Reklamı kapat

NBA Süperstarı Steph Curry, Ethereum’un CryptoKitty’sini Tanıtacak

mcgregor
mcgregor 7 Mayıs 2018
0 görüntülenme

Golden State Warriors’ın yıldızı Stephen Curry, kendi CryptoKitty’sini yaratıyor.

CryptoKitty Curry ile yaptığı anlaşma dahilinde ürünü ve kripto paraları dünyaya tanıtmak istiyor.

Süreci yöneten Caty Tedman ise CoinDesk’e şu sözleri iletti;

“Biz bir dizi Steph Curry CryptoKitties başlatıyoruz, bu yüzden onun kişiliğinin temsilcisi olacak üç özel Steph Curry CryptoKitties olacak. İlki onun tarafından satılacak, diğer ikisini satmak isteyip istemediği ise Curry’e bağlı.”

Tedman, Curry’nin emoji uygulama geliştirme şirketi Moji’nin CryptoKitties ekibine ulaşması ile iş birliğinin başladığını söyledi.

İlgili Haber: Ethereum Oyunu CryptoKitties’in İddialı Rakipleri

Curry ile yapılan çalışmanın sadece CryptoKitties’i tanıtmaktan öte bir amacı olduğuna işaret eden kurucu ortak Bladon açıklamalarına şöyle devam etti;

 

“CryptoKitties’i tanıtmanın yanı sıra blockchain teknolojisinin daha geniş bir kitleye ulaşması ve şimdiki kripto tutkunlarının dışında kalan kitleyle de erişime geçmemiz bizim ana motivasyon kaynağımızdı.”

Lansmanın nasıl bir etki yaratacağını görmeyi dört gözle beklediğini söyleyen Bladon, projenin arkasındaki ekibin platform üzerindeki çalışmasının henüz bitmediğini dile getirdi.

İlk markalı CryptoKitties’i piyasaya sürdüğü için aşırı heyecanlı olan Bladon sözlerini “kediler aya ulaşacak” diye tamamladı.

CoinDesk

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Kriptoda Haftanın Özeti – 30 Nisan & 6 Mayıs Japon finans şirketi SBI Holdings kendi kripto para borsasını açmaya hazırlanıyor. Borsada işlemler BCH üzerinden yapılacak ve Ripple(XRP) havale işlemleri için kullanılacak.   Çinli e-ticaret devi Alibaba, Dubaili Alibabacoin Vakfı’nın kendi ismini kullanmasını engellemek için açtığı dava reddedildi....
Ahmet Yılmaz 7 Mayıs 2018