O 3 Altcoin Fırladı: Ortaklık, Duyurular ve Buterin Hamlesi Var!

O 3 Altcoin Fırladı: Ortaklık, Duyurular ve Buterin Hamlesi Var!
O 3 Altcoin Fırladı: Ortaklık, Duyurular ve Buterin Hamlesi Var!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Web3 teknolojisi, son yıllarda tüm dünyayı etkisi altına alan ve birçok alanda köklü değişimlere yol açan bir trend haline geldi. Eğitim ve spor da bu dönüşümden nasibini alan alanlardan. En son gelişmelerle spor ve eğitim alanında faaliyet gösteren bazı altcoin projeleri yükseliş yaşadı. Ayrıca başka bir altcoin, Ethereum kurucusu Vitalik Buterin’in bir hamlesi ile artış gördü. İşte detaylar…

Open Campus açıklaması ile EDU yükseldi

Open Campus, web3 teknolojisinin gücünü kullanarak eğitim dünyasını dönüştürmeye hazırlanıyor. EDU Chain adını verdiği yeni blockchain projesi ile merkeziyetsiz bir eğitim ekosistemi kurmayı hedefliyor. Bu ekosistemde, EDU Chain tabanlı dApp’ler (merkeziyetsiz uygulamalar) aracılığıyla eğitim alabilecek, bu eğitimleri blockchain üzerinden doğrulatabilecek ve yeni iş imkanlarına erişebileceksiniz.

Yeni Haftanın İlk Gününde O 22 Altcoin’e Dikkat: İşte Olacaklar!

Yani açıklamaya göre Open Campus’un dApp ortakları sayesinde geniş bir yelpazede eğitim alabileceksiniz. Blockchain teknolojisi sayesinde aldığınız eğitimlerin doğruluğu ve güvenilirliği de garanti altına alınacak. Bu sayede, edindiğiniz bilgilerle daha kolay iş imkanları bulabilir ve kariyerinizi ilerletebileceksiniz. Bu sırada, EDU Chain’in tanıtılmasıyla birlikte EDU fiyatında da artış gözlemlenmekte. Zira CoinGecko verilerine göre, EDU fiyatı blockchain projesinin duyurusundan sonra %5’ten fazla yükseldi. Bu durum, EDU Chain’e olan yatırımcı ilgisinin yüksek olduğunu gösteriyor.

Stepn x Adidas: Spor ve web3 buluşması

Web3 dünyası, sadece eğitimle sınırlı kalmıyor. Spor da bu dönüşümden nasibini alıyor. STEPN, özel NFT spor ayakkabılarında Adidas ile iş birliğine gidiyor. Bu sayede, spor yaparken hem eğlenip hem de para kazanma şansınız olacak. Stepn x Adidas Genesis Spor Ayakkabı koleksiyonu adı verilen 1.000 NFT’lik bir grupla başlayacak iş birliği, uzun vadeli bir ortaklığın ilk adımı. Önümüzdeki dönemde daha fazla NFT lansmanı ve fiziksel, giyilebilir ürünler de sunulacak. Adidas ile iş birliği, GMT fiyatında da %4’lük bir artışa yol açtı. Bu durum, STEPN’in popülerliğinin ve yatırımcı ilgisinin arttığını gösteriyor.

Kurumsal Yatırımcılar SOL Coin ve O 3’ünden Çıkıyor: 7'sini Alıyor!

Vitalik Buterin’in Railgun’a ETH yollaması, altcoin RAIL’in fiyatını uçurdu

Ethereum’un kurucu ortağı Vitalik Buterin, Railgun adlı gizlilik çözümüne 100 ETH yatırım yaptı. Bu yatırım haberinin ardından Railgun’un yerel tokenı RAIL, anlık olarak 0.88′ doları aştı ve şu anda 0.8693 dolar seviyesinde işlem görüyor. RAIL’in 24 saatlik artışı ise %58.23’e ulaştı. Vitalik Buterin’in yatırımı, Railgun’a olan güveni artırdı ve tokenın fiyatında önemli bir yükselişe yol açtı.

Web3 teknolojisi, eğitim ve spor gibi birçok alanda yeni bir çağ başlatıyor. Bu alandaki gelişmeler, daha adil, şeffaf ve erişilebilir bir dünya inşa etme potansiyeline sahip. EDU Chain ve STEPN x Adidas gibi projeler, bu dönüşümün öncüleri arasında yer alıyor. Vitalik Buterin’in Railgun’a yatırımı da bu alandaki ilginin ve yatırımcı güveninin arttığını gösteriyor. Web3’ün geleceği oldukça parlak duruyor. Üstelik uzmanlara göre, önümüzdeki yıllarda bu alanda daha birçok yeniliğe şahit olacağız.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın. 

O 3 Altcoin Fırladı: Ortaklık, Duyurular ve Buterin Hamlesi Var!