Kriptoda Bir İlk: Nasdaq’da Listelenen Şirket, Bu Altcoin’i Seçti!

poster
poster
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Altcoin MATIC’in arkasındaki Blockchain şirketi Polygon, bir spor ve eğlence şirketi olan DraftKings’in Web3’ün benimsenmesinin büyümesini kolaylaştırma çabasının bir parçası olarak ekosistemine doğrulayıcı, yani validator olarak katıldığını duyurdu. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

Popüler altcoin Polygon için büyük gelişme yaşandı

Polygon yaptığı açıklamada, söz konusu gelişmeyle ilk kez Nasdaq’ta listelenen bir şirketin Blockchain yönetiminde rol oynayacağını söyledi. DraftKings ise Pazartesi günü yaptığı açıklamada, söz konusu iş birliğinin DraftKings’i Ekim ayından bu yana üzerine çalışılmakta olan bir planın ardından MATIC’in en büyük doğrulayıcılarından biri yapacağını duyurdu.

Polygon Tabanlı 5 Metaverse Coin ile Tanışın!

Duyuruya göre DraftKings, Ethereum katman-2 ölçekleme ağı olan Polygon’daki 100 doğrulayıcıdan biri olmak için kripto para altyapı sağlayıcısı Zero Hash ile ortaklık kurdu. DraftKings ile, önde gelen spor şirketinin üstleneceği rollerden bazıları, ağdaki işlemlerin doğrulanması ve blokların üretilmesini içerecek. Polygon’un kurucu ortağı Sandeep Nailwal şunları söyledi:

DraftKings, mevcut doğrulayıcılar arasında eşit bir topluluk üyesi olarak yerini alacak ve merkezi olmayan, topluluk tarafından yürütülen bir konsensüs ağı elde etme arzumuzu pekiştirecek.

Polygon gelişmeye devam ediyor

DraftKings’in küresel teknoloji ve ürün başkanı Paul Liberman, “Doğrulama sürecine katılmak, DraftKings’in Web 3 çağında işimizin geleceğe yönelik yönlerine yardımcı olmak için sağlam, sürdürülebilir, güvenilir ve merkezi olmayan bir altyapı oluşturmaya yönelik daha geniş stratejisini destekliyor” dedi.  Şu anda Ethereum ölçeklendirme çözümünde bulunan kripto projelerinden bazıları, borç verme platformu Aave ve NFT pazarı OpenSea’yı içeriyor.

Bu 57 Altcoin Yatırımcılarının Dikkatine: İşte Bu Hafta Olacaklar!

Geçen yıl DraftKings, erişilebilir bir NFT pazaryeri başlatmak için Polygon ile ortaklık kurdu. DraftKings, bu pazaryerini, şirketin Ağustos ayında Tom Brady’nin yine Polygon üzerine kurulu olan Autograph platformuyla işbirliği içinde piyasaya sürmüştü. Polygon, düşük ücretli, fiat uyumlu pazar yerlerinin peşinde koşan spor koleksiyon platformları için bir yuva haline geldi. Autograph’a ek olarak, ağ, Sports Illustrated ile ortaklaşa başlatılan OneOf’un yanı sıra National Football League’in bilet tahsilat deneyine de ev sahipliği yapıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kriptoda Bir İlk: Nasdaq’da Listelenen Şirket, Bu Altcoin’i Seçti!