Reklamı kapat

Dünyanın En Büyük İkinci Kripto Borsası OKEx, Cardano’yu Listeliyor

İmge Açıkbaş
İmge Açıkbaş 20 Temmuz 2018
0 görüntülenme

20 Temmuz 2018 Cuma günü, saat 04:00 civarında (UTC), işlem hacmine göre dünyanın ikinci en büyük dijital varlık borsası OKEx, Cardano’yu (ADA) destekleyeceğini açıkladı.

OKEx bu haberi web sitesinde şöyle duyurdu:

“Cardano (ADA) ‘nın şu anda OKEx üzerinde listelendiğini duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz. Lütfen aşağıdaki canlı yayına dikkat ediniz: 1. ADA depozit – 16:00 20 Temmuz (Hong Kong Saati, UTC +8) 2. ADA spot ticaret (USDT, OKB, BTC, ETH) – 16:00 23 Temmuz (Hong Kong Saati, UTC +8) 3. ADA çekilmesi – 18:00 24 Temmuz (Hong Kong Saati, UTC +8) ”

OKEx’in Cardano’yu eklemeye karar vermesinin nedenlerinden biri, 13 Temmuz 2018’de Cardano’yu listelemek üzere keşfetmeye başladığını açıklayan Coinbase’in önüne geçmek istemesi.

Maltaya Taşınıyor

12 Nisan’da, şirketin Malta’ya taşınmayı planladığını OKEx Baş Risk Yetkilisi ve Hükümet İdaresi Başkanı Tim Byun açıkladı:

“Malta’nın Dijital Finansal Varlık Yasası, endüstri ve hükümetin, yeni blok zincir / dijital varlık endüstrisini birlikte çalışmasını sağlayarak sağlam bir temel oluşturuyor. Daha spesifik olarak, Malta’nın risk temelli yaklaşımı sorumlu, uyumlu ve sağlıklı bir ekosistemin geliştirilmesine yardımcı olacak. ”

OKEx, Malta’nın ‘Blockchain Island’ girişimini desteklemek için yeni bir borsa başlatmak üzere Malta Menkul Kıymetler Holding’in dijital ve fintech kolu olan MSX ile işbirliği yaptığını duyurdu. OKMSX olarak isimlendirilen yeni ortak girişiminin 2018’in 3. çeyreğinde kurulması bekleniyor.

Son olarak, 17 Temmuz 2018’de yayınladığı araştırma raporunda eToro’nun Cardano sosyal ticaret ağının ne olduğunu not etmek ilginç:

“Cardano’nun ilk aşamalarında olmasına rağmen, teknolojinin karmaşıklığı ve ilerleme hızı son derece etkileyici.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımız katılın, bizi Twitter‘da takip edin ve Facebook sayfamızı beğenin!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Samsung Kripto Para Ödemelerini Kabul Etmeye Başladı Samsung, üç Baltık Ülkesinde şifreli ödeme platformu olan CopPay ile kripto para ödemelerini kabul etmeye başladı. Litvanya merkezli şirket bugün duyuruyu yaptı. Estonya, Letonya ve Litvanya ülkelerindeki Tallinn, Riga, Vilnius ve Kaunas’taki müşteriler, Samsung akıllı telefonları, tabletleri,...
İmge Açıkbaş 20 Temmuz 2018