O Altcoin Projesi Tökezledi: Saatlerdir Kesinti Yaşıyor!

O Altcoin Projesi Tökezledi: Saatlerdir Kesinti Yaşıyor!
O Altcoin Projesi Tökezledi: Saatlerdir Kesinti Yaşıyor!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler DEGEN meme tokeni için inşa edilen blockchain projesi Degen Chain, bir engelle karşılaştı. İlginç cazibesi ve merkezi olmayan finansa (DeFi) odaklanmasıyla bilinen ağ, hafta sonu uzun süreli bir kesinti yaşadı. Altcoin kullanıcılarının ve yatırımcıların kafalarını kaşımasına neden oldu.

Altcoin projesi, kesinti yaşıyor

DeFi dünyası, Degen Chain’in beklenmedik bir şekilde durmasıyla sarsıntı yaşadı. Meme token DEGEN üzerine inşa edilen bu popüler Layer 3 blockchain, 11 saatten fazla bir süredir yeni blok üretemedi ve bu durum ağdaki tüm işlemleri durdurdu. Bu ani aksaklık, Degen Chain’in arkasındaki ekibin nedenini açıklayamamasıyla birlikte kullanıcıları ve yatırımcıları şaşkınlığa uğrattı.

12 saatten fazla bir süre boyunca blockchain zaman içinde dondu. İşlemlerin doğrulanması durduruldu ve bu da ağ etkinliğini etkili bir şekilde durdurdu. Bu tıkanıklık, merkezi olmayan bir borsa olan DegenSwap ve diğer blockchainleriyle hayati bir bağlantı olan Relay Bridge gibi hizmetleri durma noktasına getirdi. Bu önemli araçların hizmet dışı kalmasıyla Degen Chain kullanıcıları, endişe duyuyor. Zira güvendikleri DeFi ekosistemiyle ticaret yapamaz, token takası yapamaz veya etkileşimde bulunamaz hale geldi.

Kesintinin ardındaki nedenler neler?

Kesintinin nedeni gizemini korurken, spekülasyonlar yaygınlaşıyor. Bazıları Degen Chain’in altyapısında teknik bir aksaklık olduğunu söylüyor. Ancak, diğerleri Degen Chain‘in kullandığı toplama platformu Conduit’i işaret ediyor. Ağın geliştiricileri, sorunu teşhis etmek ve işlevselliği geri yüklemek için Conduit ile birlikte çalışıyor. Ancak bilgi kesintisi, topluluğu endişelendiriyor.

Bu 5 Doların Altındaki 5 Token Her Kuruşa Değer!

Bu olay Degen Chain’in algılanan dayanıklılığına gölge düşürüyor. Büyüyen bir kullanıcı tabanına ve canlı bir meme odaklı ekosisteme sahip olan son başarısına rağmen, kesinti potansiyel güvenlik açıklarını ortaya çıkarıyor. Blockchain dünyası güven ve şeffaflıkla gelişiyor. Kimine göre, Degen Chain’in bu kritik dönemdeki iletişim kesintisi yatırımcıların güvenini sarstı.

Arbitrum ağında sorunsuz işlem

Ancak kaosun içinden bir umut ışığı çıkıyor. Kesinti Degen Chain’in kendisinden izole edilmiş gibi görünüyor. Platformun can damarı olan DEGEN tokeni, Arbitrum ağının Base katmanında sorunsuz bir şekilde işlem görmeye devam ediyor. Bu ayrım, Degen Chain’in üzerine inşa edildiği Arbitrum teknoloji yığınının temel gücünü vurguluyor.

Şu Anda En Değersiz Altcoin Projeleri

Degen Chain destanı uyarıcı bir hikaye görevi görüyor. Yenilik ve eğlenceli bir yaklaşım kullanıcıların ilgisini çekiyor. Ancak uzun vadeli başarı için güçlü bir temel ve net iletişim çok önemli. Bu sırada, DEGEN tokenının fiyatı, kesintiye rağmen değişmedi. Coin Market Cap verilerine göre DEGEN, yüzde 1.92’lik bir yükseliş yaşıyor. Böylece 0.018 dolar seviyelerinden el değiştiriyor. Fiyata dair detayları aşağıdaki grafikte görebilirsiniz:

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

O Altcoin Projesi Tökezledi: Saatlerdir Kesinti Yaşıyor!