Analistler Açıkladı: Notcoin ve Bu 3’ü, Haziran’da 100x Kazanca Hazır!   

Analistler Açıkladı: Notcoin ve Bu 3’ü, Haziran’da 100x Kazanca Hazır!   
Analistler Açıkladı: Notcoin ve Bu 3’ü, Haziran’da 100x Kazanca Hazır!   
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Korku ve Açgözlülük Endeksine göre piyasa hırslı bir görünüm sergilerken, altcoin’ler kazançlı yönde seyrediyor. Bu durum, yaklaşan yükseliş öncesi portföyleri doldurmak için ideal bir zamanı işaret ediyor. Ayrıca, Bitcoin hakimiyeti de ortalama seviyelere doğru yöneliyor ve hatta Bitcoin fiyatı bile 68.000 dolar civarında sabit kalarak yaklaşan altcoin sezonuna dair sinyaller veriyor. Son dönemde Notcoin, Gamestop gibi bazı kripto paraların fiyatları önemli ölçüde arttı. Bu gibi yükseliş eğilimleriyle birlikte, Coingape analistleri bu ay 100 kat değer kazanmaya hazır 4 altcoinden bahsetti. Analistlerin 100x beklediği altcoinlere geçemden önce, bunların yalnızca analist görüşü olduğunu ve söz konusu coinlerde yükselişe dair herhangi bir kesinlik olmadığını belirtmekte fayda var.  Her yatırımcı, kendi araştırması doğrultusunda yatırım yapmalıdır.

GameStop ve Notcoin, listelerin başında

Gamestop, meme coinleri çevresindeki heyecanı sürdürüyor. Son 24 saatte %217’lik bir sıçrama yapan GME, değerini 0,01296 dolara taşıdı. Ayrıca, token’ın piyasa değeri ve işlem hacmi sırasıyla %212 ve %1103 artışlarla 88.164.033 dolar ve 213.057.800 dolara ulaştı. Bu meme coin, daha önce de benzer bir yükseliş yaşamıştı. Ayrıca mevcut değerinin iki katına çıkmıştı. Muazzam büyüme potansiyeli nedeniyle her yatırımcı portföyünde yer vermek istiyor.

Notcoin, son birkaç gündeki inanılmaz fiyat performansıyla en popüler altcoin’lerden biri haline geldi. Geçen hafta %270 yükselen Notcoin’in fiyatı 0,02091 dolara ulaştı, piyasa değeri ise 2.148.275.794 dolar oldu. Artan ağ aktivitesi ve işlem hacminde %141’lik bir sıçrama nedeniyle gündeme geldi. Zira son 24 saatte %9’luk bir artış daha kaydetti. Dahası, sadece birkaç saat önce yeni tüm zamanların en yüksek değeri olan 0,02896 doları gördü. Üstelik analistlere göre bu eğilim devam ederse, Notcoin fiyatı 0,1 dolara kadar yükselebilir.

Ethereum ve Jasmy Coin dikkat çekti

Ethereum, yavaş ve emin adımlarla ilerliyor. Menkul kıymetler Komisyonu’nun (SEC) Ethereum ETF’sini onaylaması durumunda, bu lider altcoin’in 6.000 dolara kadar yükselebileceği tahmin ediliyor. Bu tahmin, Bitcoin ETF onaylandığında yaşanan büyüme modelinin analiz edilmesinden sonra ortaya atıldı. Ethereum, Bitcoin’in fiyat hareketlerini yakından takip ettiğinden, bu altcoin için de benzer bir yükseliş beklenmekte. Yazılış tarihi itibariyle Ethereum’un fiyatı 3.824,82 dolar, piyasa değeri ise 459.647.184.036 dolar.

Hafta Sonu O 12 Altcoin İçin Kritik: İşte Olacakların Listesi!

JasmyCoin, Mayıs ayında %101 yükselerek mevcut fiyatını 0,03441 dolara taşıdı. Haziran ayında da benzer bir fiyat artışı yaşanabileceğine inanılıyor. Bu altcoin fiyatı şu an biraz durgun olsa da, işlem hacminin 450.445.975 dolara yükselmesi, yakında toparlanmaya yardımcı olacaktır. JasmyCoin, yılın en iyi değerlerinden birine sahip olsa da, üç yıl önce belirlenen 4,99 dolarlık tüm zamanların en yüksek değeri hedefi ile karşılaştırıldığında oldukça düşük. Analistlere göre, eğilim devam ederse, JASMY fiyatı daha yüksek hedeflere yönelmeden önce 1 dolara ulaşır. Bu sırada, Kriptokoin.com olarak da bilidrdiğimiz üzere DWF Labs, geçtiğimiz günlerde JASMY’i Binance’e aktarmıştı. Yani, dikkatli olmakta fayda var.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Analistler Açıkladı: Notcoin ve Bu 3’ü, Haziran’da 100x Kazanca Hazır!