Reklamı kapat

Duyuruldu: Nike, Bu Web3 Coin ile Ortaklık Kurdu!

Buğra Çağlar
Buğra Çağlar 3 hafta önce
9 görüntülenme
Nike, Bu Web3 Coin ile Ortaklık Kurdu

Spor giyim devi Nike ve yeni Web3 coin ortağı rekor kırıyor. Piyasadaki durgunluğa rağmen haberin ardından fiyatlar %3’ün üzerine yükseldi.

Nike, bu Web3 coin ile entegrasyonunu duyurdu

Küresel spor giyim markası, Polygon (MATIC) ile Web3 alanında çalışmak üzere yeni bir işbirliğine başladı. Duyurudan kısa süre sonra Polygon üzerindeki adres sayısı 190,95 milyona ulaşarak önceki rekoru geride bıraktı. Amerikan spor dünyasında önemli bir oyuncu olan Nike, kendi NFT’leri için Polygon ağını tercih ediyor. Yeni NFT koleksiyonu, Polygon’un böylesine önemli bir kilometre taşına ulaşılmasının kaynağıydı. “.Swoosh” olarak adlandırılan yeni platform, Polygon’un adres sayısını zirveye ulaştırdı:

Bu arada, Polygon için tek önemli haber Nike ile yaptığı işbirliği değil. Altcoin projesi yıl içinde Disney, JPMorgan, Reddit ve ardından Meta-Instagram’la ortaklarını duyurdu. Tüm bunlar göz önüne alındığında. MATIC rallisinin körükleyen sayısız katalizör ortaya çıkıyor. MATIC fiyatı da bu haberleri durgun piyasanın ortasında %3 yükselişe değerlendiriyor.

Kriptokoin.com olarak Disney ve Polygon ortaklığını bu makalede aktardık.

Veriler Polygon’un (MATIC) son durumu için neler söylüyor

Bir Blockchain olarak Polygon’un istikrarlı bir şekilde yeni kullanıcıları kendine çektiğini söylemek gerekiyor. Ağdaki adres sayısı piyasa koşullarından bağımsız sürekli bir gelişim kaydetti. Diğer yandan, piyasasının mevcut durumu göz önüne alındığında tipik olarak beklenen diğer metrikler daha durağındı.

CryptoRank’e göre tüm akıllı sözleşme platformları arasında, Polygon üçüncü en yüksek aylık komisyon tahsilat oranına sahip. Son 30 gündeki aylık geliri, önceki karşılaştırılabilir zamana göre %218 artışla 3.4 milyon dolardı. Sırasıyla 24 milyon dolar ve 114 milyon dolar değerleriyle BNB Chain ve Ethereum şu anda Polygon’un önündeki tek projeler.

Son olarak MATIC, bir hafta önce Şubat 2021’den bu yana en büyük büyük işlem hacmini gördüğünde, büyük yatırımcılar Polygon’u çevreleyen önemli ortaklıkları ve duyuruları dikkate almak zorunda kaldılar.

MATIC, ilk 10 altcoin arasında konumunu koruyor

Polygon’un ivmesi, şirketin Polygon’u basım, teşhir ve satışta kullanacağı olan Meta Platform ile ortaklığıyla başladı. Daha sonra JPMorgan, MATIC ile ilk merkezi olmayan finans işlemini gerçekleştirerek büyümeyi hızlandırdı. MATIC daha sonra durgun piyasanın ortasında neredeyse %30 değe kazandı.

Şimdi, Polygon’un resmi Twitter hesabına göre şirket, yeni nesil yenilikçilerle tanışmak için Hindistan’da bir tura hazırlanıyor. Polygon, yedi Guild etkinliği ile ülkenin her köşesinde girişimciler, yaratıcılar ve geliştiricilerle buluşmayı planlıyor. Şirket ayrıca ülke genelinde 50 üniversite kampüsüne ulaşacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • U.today

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

FTX'ten Sonra Bu Bitcoin Borsası Durdu
FTX’ten Sonra Bu Bitcoin Borsası İşlemleri Durdurdu! FTX’in sahip olduğu bir Japonya borsası iflasın ardından işlemlerini durduruyor. FTX ile bağlantılı Bitcoin borsası, bugün Twitter’dan iflasını duyurdu. FTX ile bağlantılı Bitcoin borsası işlemlerini durdurdu Bu yılın başlarında FTX tarafından satın alınan Liquid Global, FTX’in ABD’de Bölüm...
Buğra Çağlar 3 hafta önce