NEAR Coin ve Bu 14 Altcoin’den Ortaklık Dahil Sıcak Haberler Var!

NEAR Coin ve Bu 14 Altcoin’den Ortaklık Dahil Sıcak Haberler Var!
NEAR Coin ve Bu 14 Altcoin’den Ortaklık Dahil Sıcak Haberler Var!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DTX, bu hafta 10 yeni kalıcı sözleşme ticaret paritesini başlattığını duyurdu. NEAR Vakfı (NEAR Coin), Lulo X ve Peersyst Technology ile bir ortaklık kurduğunu açıkladı. Immutable, 50 milyon dolarlık bir oyun “ödül programı” başlatacağını duyurdu. Ve daha fazlası…

TIA, ETH, NEAR Coin ve 12 altcoin’den haberler var

DTX, 10 altcoin’i vadeli işlemlerde listeleyecek

Blast Ecosystem’in bir Perp Dex projesi olan DTX, bu hafta 10 yeni kalıcı sözleşme ticaret paritesini başlattığını duyurdu. Bunlar TON/USD, BONK/USD, PEPE/USD, NEAR Coin/USD, SHIB/USD, RNDR/USD, TIA/USD, ALT/USD, WLD/USD ve ARKM/USD. Şu andan itibaren kullanıcıların DTX’te işlem yapması mümkün. Ayrıca, kullanıcıların Blast Gold ve DTX Fuel puanları kazanma imkanları olacak.

Justin Sun 21.547 ETH daha satın aldı

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere Tron mucidi Justin Sun, son günlerde sepetine Ethereum yüklüyor. On-chain gözlemci Lookonchain’in bildirdiğine göre Justin Sun, kısa süre önce 21.547 ETH (67,5 milyon doları) daha satın aldı. Sun, 8 Nisan’dan bu yana ETH almaya devam ediyor. Tron mucidi, bu dönemde ortalama 3.172 dolar fiyatla 176.117 ETH (559,7 milyon dolar) satın aldı.

ZetaChain, ZETA dağıtımına ilişkin açıklama yaptı

Yaptığı resmi duyuruya göre ZetaChain, geliştiricilere ve dApp ekosistemi geliştirme programlarına toplam ZETA arzının %5’ini dağıtacak. Bunun %1’ini (21 milyon ZETA) Bitcoin odaklı projeler için kullanacak. Program, ZetaChain’in yerel Bitcoin entegrasyonunu kullanan ürünler, hizmetler ve çözümler geliştirmek için hibeler, teşvikler ve topluluk faaliyetleri yoluyla destek sağlayacak.

NEAR Foundation (NEAR Coin) önemli ortaklıklar kurdu!

NEAR Vakfı (NEAR Coin), Lulo X ve Peersyst Technology ile bir ortaklık kurduğunu açıkladı. Bu ortaklığın amacı, güvenli ve istikrarlı dijital para birimleri sağlayarak dijital finansı yeniden tanımlamak. Böylece Web3’ün ekonomik beklentilerini genişletmek. Lulo X Kolombiyalı bir fintech şirketi. Bu ortaklık, NEAR Protocol’ün (NEAR Coin) yenilikçi Blockchain teknolojisini kullanarak sorunsuz ve güvenli işlemleri kolaylaştıracak. Ayrıca, NEAR Blockchain’e yerel stablecoin’ler oluşturacak.

Immutable 50 milyon dolarlık kripto oyun “ödül programı” başlatacak

Web3 oyun platformu Immutable, 50 milyon dolarlık bir oyun “ödül programı” başlatacağını duyurdu. Immutable, ekosisteminin “Illuvium” ve “MetalCore” dahil olmak üzere “şu anda geliştirilmekte olan 270’ten fazla oyuna sahip olduğunu” söyledi. Oyuncular Immutable’da görevleri keşfederek, oyun oynayarak ve koleksiyon sahibi olarak hemen ödül kazanacaklar.

Wormhole, MultiGov ve W staking’i başlatıyor

Wormhole Native Token Transfers (NTT) aracılığıyla Solana, Ethereum, Arbitrum, Optimism ve Base’de yerel W token artık mevcut. NTT aracılığıyla kullanıcılar, Wormhole ekosisteminde W’nin faydasını korurken, likidite parçalanması veya likidite havuzlarının karmaşıklığı olmadan Solana, Ethereum main-net ve EVM L2 arasında W’yi sorunsuz bir şekilde aktarabilirler. Solana’da W, SPL tokenidir. Ayrıca W, EVM Blockchain’deki ERC20 tokenidir. Böylece W, yerel bir mumlti-chain token haline geldi. Wormhole, W sürüm yol haritasının ikinci aşamasını tamamlıyor. Sürüm, ilk multi-chain yönetişim sistemi MultiGov ve W staking yönetişimini getirecek.

Masa Network, stratejik ortaklıkları duyurdu

Bu arada Masa, 13 yenilikçi yapay zeka projesiyle ortaklıklar kurdu. Bu, Masa’nın güçlü ve sağlam bir merkezi olmayan AI geliştirici ekosistemi geliştirme hedefinin bir parçası. Masa Network, veri toplama ve kullanımına yönelik merkezi olmayan bir yaklaşımla öne çıkıyor. Ayrıca, projelerin en yeni yapay zeka uygulamalarını oluşturmasını sağlıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

NEAR Coin ve Bu 14 Altcoin’den Ortaklık Dahil Sıcak Haberler Var!