Ünlü Milyarder O Kripto Para İçin Boğa Hissini Yineledi!

Ünlü Milyarder O Kripto Para İçin Boğa Hissini Yineledi!
Ünlü Milyarder O Kripto Para İçin Boğa Hissini Yineledi!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü milyarder Anthony Scaramucci, spot ETF onayının ardından kurumların BTC’de yükselişe geçtiğini söylüyor. Kripto para piyasa duyarlılığındaki geri dönüşün ortasında kurumsallar Bitcoin için long pozisyon alıyor. Scaramicci, Dijital Altın’ın enflasyonu önlemeye yönelik anlatısını destekliyor.

Kripto para milyarderi: Biz hala Bitcoin’in başındayız!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere kripto piyasası son günlerde yükseliş ivmesi kazanmaya başladı. Bu da yatırımcılarda ve traderlarda boğa hissiyatını körükledi. SkyBridge Capital’den Anthony Scaramucci, spot BTC ETF yatırımlarına ilişkin son açıklamaların ardından Bitcoin’in (BTC) kurumsal olarak benimsenmesini ikiye katladı. Yakın zamanda CNBC’ye verdiği bir röportajda Scaramucci, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Ocak ayında spot ETF’leri onaylamasının ardından kurumların yükselişe geçtiğini belirtti.

Anthony Scaramucci’ye göre, spot Bitcoin ETF onayı, çoğu büyük kurumun varlığın fiyatında yeni bir dalgayı teşvik eden varlığa kapıyı açmak için ihtiyaç duyduğu düzenleyici onaydı. Çoğu firmanın, BlackRock’tan referans alarak Bitcoin’de long pozisyon aldığını da sözlerine ekledi. Yükseliş eğilimini yineleyen Scaramucci, SkyBridge’in 2020’de Bitcoin pozisyonunu açıkladığını ve çok sayıda tepki aldığını belirtti. Ancak, şu anda bu firmaların çoğu varlığa yatırım yapmış durumda. Bu bağlamda ünlü milyarder, şu açıklamayı yaptı:

Bazen erken davrandığınızda bazı darbeler ve sıyrıklar alırsınız, ancak Bitcoin’de erken olmanın karşılığını verdiğini düşünüyorum ve biz hala Bitcoin’in başındayız.

Kripto para

Scaramucci ‘Digital Altın’ anlatısını destekliyor

Sunucu, Anthony Scaramucci’ye kurumların bu varlığı neden hızla benimsediklerini sordu. Scaramucci, özellikle iki neden üzerinde durdu. Bunlardan ilki, enflasyona karşı bir koruma olması. Diğer ise gelecekteki işlem para birimi olacak olması. Scaramucci, MicroStrategy’den Michael Saylor’un ikincisini savunmasına rağmen kendisinin dijital altın kategorisinde kaldığını belirtti. Bu doğrultuda Scaramucci, şunları söyledi:

Michael Saylor muhtemelen bundan sonra cep telefonumu arayacak ve hayır bu evrensel para birimi kategorisi değil diyecek. Yani yıllar içinde dünya için standart para birimi olacak.

Bernstein Tarih Verdi: Bitcoin Bu Döngüde 150 Bin Doları Görecek!

Lider kripto para Bitcoin’in enflasyona karşı korunma işlevi!

Bitcoin boğaları, merkez bankasının daha fazla para basması nedeniyle varlığı her zaman enflasyona karşı bir koruma olarak değerlendirdi. Son dönemdeki olumsuz makroekonomik faktörler, BTC’nin kitlesel olarak benimsenmesine yönelik çağrıları daha da derinleştirdi. Diğer yanda, çeşitli gerekçelerle hisse senetlerini etkiledi.

Bazı kripto para kullanıcıları da merkez bankasından daha merkezi olmayan ve şeffaf bir modele temel bir geçişi destekledi. Scaramucci, katılımcılara Bitcoin’le ilgili ödevlerini yerine getirmelerini tavsiye etti. Böylece, insanların araştırmadan sonra Bitcoin’e yönelme eğiliminde olacaklarını sözlerine ekledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Ünlü Milyarder O Kripto Para İçin Boğa Hissini Yineledi!