Bu NFT Coin Yatırımcıları Dikkat: Ekipte Sürpriz Ayrılık!

NFT Coin Yatırımcıları: Sürpriz Ayrılık
NFT Coin Yatırımcıları: Sürpriz Ayrılık
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

NFT coin ürünleri geliştiren Blockchain teknolojisi şirketi Yuga Labs ekibinden sürpriz bir ayrılık haberi var. Kurucu isim Wylie Aronow, sağlık nedeniyle izin bir süre projeden izin alacağını açıkladı.

Yuga Labs kurucu ortağı sağlık endişeleri nedeniyle izin aldı

Apecoin’in (APT) arkasındaki şirket Yuga Labs’in kurucu ortağı Wylie Aronow, Twitter’da kendisine konjestif kalp yetmezliği teşhisi konulduğunu ve bir süreliğine tedavi olmak için izin aldığını açıkladı. 28 Ocak’ta 144.900 takipçisine gönderdiği bir Twitter gönderisinde Aronow, son birkaç ayda sayısız semptom yaşadıktan sonra kalp yetmezliği teşhisi konmasının ardından zor bir adım atma kararının alındığını söyledi.

NFT girişimcisi, “hafif” semptomlarının hâlâ “çoğunlukla normal bir hayat” yaşamasına izin vermesine rağmen, durumunun ağırlaşarak işini ikinci plana attığını söyledi. Yuga Labs kurucu ortağı, tamamen iyileşip günlük işlerine geri dönmeyi umduğu bir tarih vermedi.

https://twitter.com/GordonGoner/status/1619372809352007682

Aronow, mesajında, “Birkaç gün önce doktorum konjestif kalp yetmezliğim olduğunu söyledi. Semptomlar geçen yıl birdenbire başladı ve çalışmaya devam edebilmek için tedavileri ertelemiştim. Ancak testten sonra doktorum aradı ve hayatımı kökten değiştirmemi istedi”, diye yazdı.

Yönetim kurulu üyesi ve stratejik danışman olarak kalmaya devam edecek

Aranow, yönetim kurulu üyesi ve stratejik danışman olarak kalacağını doğruladı. Son durumu, Aranow’u işsiz bırakan ilk tıbbi teşhis de değil. Yuga Labs kurucu ortağı, yirmili yaşlarında kariyerinde ilerlemesini engelleyen kronik bir hastalıkla uğraştığını açıkladı. Sonunda iyileşip Yuga Labs’ı kurduğunda, geriye bakmak yoktu:

İyileştiğimde ve Yuga’ya başladığımızda, hayatta ikinci bir şansı boşa harcamak istemedim. Kendimi sınırlarımı aşacak kadar zorladım. Neredeyse her gün, günde 12 saat çalıştım. Etrafımdaki herkesin tavsiyesini dinlemeli ve dengeyi aramalıydım.

Şimdiki hedeflerim, alabildiğim en iyi tıbbi tedaviyi almak ve iyileşmek.

NFT Coin projesi, ciddi bir oyun geliştiricisini ağırlıyor

Aronow ayrıca şirketin yeni CEO’su, Activision Blizzard’ın eski başkanı ve COO’su Daniel Alegre ile yakında çalışacak olmanın heyecanını da dile getirdi. Kriptokoin.com olarak aktardığımız Alegre, 2023’ün ilk yarısından itibaren Yuga Labs’a CEO olarak atandı.

Alegre, 2020’nin başından bu yana Call of Duty, World of Warcraft, Diablo, Overwatch ve Candy Crush gibi franchise’ların uluslararası teslimatını ve ticarileştirilmesini denetleyen Activision Blizzard’ın Başkanı ve Operasyon Direktörü olarak görev yaptı. Alegre ayrıca 16’dan fazla harcadı. Orada kariyeri boyunca şirketin Küresel ve Stratejik Ortaklıklar Başkanı, Alışveriş ve Ödemeler Başkanı ve Asya Pasifik ve Latin Amerika Başkanı olduğu Google’da birkaç yıl geçirdi.

https://twitter.com/yugalabs/status/1619373044363046917

Aronow, şu anda stratejik danışman olarak ne yapacağına dair herhangi bir ayrıntı vermezken, kısa süre önce 8 Kasım’da NFT içerik oluşturucu telif hakları için yeni bir model önereceğini duyurmuştu.

Şirketin geliştirdiği en dikkat çekici NFT coin projeleri arasında CryptoPunks, BAYC, MeeBits ve Othersidemeta yer alıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bu NFT Coin Yatırımcıları Dikkat: Ekipte Sürpriz Ayrılık!