde devam edebileceğini söylüyor. Poppe, Litecoin ile ilgili beklentilerini alamadığını ancak fiyat hareketinin planı takip ettiğini belirtti. Son olarak fiyat hedefinin son durağını 100$ olarak söyledi. LTC, anlık olarak borsalarda 75,20$’dan işlem görmektedir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

FED Tutanakları Geliyor: 4 Altın Analisti Bunları Bekliyor!
FED Tutanakları Geliyor: 4 Altın Analisti Bunları Bekliyor! Altın fiyatları, Salı günü teknik ticarette %1 artışla altı ayın en yüksek seviyesine çıktı. Bununla birlikte, yatırımcılar faiz artırım yoluna ilişkin daha fazla ipucu için ABD Merkez Bankası’nın son politika toplantısının tutanaklarını dört gözle bekliyor. Analistler piyasayı...
Vural Erkan 1 ay önce