O Altcoin Tarihin İpucunu Verdi: Merakla Beklenen Airdrop Yolda!

O Altcoin Tarihin İpucunu Verdi: Merakla Beklenen Airdrop Yolda!
O Altcoin Tarihin İpucunu Verdi: Merakla Beklenen Airdrop Yolda!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

zkSync son v24 yükseltmesiyle ademi-merkeziyet sürecini tamamladı. Ayrıca altcoin projesi, token lansmanı için bazı ipuçlarını verdi. Bu ipuçları airdrop için olası bir tarihi işaret ediyor. Bu arada TVL 141 milyon dolara ulaştı. Son yükseltme topluluk yönetişimi ve token airdrop’unun önünü açtı.

Altcoin zkSync’in nihai protokol yükseltmesi

Bir Ethereum Katman-2 ağı olan zkSync, son protokol yükseltmesi olan v24’ün piyasaya sürüyor. Böylece, ademi-merkeziyet sürecinin tamamlamaya hazır olduğunu gösteriyor. Bu değişiklik, ağ yönetiminin halka devredilmesine yönelik bir adım. Aynı zamanda yaklaşan token lansmanına da işaret ediyor. ZkSync, Mart ayında EIP-4844’ü desteklediğinden beri tam merkeziyetsizlik üzerine yoğunlaşıyor. Önümüzdeki v24 sürümü, ağ yönetiminin topluluğa devredilmesi için gerekli olan üst üste son protokol yükseltmesi olacak. ZkSync, ademi-merkeziyetçiliğin diğer bölümlerinin Haziran ayı sonuna kadar hazır olacağını duyurdu.

Ademi-merkeziyetçilik, teknoloji ve yasal çerçeveler noktasında ayrıntılara tam dikkat gerektiren zorlu bir süreç. Altcoin, sonuç olarak, kısa vadeli kazançlar yerine uzun vadeli temel teknolojiyi tercih ediyor. Böylece zkSync, sektördeki önemli oyunculardan biri olmaya kararlı olduğunu gösteriyor.

Yaklaşan token lansmanı ve airdrop heyecanı!

V24 yükseltme duyurusu, olası bir token lansmanına ilişkin spekülasyonları tetikledi. zkSync, Haziran sonuna kadar yaklaşan bir yönetişim tokenı airdrop’u hakkında topluluğa bir ipucu verdi. Beklenen bu airdrop, yatırımcıların buna hak kazanabilmek için zkSync’e 8 milyon doların üzerinde token aktardığı geçen yıldan bu yana büyük bir heyecanla bekleniyor. DefiLlama’ya göre, zkSync’teki kilitli toplam değer (TVL) şu anda 141 milyon dolar seviyesinde. ZkSync X platformunda, şu paylaşımı yaptı:

Yaklaşan v24 sürümü, ağ yönetimini topluluğa vermeden önce beklenen son protokol yükseltmesidir. Kalan eksik parçalar Haziran ayı sonuna kadar tamamlanmış olacak.

Altcoin

Teknik geliştirmeler ve sektöre etkisi

Zero-knowledge (ZK) rollup teknolojisinin geliştiricisi olan zkSync, off-chain hesaplama ve veri depolama kullanarak Ethereum’u daha ucuz işlemler yoluyla ölçeklendirmek için tasarlandı. Katman-2 ağı, Blockchain teknolojisindeki en umut verici gelişmeler arasında yer alan zero-knowledge kriptografisini kullanıyor.

Bir yönetişim tokeninin çıkarılması, geleneksel token satışları yapmak yerine erken benimseyenleri ödüllendirmeyi seçen EigenLayer, Renzo, Ethena ve Wormhole gibi projelerin bir dizi airdrop’undan sonraki adım. Ekip bu yöntemi, sonuç olarak, toplulukta bir sadakat ve katılım duygusu yaratmak için tasarladı. Bu arada, Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere zkSync’in arkasındaki şirket olan Matter Labs, Blockchain Capital ve Dragonfly Capital gibi yatırımcılardan 458 milyon dolar toplamayı başardı. Bu finansal desteği, verimli Blockchain çözümleri üretme hedefini gerçekleştirmek için kullanacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

O Altcoin Tarihin İpucunu Verdi: Merakla Beklenen Airdrop Yolda!