İddia: Apple, PayPal ve BlackRock’ın Odağında Bu 2 Altcoin Var!

İddia: Apple, PayPal ve BlackRock’ın Odağında Bu 2 Altcoin Var!
İddia: Apple, PayPal ve BlackRock’ın Odağında Bu 2 Altcoin Var!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son gelişmelere göre Apple’ın OpenAI ile diyalog içerisinde olduğu iddia edilmekte. Diğer yandan bir analist, PayPal ile BlackRock’ın bir altcoin ile alakalı harekete geçtiğini savunmakta. İşte kritik iddialar…

Analist: PayPal ve BlackRock çabası, o altcoin projesini gündeme getiriyor

Kripto para analisti Chico Crypto, son zamanlarda gözden kaçırılan ortaklıklardan birini ele aldı… PayPal’ın, kripto madenciliği sektöründe çevre dostu uygulamaları teşvik etmeyi amaçlayan yeşil Bitcoin madenciliğini geliştirmeye yönelik yenilikçi çabası. Bu iş birliği, PayPal’ın Blockchain Araştırma Grubu, Energy Web ve DMG Blockchain’i bir araya getiriyor. Ayrıca düşük emisyonlu enerji kaynakları kullanan madencileri ödüllendirmeyi amaçlıyor. Madenciler, Energy Web’in Green Proofs for Bitcoin Initiative aracılığıyla sürdürülebilir madencilik sertifikaları alabilir ve bu da on-chain işlemleri önceliklendirmelerini sağlar.

Bilgili Traderlar O 9 Altcoin’de Devasa Kâr Elde Etti! İşte İşlemleri

Chico Crypto, bu ortaklıklar kapsamında EWT tokenlerinin (Energy Web Chain) önemini de vurguluyor. EWT, enerji sektöründe gaz ücretlerini ödemek için kullanılmakta. Ayrıca bu blockchain çözümü, elektrik sistemlerinin çevrimiçi kontrolünü ve yönetimini sağlıyor. Energy Web, en iyi Bitcoin madencilerini sertifikalamayı amaçlıyor. Ayrıca bu akreditasyonu Bitcoin’in karbonsuzlaştırma çabalarını hızlandırmak için kullanmanın yollarını keşfetmeyi hedefliyor.

PayPal ve BlackRock’ın iklim girişimleri EWT’yi artırıyor mu?

PayPal ve BlackRock’un enerji sektörüne olan yoğun ilgisi, kritik. Zira bazılarına göre EWT fiyatında bir artışa yol açacak bir heyecan dalgası yaratıyor. Chico Crypto ayrıca PayPal’ın, kripto para birimlerinin sera gazı muhasebesi için bir çerçeve geliştirmek üzere South Pole Global ve Crypto Carbon Ratings Institute ile ortaklığını da inceliyor. Bu çerçeve, PayPal’ın Blockchain, Kripto ve Dijital Paralar (BCDC) ekibinin girdileriyle hazırlanmakta. Ayrıca kripto para birimi değer zincirleri içinde sera gazı muhasebesinin temelini oluşturuyor.

Uzman Görüşü: Düşük Değerli ve 100X Potansiyelli 3 Altcoin!

BlackRock’un sürdürebilirliğe odaklı havacılık yakıtı (SAF) girişimlerine katılımı, kritik. Zira Dünya Ekonomi Forumu ve RMI tarafından başlatılan Clean Skies for Tomorrow girişimindeki yerini de gözler önüne seriyor. Bu girişim, SAF sertifikaları (SAFc) için bir sistem oluşturmayı amaçlıyor. BlackRock‘ın SAF’a olan ilgisi ve TCFD raporunda SAFc’lerden bahsetmesi, kritik. Zira firmanın sürdürülebilirlik hedeflerini desteklemek için Energy Web’in ağını kullanabileceği spekülasyonlarına yol açıyor.

Apple, iPhone’a yapay zeka entegre etmek için OpenAI ile görüşmeleri yeniden başlattı

Teknoloji dünyasında ise Apple’ın, önde gelen yapay zeka girişimlerinden OpenAI ile iPhone’un yeni özelliklerine entegre etmek için teknolojisini yeniden görüştüğü bildiriliyor. Bu özelliklerin, iOS 18 işletim sisteminin bir parçası olması beklenmekte.

Bugün, O 35 Altcoin İçin Önemli Bir Gün: İşte Olacakların Listesi!

Görüşmeler, potansiyel bir anlaşmanın şartları ve OpenAI özelliklerinin iOS 18’e nasıl dahil edileceği etrafında dönüyor. Kaynaklar, Apple’ın hem OpenAI’yla hem Google’ın Gemini chatbot teknolojisini lisanslamak için görüşmeler yaptığını da belirtiyor. Apple, hangi ortaklarla iş birliği yapacağı konusunda henüz nihai bir karar vermedi. OpenAI CEO’su Sam Altman’ın Worldcoin (WLD) altcoin projesinin arkasında olduğunu belirtmekte fayda var.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın. 

İddia: Apple, PayPal ve BlackRock’ın Odağında Bu 2 Altcoin Var!